PUBG NEW STATE Sistem Gereksinimleri 2021

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

PUBG İsim Sembolleri

PUBG NEW STATE Sistem Gereksinimleri nelerdir? PUBG NEW STATE Nedir? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde açıklayacağız.

Dünyanın dört bir yanındaki Battle Royale hayranları, PUBG New State’in duyurusu sayesinde çıldırmış durumda. 25 Şubat 2021’de Krafton Inc, oyunu sosyal medyada açıkladı.

PUBG New State, fütüristik bir arka plana sahip ve 2051 yılında geçiyor. Başlık, 8×8 km‘lik bir alanı kaplayan Troi adlı yepyeni bir battle royale haritasına sahip. Oyuncular haritaya düşecek ve ayakta kalan son kişi olmak için düşmanları yenecek.

PUBG Corporation, PUBG New State adlı yepyeni bir oyunu duyurdu. Oyunun duyurusu hemen hemen herkesi şaşırttı. PlayerUnknown’s Battleground, yaygın olarak PUBG olarak bilinen çevrimiçi çok oyunculu oyun 2017’de piyasaya sürüldü. Oyun dünya çapında çok popüler hale geldiğinden, Kore merkezli oyun geliştirici şirketi BlueHole akıllı telefonlar için PUBG Mobile oyununu da piyasaya sürdü. Hem PC hem de akıllı telefon versiyonu iyi iş çıkardı ve 2018’de en çok oynanan oyunlardan biri oldu.

PUBG NEW STATE Sistem Gereksinimleri

PUBG NEW STATE Sistem Gereksinimleri

Sadece PUBG’nin Temmuz 2020’de 70 milyondan fazla oyuncu tabanı kaydettiğini bilmenizi isterim. PUBG, göz açıp kapayıncaya kadar ölebileceğiniz bir oyundur. Oyunu oynamak için yüksek becerilere ve odaklanmaya ihtiyacınız var, PC versiyonu mobil versiyondan çok daha zor.

PUBG NEW STATE Minimum Sistem Gereksinimleri

Oyunun Google Play Store‘daki listelemesine göre oyun Android Marshmallow 6.0 veya üstünü gerektirecek. Ayrıca en az 2,5 GB RAM gerektirecektir. Oyunun alt cihazlar için bir ‘Lite’ sürümü olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

  • Android sürümüne sahip telefonlar için Android 6 üzeri sürüm ve 2.5 GB’dan daha yüksek RAM kapasitesine sahip bir telefonun olması tavsiye edilmektedir.
  • iOS cihazlar için iPhone 7 ve üstü modeller tavsiye edilmektedir.


Diğer PUBG Rehberlerimiz

PUBG İsim Sembolleri

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme Rehberi

reklam

PUBG Ekip İsimleri

PUBG Mobile FPS Gösterme

PUBG Mobile İsimleri

PUBG Nedir?

PUBG Ekip İsimleri
PUBG New State Sistem

Oyun 100 oyuncu taşıyan bir uçakta başlar. Oyuncular tek başlarına veya gruplar halinde oynayabilir. Uçağın rotası belirlendi. Oyuncular paraşütle paraşütle herhangi bir yere atlayabilir ve savaş alanına inebilirler. Bu alandaki amaç hayatta kalmaktır. Hayatta kalma mücadelesinde, olabildiğince çok rakibi ortadan kaldırmak gerekir. Haritanın bazı yerlerinde silahlar, mermiler, miğferler ve zırhlar gibi çeşitli ganimetler var.

Oyuncular bunları toplayarak gelecekteki saldırılara karşı daha iyi savunan ekipmanlar elde edebilirler. Öldürülen oyuncu tarafından toplanan ganimet, onu öldüren kişiye aktarılacaktır. Haritanın belirli bölgelerinde çok fazla ganimet var. Bu nedenle, bu özel alanlar daha fazla oyuncu çekiyor. Bu nedenle burası daha da tehlikelidir. Oyuncular birinci şahıs atış veya üçüncü şahıs atış modunu seçebilirler. Tüm oyuncular belirli bir alanda kalmalıdır. Alanın dışına çıkıldığında sağlık puanı azalmaya başlar.

PUBG artık konsollarda, akıllı telefonlarda ve tabletlerde oynanabilir. Oyunun mobil versiyonu bilgisayarda da oynanabiliyor. PUBG konsolu, oyunun eğlencesini artıran araçlardan biridir. Konsol küçük boyutludur ve taşıması kolaydır. Bunlar aşırı parmak yorgunluğunu önleyebilir ve böylece daha iyi oyun kontrolü sağlayabilir. Fan konsolu, cihazın ısınmamasını sağlar. Oyun konsolunda bulunabilen güç bankası işlevi, oyun sırasında gücün bitmesi sorununu önleyebilir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.