Simple Crosshair Ayarları CSGO (Crosshair, Viewmodel)

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Simple Crosshair Ayarları CSGO (Crosshair, Viewmodel)

Simple Crosshair Ayarları nedir? S1mple CSGO Ayarları nelerdir? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde cevaplayacağız.

S1mple, tüm zamanların en iyi CSGO oyuncularından biri olarak kabul edilir. Bu yazıda Simple‘ın Crosshair, Viewmodel ve Başlatma ayarlarını ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız.

İlginizi Çekebilir: Xantares Crosshair Ayarları“Simple” olarak da anılan S1mple, Ukraynalı profesyonel bir Global Offensive oyuncusudur. Gerçek adı Олександр Олегович Костильєв, Oleksandr Olegovich Kostyliev‘dir. 2 Ekim 1997‘de (22 yaşında) doğdu ve 2013’ten beri profesyonel olarak CSGO oynuyor. Natuce Vincere adlı ekibindeki ana rolü, Rifler (AWPer) ‘dır. Counter Strike oynayarak kazandığı tahmini gelir 500.000$‘ın üzerindedir. Ayrıca HLTV.org tarafından 2018‘in en iyi oyuncusu seçildi.

Simple CSGO Crosshair Ayarları

CSGO Mermi İzi Kodu Nedir?
Simple CSGO Crosshair Ayarları

Aşağıdaki metni kopyalayıp konsolunuza yapıştırın ve s1mple‘ın nişangah ayarlarını etkinleştirmek için enter tuşuna basın. Konsolun nasıl açılacağını bilmiyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

  • cl_crosshairalpha 255; cl_crosshaircolor 5; cl_crosshairdot 1; cl_crosshairgap -4; cl_crosshairsize 0; cl_crosshairstyle 4; cl_crosshairusealpha 1; cl_crosshairthickness 1.5; cl_crosshair_drawoutline 0; cl_crosshair_sniper_width 1; cl_crosshaircolor_r 0; cl_crosshaircolor_g 255; cl_crosshaircolor_b 170;

Simple Viewmodel AyarlarıBu Viewmodel oldukça basittir ve çoğu oyuncu tarafından kullanılır. Simple’in Viewmodel’i mümkün olduğunca sağ elini kullanır. Bu Viewmodel görüş alanınızı net tutmak için harikadır.

  • viewmodel_fov 68; viewmodel_offset_x 2.5; viewmodel_offset_y 0; viewmodel_offset_z -1.5; viewmodel_presetpos 3; cl_viewmodel_shift_left_amt 1.5; cl_viewmodel_shift_right_amt 0.75; viewmodel_recoil 0; cl_righthand 1;

Simple Başlatma Seçenekleri

CSGO CFG (Config) Nedir? Nereye Atılır?
Simple Başlatma Seçenekleri

CSGO başlatma seçenekleri, bir kullanıcının oyun deneyimini geliştirmek için uygulayabileceği özel kişiselleştirilmiş ayarlardır. Başlatma seçenekleri CSGO kullanıcıları tarafından değiştirilebilir, böylece Counter-Strike: Global Offensive başlatıldığında belirli oyun ayarları otomatik olarak yüklenir. Valve tarafından ayarlanan varsayılan ayarların çoğu oyuncu için uygun olmadığından kullanıcılar sistemlerini verimli bir şekilde kullanmak için tıklama hızı, FPS ve diğer teknik ayarlar gibi şeyleri önceden ayarlayabilir. Bu ayarlar en yüksek önceliğe sahiptir ve oyunun içinde bulunan ayarları geçersiz kılar, bu nedenle çoğu kullanıcı CS:GO başlatma seçeneklerinin mükemmel kombinasyonunu kullanmak ister.

  • -freq 240 -console -novid -tickrate 128 -language english

Diğer CS:GO Rehberlerimiz

CSGO Crosshair Kodları

reklam

CSGO Autoexec Nasıl Oluşturulur?

CSGO Viewmodel Kodları

CSGO Silahı Öne Alma

CSGO Konsol Kodları


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.