CSGO Oynayarak Para Kazanma

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO'dan Para Nasıl Kazanılır

CSGO öğeleriyle ticaret yaparak para kazanmak teknik olarak mümkündür ancak göründüğünden çok daha zordur. CSGO öğeleriyle takas ederek Steam bakiyenizi artırmak istiyorsanız, topluluk pazarı hakkında kapsamlı bilgiye sahip olmanız gerekir.

CSGO’dan Para Nasıl Kazanılır?

CSGO Başlangıç Parası Ayarlama Kodu
CSGO Para Kazanma

Bu yüksek talep gören hemen hemen tüm derilerin ortalama fiyatlarını içerir çünkü onlarla karşılaştığınızda pazarlık anlaşmalarını belirlemeniz gerekir. Sizinle aynı şeyi yapmak isteyen milyonlarca başka oyuncu olacağından, topluluk piyasasında kendinize bir pazarlık sağlamak çok zor olacaktır ancak ticaret gruplarında iyi bir değer bulma şansınız daha yüksek olabilir.

CSGO ticaret grupları Facebook, Steam, Twitter dahil hemen hemen her yerde ve hatta kendi ayrı platformlarında. Bu toplulukların ana satış noktası, aynı zamanda derileri değiştirmek isteyen oyuncuların bir numaralı düşüş noktası olmalarıdır. Yeni bir cilt için topluluk pazar ücretini ödemekten kaçınmak isteyen oyuncular, sahip olmak istedikleri yenileri karşılığında değerli kozmetiklerini takas edeceklerdir.

Daha fazla oku: CSGO’da Ticaret Nasıl Yapılır

40$‘lık bir bıçak veya tam tersi için 50$ değerinde silah derisi ticareti yapmak isteyen oyuncular olacak. Ana hedefiniz, oyuncuların biraz daha az değerli olanlarla değerli derileri takas etmek istedikleri zıt anlaşmaları bulmak olmalıdır. Her zaman hızlı bir şekilde yeniden satabileceğiniz ürünler için ticaret yaptığınızdan emin olun çünkü satmak için uzun süre beklemek, potansiyel alım satımları ve karları kaçırmanıza neden olabilir.

CSGO Para Kodu
CSGO Oynayarak Para Kazanma

Bir öğenin değerini belirlemek için Steam topluluk pazarındaki fiyat izleyiciyi kullanabilir veya bir öğenin fiyatlarındaki eğilimleri de vurgulayan üçüncü taraf araçlarını kullanabilirsiniz. Mevsimsel trendleri kendi yararınıza kullanabilir, sezonluk bir etkinlik başlamadan önce tatil temalı bir görünüm satın alabilir ve talep arttığında kâr için satabilirsiniz.

Günlük ekonomi ve hisse senedi ticaretinin aynı kuralları CSGO için de geçerlidir. CSGO eşyalarının ticaretinden geçimini sağlamak hayal edilemez bir çaba gerektirse de, yüzlerce dolar kazanmak kesinlikle mümkün, bu da gerçek hayattaki paranızdan daha fazla yatırım yapmadan önce birkaç nadir görünümü korumanıza yardımcı olabilir.

Yapmanız gereken tek şey, mümkün olduğunca çok sayıda güvenilir ticaret platformunu takip etmek ve yolunuza çıkabilecek tüm anlaşmalar için keskin kalmaktır. Her zaman en iyi tavrınızda olun ve itibar ticaret dünyasında bir başka hayati faktör olduğundan, iyi bir satış elemanı gibi davranın.

reklam

Steam profiliniz tavsiye notlarıyla doluysa ve diğer takas adayı neredeyse hiç ticaret geçmişi olmayan yeni bir profile sahipse, bir oyuncu her zaman birkaç dolar daha fazla kar etmeyi atlayacaktır. 

CSGO Para Kodu
CSGO Oynayarak Para Kazanmak

İlk kez kar için ticaret yapmaya çalışıyorsanız, 5-10$ civarında daha düşük değerli ürünlerle başlamanızı öneririz. Bu öğelerin çoğu şimdiden yüksek talep görecek ve bu aralıktaki başarılı işlemler hem güven hem de itibar kazanmanıza olanak tanıyacak.

Güvenilir ve komisyonsuz bir skin ticaret sitesi arıyorsanız bu linke tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: CSGO’daki En Ucuz Bıçaklar

Diğer CSGO Yazılarımız:

CSGO’da Ticaret Nasıl Yapılır

CSGO Ping Düşürme Rehberi

CSGO Rate Ayarları

CSGO Bot Kodları

CSGO’dan Para Nasıl Kazanılır?

40$ ‘lık bir bıçak veya tam tersi için 50$ değerinde silah derisi ticareti yapmak isteyen oyuncular olacak. Ana hedefiniz, oyuncuların biraz daha az değerli olanlarla değerli derileri takas etmek istedikleri zıt anlaşmaları bulmak olmalıdır.

reklam
Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

Günlük ekonomi ve hisse senedi ticaretinin aynı kuralları CSGO için de geçerlidir. 

CSGO’da Ticaret Nasıl Yapılır

CSGO ekonomisi yavaş yavaş mini borsaya dönüştü, oyuncular topluluk mağazasını pazarlık için izliyor ve daha yüksek fiyatlar için satın aldıkları ürünleri satıyor. 


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.