CSGO Round Bitmiyor Sorunu Çözüm

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO

CSGO Round Bitmiyor Sorunu nasıl çözülür? CSGO Round Bitmiyor Sorunu nedir? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevaplayacağız.

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyunlar özellikle tercih edilir. CSGO, lansmanından bu yana milyonlarca oyuncuyla bu kategoride lider olmuştur. CSGO, çocukluğumuzdan bu yana gelen “Counter-Strike” serisinin son oyunu oldu ve devrim niteliğinde bir yankı yarattı.

CSGO Round Bitmiyor Sorunu Çözüm

csgo
CSGO Round Bitmiyor Sorunu Çözüm

CSGO Round Bitmiyor hatasını alanlar için çözümü çok basit bir şekilde anlatmaya çalıştık. CSGO Round Sorununu çözmek için aşağıda anlatılan adımları dikkatli bir şekilde uygulayın.

Bu kodu girmek için önce konsolu açmanız gerekir. Konsolun varsayılan anahtarı genellikle (é) simgesidir. Çalışmazsa klavyedeki Q‘nun hemen solunda bulunan tab tuşudur. Daha uygun bir tuşla değiştirmek isterseniz, “Klavye / Fare” ayarına gidin.

Oyun, takımı otomatik olarak senkronize ettiğinde bu sinir bozucu olabilir, ancak aslında çok kolay bir şekilde kapatılabilir. Artık konsolu açtığınıza göre kodu yazmanın zamanı geldi. Aşağıdaki kodu konsola yapıştırın.

  • mp_ignore_round_win_conditions 1

Yukarıdaki kodu konsola yazdıysanız, işlem tamamlanmıştır. Eski ayarları tekrar açmak isterseniz “1” yazan yeri “0” yapmanız yeterlidir.Diğer CSGO Rehberlerimiz

PUBG Mobile Mikrofon Sorunu

CSGO Antrenman Kodları

reklam

CSGO Crosshair Kodları

CSGO Restart Kodu

CSGO Süre Uzatma Kodu

CSGO Nedir? Nasıl Oynanır?

CSGO Terimleri (CSGO Dili ve Edebiyatı)
CSGO Round Bitmeme Sorunu

CS GO, “Counter-Strike” serisinin en çok satan serisi olan “Counter-Strike Global Offensive” manasına gelir. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment‘dır. Oyun 21 Ağustos 2012’de yayınlandı. Ayrıca oyunun en büyük güncellemelerinden birisi de yeni bir devrimi tetikleyen “skin” güncellemesi. Bu oyun diğer oyun serilerinden farklıdır ve Steam’in ilk 10’una başarı ile girmiştir.

Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox, Linux için idealdir. “Counter Strike” öncelikle 1999’da Windows’a özel bir PC oyunu olarak piyasaya sürüldü. 2000 de MAC OS X tarafında desteklenmeye başladı ve 2001 senesinde Linux’u de desteklemeye başladı. “Counter Strike” ın ilk sürümü olan 1.0 yayınladı ve 1.1, 1.2 diye devam etti. 1.5 sürümünden sonra patlama oldu. Counter efsaneye doğru kararlı bir adım attı.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.