Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
eTail.com.tr

Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu

Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu nedir? Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme nasıl yapılır? gibi soruları bu yazıda cevaplayacağız.

Minecraft’ı varsayılan bir oyun şemasında oynarken, oyunun en sinir bozucu yönlerinden biri ölüm yüzünden tüm envanterinizi kaybetmektir. Bazı oyuncular için ölüm korkusu oyunu daha eğlenceli kılarken, diğerleri oyunu sinir bozucu buluyor.

Öldüğünüzde tüm mal varlığınızı saklamak istiyorsanız ancak nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, okumaya devam edin. Bu kılavuzda, oyun deneyiminizi geliştirmek için hileleri nasıl kullanacağınızı açıklayacağız.

Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu

Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu

Minecraft’ta ölmek, artık zırh, silah ve aletler gibi kişisel envanteriniz olmadığı anlamına gelir. Bazı oyuncular için oyunu daha ilginç kılarken, diğerlerini çileden çıkarıyor.

Neyse ki, tüm araçlarınızı ve zırhınızı korumak istiyorsanız, oyunu özelleştirerek ve temel oyun eylemlerini değiştirmenize izin veren birkaç yararlı düzenleme oluşturarak bunu yapabilirsiniz. Minecraft için çeşitli hile kodları vardır ve bu temel değişkenleri değiştirecek kadar güçlüdür. Normale göre oynamak istemiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey dünyanızın hileleri desteklediğinden emin olmaktır. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

  1. Minecraft Oyun Menüsünü açın.
  2. “LAN’ı Aç” a dokunun.

“Hilelere İzin Ver” seçeneğine gidin ve düğmeyi “AÇIK” konuma getirin.

“LAN Dünyasını Başlat” a dokunun.

Artık hileleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oyun kurallarını değiştirmek için, “/” ile başlayan herhangi bir şey girmek için konsol olarak da işlev gören sohbet kutusunu kullanmanız gerekir. “/Gamerule” komutunu kullanarak kuralları atlayabilir ve öldükten sonra eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

  1. Oyununuzdaki sohbet penceresini açın.
  2. Sohbet kutusuna “/gamerule keepInventory true” yazın ve Enter’a basın.
Minecraft Ölünce İtem Saklama Kodu

Öldükten sonra tüm eşyalarınıza sahip olacaksın. Oyunu yeniden başlatmak için “Respawn” a tıklayın.

Minecraft Ölünce Eşya Saklama Kodu


Diğer Rehberlerimiz

Minecraft Sistem Gereksinimleri 2021

Minecraft Renk Kodları

Ark Hile Kodları (Dev Liste 2021)

PUBG NEW STATE Sistem Gereksinimleri 2021

PUBG Mobile Rütbeleri

Minecraft Nedir?

Minecraft Renk Kodları
Minecraft Ölünce İtem Gitmeme Kodu

Minecraft, birinci şahıs kamera kullanan bir oyundur. Oyun serileri (“Half-Life”, “Counter-Strike” veya “Crysis” gibi) sizi bu kamera açısına alıştıracaktır. Elbette bu oyunların benzerliği kamera açısıdır. Oyun her şeyden önce bir açık dünya oyunudur. Bu nedenle özgürüz ve eğer yapabilirsek, dünyanın herhangi bir yerine seyahat edebiliriz.

Oyunda gördüğümüz her şeyi yok edip toplayabiliriz ve topladığımız malzemeleri istediğimiz yere yerleştirebiliriz. Bu özellik Minecraft’ın temelidir. Minecraft’ın yaratıcıları oyunu iki moda ayırdı, bu yüzden harika bir iş çıkardılar. İlk modda hayatta kalmanız zor olacak, ikinci modda ise yaratıcılığınızı serbest bırakma fırsatınız olacak.

Minecraft’ın hayatta kalma modu etkinleştirildiğinde, olasılıklarımız çok sınırlıdır. Çok az malzemeyle doğarız, acil işlerimiz var. İlk olarak, onu gece oyunda ortaya çıkan çeşitli yaratıklardan korumak için bir sığınağa ihtiyacımız var. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken, toprağı kafanızla kazmak ve toplayarak hızlı bir şekilde kendi evinizi inşa etmek.

Oyunda çeşitli malzemeleri birleştirerek yepyeni malzemeler yapmak için kullanabilirsiniz. Böylece maddeyi halledebilirsiniz. Örneğin ağaçların kesilmesiyle elde edilen belirli bir miktar odunu masa ve sandalye yapmak için kullanabilirsiniz. Bu üretim sistemi, geniş işlev yelpazesiyle oyunun en büyük özelliğidir. Crafting ile kılıçlar, duvarlar, sihirli sistemler, kapılar, sandıklar, sobalar, resimler vb. Yapabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.