CSGO'dan Para Nasıl Kazanılır (Oyun Oynayarak Para Kazanın)
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Oyun

CSGO’dan Para Nasıl Kazanılır

,CSGO'dan Para Nasıl Kazanılır

CSGO öğeleriyle ticaret yaparak para kazanmak teknik olarak mümkündür ancak göründüğünden çok daha zordur. CSGO öğeleriyle takas ederek Steam bakiyenizi artırmak istiyorsanız, topluluk pazarı hakkında kapsamlı bilgiye sahip olmanız gerekir.

CSGO’dan Para Nasıl Kazanılır

CSGO Başlangıç Parası Ayarlama Kodu
CSGO’dan Para Nasıl Kazanılır

Bu yüksek talep gören hemen hemen tüm derilerin ortalama fiyatlarını içerir çünkü onlarla karşılaştığınızda pazarlık anlaşmalarını belirlemeniz gerekir. Sizinle aynı şeyi yapmak isteyen milyonlarca başka oyuncu olacağından, topluluk piyasasında kendinize bir pazarlık sağlamak çok zor olacaktır ancak ticaret gruplarında iyi bir değer bulma şansınız daha yüksek olabilir.

CSGO ticaret grupları Facebook, Steam, Twitter dahil hemen hemen her yerde ve hatta kendi ayrı platformlarında. Bu toplulukların ana satış noktası, aynı zamanda derileri değiştirmek isteyen oyuncuların bir numaralı düşüş noktası olmalarıdır. Yeni bir cilt için topluluk pazar ücretini ödemekten kaçınmak isteyen oyuncular, sahip olmak istedikleri yenileri karşılığında değerli kozmetiklerini takas edeceklerdir.

Daha fazla oku: CSGO’da Ticaret Nasıl Yapılır

40$ ‘lık bir bıçak veya tam tersi için 50$ değerinde silah derisi ticareti yapmak isteyen oyuncular olacak. Ana hedefiniz, oyuncuların biraz daha az değerli olanlarla değerli derileri takas etmek istedikleri zıt anlaşmaları bulmak olmalıdır. Her zaman hızlı bir şekilde yeniden satabileceğiniz ürünler için ticaret yaptığınızdan emin olun çünkü satmak için uzun süre beklemek, potansiyel alım satımları ve karları kaçırmanıza neden olabilir.

CSGO Para Kodu
CSGO’dan Para Nasıl Kazanılır

Bir öğenin değerini belirlemek için Steam topluluk pazarındaki fiyat izleyiciyi kullanabilir veya bir öğenin fiyatlarındaki eğilimleri de vurgulayan üçüncü taraf araçlarını kullanabilirsiniz. Mevsimsel trendleri kendi yararınıza kullanabilir, sezonluk bir etkinlik başlamadan önce tatil temalı bir görünüm satın alabilir ve talep arttığında kâr için satabilirsiniz.

Günlük ekonomi ve hisse senedi ticaretinin aynı kuralları CSGO için de geçerlidir. CSGO eşyalarının ticaretinden geçimini sağlamak hayal edilemez bir çaba gerektirse de, yüzlerce dolar kazanmak kesinlikle mümkün, bu da gerçek hayattaki paranızdan daha fazla yatırım yapmadan önce birkaç nadir görünümü korumanıza yardımcı olabilir.

İlginizi Çekebilir:  CSGO Ölümsüzlük Kodu

Yapmanız gereken tek şey, mümkün olduğunca çok sayıda güvenilir ticaret platformunu takip etmek ve yolunuza çıkabilecek tüm anlaşmalar için keskin kalmaktır. Her zaman en iyi tavrınızda olun ve itibar ticaret dünyasında bir başka hayati faktör olduğundan, iyi bir satış elemanı gibi davranın.

Steam profiliniz tavsiye notlarıyla doluysa ve diğer takas adayı neredeyse hiç ticaret geçmişi olmayan yeni bir profile sahipse, bir oyuncu her zaman birkaç dolar daha fazla kar etmeyi atlayacaktır. 

CSGO Para Kodu
CSGO’dan Para Nasıl Kazanılır

İlk kez kar için ticaret yapmaya çalışıyorsanız, 5-10$ civarında daha düşük değerli ürünlerle başlamanızı öneririz. Bu öğelerin çoğu şimdiden yüksek talep görecek ve bu aralıktaki başarılı işlemler hem güven hem de itibar kazanmanıza olanak tanıyacak.

İlginizi çekebilir: CSGO’daki En Ucuz Bıçaklar

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO’da Ticaret Nasıl Yapılır

CSGO Ping Düşürme Rehberi

CSGO Rate Ayarları

CSGO Bot Kodları

CSGO’dan Para Nasıl Kazanılır?

40$ ‘lık bir bıçak veya tam tersi için 50$ değerinde silah derisi ticareti yapmak isteyen oyuncular olacak. Ana hedefiniz, oyuncuların biraz daha az değerli olanlarla değerli derileri takas etmek istedikleri zıt anlaşmaları bulmak olmalıdır.

Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

Günlük ekonomi ve hisse senedi ticaretinin aynı kuralları CSGO için de geçerlidir. 

CSGO’da Ticaret Nasıl Yapılır

CSGO ekonomisi yavaş yavaş mini borsaya dönüştü, oyuncular topluluk mağazasını pazarlık için izliyor ve daha yüksek fiyatlar için satın aldıkları ürünleri satıyor. 

Sorunuz olursa yorumlar kısmında belirtin

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ● Google News ● Kayıt Ol ● Yazar Olmak İster Misiniz?

E-mail Haber Bültenine Abone Ol

BUNLARA DA GÖZ ATIN


Yorum Yapmak İçin Tıklayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haber

Cyberpunk 2077’de Ne Ters Gitti?

,

Yazar:

Cyberpunk 2077'de Ne Ters Gitti?

CD Projekt CEO’su Marcin Iwiński, Aralık ayında Cyberpunk 2077 video oyununun feci şekilde piyasaya sürülmesiyle ilgili bu hafta halka açık bir konuşma yaptı. Kişisel sorumluluğu üstlendi ve takımı suçlamamalarını istedi.

Cyberpunk 2077’de Ne Ters Gitti?

Iwiński‘nin bir ay içinde ikinci özrü, Polonya şirketinin itibarını oyun için sekiz yıl beklemiş olan çok sayıda taraftar ve yatırımcı ile geri kazanma girişimiydi. 

Başarısız olan Cyberpunk, 10 Aralık’tan Ocak ortasına kadar CD Projekt hisselerinde %30 düşüşe neden oldu. Çoğunluğu kariyerlerini riske atmamak için isimsiz kalmak isteyen 20’den fazla mevcut ve eski CD Projekt personeli ile yapılan görüşmeler, kontrolsüz hırs, zayıf planlama ve teknik eksikliklerle gölgelenen bir gelişim sürecini tasvir ediyor.

Daha fazla oku: Cyberpunk 2077: Çalışanlar Oyunu Bitirmek İçin Fazla Mesai Yapacak

Polonyalı şirket, önümüzdeki birkaç ayı oyunda genişlemeler planlamak veya diğer popüler franchise The Witcher’ın bir sonraki serisine başlamak yerine Cyberpunk 2077′nin düzeltmeleri üzerinde çalışarak geçirecek.  Iwiński, ilk yeni güncellemenin Ocak ayının sonuna doğru ve ikincisinin sonraki haftalarda yayınlanacağını söyledi.

Geliştirme ekibi 2021’den başlayarak bunu tasarlamadı. Şimdi başarılı bir sürümü kutlamak yerine, Cyberpunk 2077’yi bir kurtuluş hikayesine dönüştürmeyi hedefleyecekler. 

Cyberpunk 2077 Sokak Kredisi Nasıl Kazanılır?

Zorlu bir savaş olacak. Electronic Arts ve Ubisoft Entertainment gibi rakiplerin aksine CD Projekt birkaç yılda yalnızca bir büyük oyun yayınlıyor, bu nedenle şirket Cyberpunk 2077‘nin önemli bir hit olacağına güveniyordu.

İlk incelemeler genellikle iyiydi ancak oyuncular oyunu ellerine aldıklarında, oyunun PC’lerde sorunları olduğunu ve konsollarda neredeyse oynanamayacağını fark ettiler. 

O kadar kötü bir performans gösterdi ki, Sony Corp. oyunu PlayStation Store‘dan kaldırdı ve benzeri görülmemiş bir hareket olan geri ödemeler teklif ederken, Microsoft Corp. müşterileri “oyun güncellenene kadar Xbox One’da performans sorunları yaşayabilecekleri” konusunda uyarıyor. CD Projekt, aldatıldıkları iddiasıyla yatırımcı davasıyla karşı karşıya.

İlginizi Çekebilir:  CSGO İsim Değiştirme
Cyberpunk 2077 Sokak Kredisi Nasıl Kazanılır?

Iwiński, mesajında  şirketin “görevi hafife aldığını” kabul ediyor. “Oyunun şehri çok kalabalık olduğu ve eski nesil konsolların disk bant genişliği olduğu için bizi sürekli zorladı” dedi. CD Projekt, oyunun piyasaya sürülmesinden önce kapsamlı bir şekilde test ederken, Iwiński bunun pek çoğunu göstermediğini söyledi. Geliştiriciler bunun tersini savundular ve birçok yaygın sorunun keşfedildiğini söylediler ancak personelin bunları düzeltmek için zamanı yoktu.

Cyberpunk 2077 nihayet 10 Aralık‘ta piyasaya sürüldüğünde, tepki hızlı ve öfkeliydi. Oyuncular, minik ağaçların ve pantolonsuz etrafta dolanan karakterlerin istila ettiği ekranların videolarını paylaştı ve vaat edilen ancak nihai üründe yer almayan özelliklerin listelerini derledi.

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Geliştiriciler, PlayStation mağazasında yeniden bir yer kazanmak için ne yapılması gerektiği net olmasa da, aksaklıkların ve grafik sorunlarının çoğunun düzeltilebileceğini söylüyor. Hayranları geri kazanmak zor olabilir ancak video oyun dünyasında bir emsal var. 

Uzay simülatörü olan No Man’s Sky gibi oyunlar; Online rol yapma oyunu olan Final Fantasy XIV; ve çok oyunculu bir nişancı olan Destiny, zorlu lansmanlardan kurtuldu ve piyasaya sürüldükten sonra kademeli olarak gelişerek önemli beğeni topladı. CD Projekt hisseleri, Iwiński’nin mesajından sonra altı hafta içinde %6 arttı.

İlginizi Çekebilir

Cyberpunk 2077 Sokak Kredisi Nasıl Kazanılır?

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Ve Sistem Tavsiyeleri

Cyberpunk 2077 Filmleri: En İyi Cyberpunk Filmleri

Cyberpunk 2077: Çalışanlar Oyunu Bitirmek İçin Fazla Mesai Yapacak

Kaynak: https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-16/cyberpunk-2077-what-caused-the-video-game-s-disastrous-rollout

Sorunuz olursa yorumlar kısmında belirtin

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ● Google News ● Kayıt Ol ● Yazar Olmak İster Misiniz?

E-mail Haber Bültenine Abone Ol

Okumaya Devam Et

Haber

Microsoft Yeni Üyeler İçin Xbox Live Gold Fiyatlarını Artırdı

,

Yazar:

Xbox Game Pass Abone Sayısı Altı Aydan Kısa Bir Sürede %50 Artışla 15 Milyona Ulaştı

Microsoft yeni Xbox Live Gold üyelikleri için fiyatları her yönden artırdı ve değişiklikler, taahhüt etmeye hazır olduğunuz sürece daha belirgin hale geldi. 

Microsoft Yeni Üyeler İçin Xbox Live Gold Fiyatlarını Artırdı

Xbox Series X İncelemesi: YENİ NESİL BİLGİSAYAR GİBİ
Microsoft Yeni Üyeler İçin Xbox Live Gold Fiyatlarını Artırdı

Bir ve üç aylık planlar, sırasıyla 11 $ ve 30 $ ‘dan çok daha pahalı değil (1 $ ve 5 $‘ a kadar) ancak altı ay size 60 $ ‘a mal oluyor ödediğiniz 40 $ ‘ın çok üstünde. Artık 12 aylık bir üyelik olmadığında, Gold konusunda ısrar ederseniz, yılda 120 $ cebinizden gidecek.

Microsoft, mevcut 6 ve 12 aylık üyelerin mevcut fiyattan yenileneceğini söyledi. Gold üyeliklerini Xbox Game Pass Ultimate‘a dönüştürenler, kalan süreyi üç yıla kadar ekstra ücret ödemeden devam edecek. Hala birkaç aylık üyeliğiniz varsa, bir süre başka önemli bir harcamayla karşılaşmayacaksınız.

Xbox Game Pass Abone Sayısı Altı Aydan Kısa Bir Sürede %50 Artışla 15 Milyona Ulaştı

Şirket, Gold fiyatlandırmasının birçok yerde “yıllardır değişmediğini” belirterek artışı haklı çıkardı, Xbox 360 o zamanlar mağazalardaydı.  Teoride Microsoft maliyetlerin değiştiğini kabul ediyor. PlayStation Plus’ın hala 60 dolarlık bir seçeneği var ancak Sony Now oyun akışını kapsamıyor.

İlginizi Çekebilir:  Roblox Müzik Kodları
PS4 Ve Xbox One'ınızın Ömrünü Nasıl Uzatabilirsiniz? 5 Basit Yöntem

Yine de Microsoft‘un daha büyük planlarını görmek çok zor değil. Xbox Game Pass Ultimate, nispeten kolay bir satıştır. Ayda 15 dolardan daha fazla ödeyeceksiniz ancak Gold‘un tüm özelliklerinin yanı sıra büyüyen kitaplığa ve bulut oyunlarına erişim elde edeceksiniz. Teknoloji devi her ay daha fazla para kazanmakla kalmıyor.

İlginizi Çekebilir

Xbox Series X İncelemesi: YENİ NESİL BİLGİSAYAR GİBİ

Microsoft Yeni Xbox Kullanıcı Arayüzünü Kullanıma Sundu

Xbox Game Pass Abone Sayısı Altı Aydan Kısa Bir Sürede %50 Artışla 15 Milyona Ulaştı

Xbox Sevenleri Üzecek Haber Microsoft’tan Geldi

Microsoft Yeni Xbox Kullanıcı Arayüzünü Kullanıma Sundu

Kaynak: finance.yahoo.com/news/microsoft-raises-xbox-live-gold-prices-153352549.html

Sorunuz olursa yorumlar kısmında belirtin

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ● Google News ● Kayıt Ol ● Yazar Olmak İster Misiniz?

E-mail Haber Bültenine Abone Ol

Okumaya Devam Et

Popüler