CSGO Mermi İzi Kodu Nedir? (2024)

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Mermi İzi Kodu Nedir?

CSGO Mermi İzi Kodu Nedir? CSGO Mermi İzi Silme Nasıl Yapılır? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevaplayacağız.

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Offline ve çevrimiçi oyunlar özellikle oyuncular tarafından tercih edilir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyunlardan biri şüphesiz CSGO‘dur. Bunun gibi birçok oyuncu çevrimiçi ve çevrimdışı modlarda oynayabilir.

CSGO Mermi İzi Kodu

CSGO Konsol Kodları

Bu kodu girmek için önce konsolu açmanız gerekir. Konsolun varsayılan anahtarı genellikle (é) simgesidir. Çalışmazsa, Q‘nun solundaki klavyedeki Sekme tuşudur. Daha uygun bir tuşla değiştirmek isterseniz, “Klavye / Fare” ayarına gidin.

  • sv_cheats 1 – hile komutlarının sunucuda kullanılmasına izin verir.

Ardından, aşağıdaki konsol komutlarını etkinleştirmek mümkün olacaktır:

  • sv_infinite_ammo 1 – tüm oyuncular sonsuz cephane alır. Değeri olan karakterler silahlarını yeniden doldurmalıdır. değeri ile sürekli ateş edebilirler.
  • sv_showbullethits 1 – mermilerin karakterlere nereden çarptığını gösterir (CSGO Mermi İzi Kodu).
  • sv_showimpacts 1 – mermilerin sanal nesnelere nereden çarptığını gösterir.
  • sv_showimpacts_time [değer] – mermilerinizin etkilerini göstermek için saniye cinsinden süre.


Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Hakkında Bilgiler

csgo

2000’lerin başından beri, “Counter Strike” serisi oyun endüstrisinde bir efsane olmuştur. Serinin son oyunu olan CS: GO, yıllar içinde en çok oynanan FPS oyunlarından biridir. Ayrıca CSGO Live, CSGO skinleri ve kasa sitelerinde para kazanmak için oyun oynayanlar ve e-sporcu olmak ve adlarını sahneye çıkarmak isteyenler de var. Elbette çoğu oyuncu sadece eğlence için oynuyor.

Ölüm maçına ve düzenli yarışmalara girmeden önce ısınmak için deneme oyunları için özel bir stüdyo haritası kullanabilirsiniz. Bu haritalarda sabit veya hareketli robotların fotoğrafını çekmeye çalışıyorsunuz. Şimdi basit görünse de, bu her oyuncunun ellerinizi ısıtmak veya oyuna uyum sağlamak için yapacağı bir şey.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.