CSGO’daki En Ucuz Bıçaklar

Size pahalıya mal olmayacak CSGO’daki en ucuz bıçakları derledik.

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO'daki En Ucuz Bıçaklar

CSGO yaklaşık on yıldır FPS oyunlarının ön saflarında yer alıyor ve büyük bir aktif oyuncu tabanına sahip olmaya devam ediyor.

CSGO’nun her zaman popüler olan bir yönü, oyuncuların oyun içi kozmetik ürünlerini birbirleriyle alıp satabildikleri pazardır. Oyuncuların bir sandığı açarak ne kadar ödül kazanabileceklerini rastgele belirleyen ganimet sandık sistemi nedeniyle, bazı oyuncular peşinde oldukları görünümü elde etmek için daha fazla para harcamayı tercih edecek.

Daha popüler ve pahalı kozmetik ürünlerden biri olan bıçak derileri çoğu oyuncu tarafından aranır. Son derece düşük düşme şansları ve yüksek fiyat etiketleri nedeniyle birçok oyuncunun bıçakları için skini yoktur.

CSGO’daki En Ucuz Bıçaklar

CSGO'daki En Ucuz Bıçaklar

Neyse ki, CSGO‘daki bazı bıçaklar her oyuncunun alabileceği fiyattadır. İşte CSGO‘daki en ucuz bıçaklar:

Navaja Bıçağı

Navaja Bıçağı

Pazardaki tüm bıçakların en ucuzu olan Navaja bıçağı, oyundaki daha basit derilerden biridir. Navaja, birçok yeni bıçakla birlikte Ağustos 2018‘de bir güncellemeye dahil edildi. CSGO‘daki tüm farklı bıçaklarda olduğu gibi, görünüm ve kalite açısından farklılık gösteren bir dizi görünümü vardır ancak ucuz bir bıçağın peşindeyseniz ve estetik konusunda fazla telaşlanmadıysanız, yaklaşık 66$ karşılığında Navaja bıçağını alabilirsiniz.

Shadow Daggers

Shadow Daggers

İlk olarak 2015‘te piyasaya sürüldüğünde Shadow Daggers, oyundaki en nadir bıçak görünümlerinden biriydi ancak zamanla daha fazla oyuncu satmak istedikçe değerleri azaldı.

Shadow Daggers oyundaki çok az sayıda olan çift kollu silahtan biridir. Silah için daha pahalı kaplamalar hala yoğun bir şekilde aranıyor ve fahiş fiyat etiketleri oluşturuluyor ancak Safari Mesh, Rust Coat ve Stained gibi kaplamalar genellikle çok iyi fiyatlandırılır ve 75$ civarında olur.

Gut Knife

Gut Knife

CSGO‘da satın alınabilen ilk bıçaklardan biri olan Gut Knife, ucundaki kancadan hemen tanınabilir. Gut Knife, görünüm veya kalite konusunda endişelenmeyen oyuncular için Shadow Daggers‘a benzer bir fiyatla alınabilir. Piyasada göz önünde bulundurulacak en iyi bütçe dostu görünümler Safari Mesh, Night veya Rust Coat‘tur.

reklam

Pala Bıçağı

Pala Bıçağı

Nisan 2017‘den beri oyuncular, Falchion Knife‘ı ellerine almak için Falchion kasalarını edinebilir ve açabilir.

Falchion Knife, komple çelik sapta katlanabilen bir bıçağa sahip olduğu için Navaja Bıçağı‘na benzer bir görünüme sahiptir. Piyasaya sürüldüğünden bu yana, birçok oyuncu daha büyük, daha gösterişli bıçak kaplamaları kullanmayı tercih ettiği için bıçağın popülaritesi düştü.

Bu sayede pazarda uygun fiyata Pala Bıçağı satın alınabilir ve koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

Stiletto Bıçağı

Stiletto Bıçağı

Geri çekilebilir yaylı bir bıçakla, Stiletto Bıçağını benzersiz kılan, koldan çıkıntı yapan ince düz bıçaktır.

Listemizdeki en pahalı bıçak olmasına rağmen, daha ucuz tarafta kalıyor, çeşitli deriler için 100 doların altında. Bütçe dostu bir Stiletto Bıçağı peşindeyseniz, gözlerinizi Boreal Forest veya Scorched skini için açık tutun.

Buradaki skinlerin fiyatlarını kontrol etmek veya satın almak istiyorsanız bu linkten komisyonsuz bir şekilde skin satın alabilirsiniz.Diğer CSGO yazılarımız:

CSGO’daki En İyi Skinler

CSGO Silah Alma Kodu

CSGO’ya Eklenen En Yeni Bıçaklar

reklam

CSGO’daki En Ucuz 10 Skin

CS:GO Nedir?

CS:GO, “Counter-Strike” serisini geride bırakan “Counter-Strike Global Offensive” in tam sürümüdür. Oyunun geliştiricisi Valve, Hidden Path Entertainment tarafından yazılmıştır. CS serisi başlangıçta “Half-Life” modunda piyasaya sürüldü. Bu modların çoğunu indirdikten sonra, Valve oyunu satın aldı. Oyunun en son sürümü 1.6 ve üzeri. CS: Source, CS: S tamamen farklı bir oyun motoruyla birlikte geliyor.

CSGO Bot Kodları

CSGO’daki En Ucuz Bıçaklar

Daha popüler ve pahalı kozmetik ürünlerden biri olan bıçak derileri çoğu oyuncu tarafından aranır. Son derece düşük düşme şansları ve yüksek fiyat etiketleri nedeniyle, birçok oyuncunun bıçakları için derisi yoktur.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.