PUBG Profil Resmi Değiştirme (Twitter, Facebook, PUBG Mobile)

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

PUBG Profil Resmi Değiştirme (Twitter, Facebook, PUBG Mobile)

Android ve iOS’da mevcut olan ünlü Battle Royale oyunu PUBG Mobile, dünya çapındaki popülerliğini koruyor ve oyuna sık sık yeni oyuncular katılıyor. Oyuncular, kalabalığın arasından sıyrılmak için profil adlarını, avatarlarını ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli öğeleri özelleştirebilir. Oyuna yeni başlayanlar, varsayılan PUBG Mobile profil resminden sıkılıp bunu değiştirmenin bir yolunu arayabilir. Bu yazıda PUBG profil resmi değiştirme nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatacağız.

PUBG Profil Resmi Değiştirme

Aşağıda Facebook, Twitter ve PUBG Mobile ile profil resminizi nasıl değiştireceğiniz anlatılmıştır. Sosyal medya hesabınızı PUBG hesabınıza bağladıysanız, hangi sosyal medya platformuna bağladığınıza bağlı olarak aşağıda anlatılan Facebook, Twitter, Google Play Games‘in profil resmi değiştirme adımlarını izlemeniz gerekir eğer sosyal medya hesabınızı PUBG hesabınıza bağlamadıysanız PUBG Mobile profil fotoğrafı değiştirme adımlarını izlemeniz gerekir (İstediğiniz profil fotoğrafını koymak için sosyal medya hesabınızı PUBG hesabınıza bağlamanız gerekir).

PUBG Mobile Profil Resmi Değiştirme

PUBG Mobile avatarını değiştirmenin ilk adımı oyuna giriş yapmaktır. Ekranın sağ üst köşesindeki avatara dokunarak oyundaki profil bölümüne gidin. Ardından, profil sekmesinin sağ üst köşesindeki düzenle düğmesine dokunun. Profil görüntüleme ekranı açılır ve profil resmini düzenlemenizi sağlar.

PUBG Avatar Değiştirme

Avatarınızı değiştirmek için Avatar bölümüne gidin ve kullanmak istediğiniz avatarı seçin (PUBG‘nin varsayılan resimlerini kullanmak istemiyorsanız Facebook, Twitter veya Google Play Games hesabınızı PUBG‘ye bağlamanız gerekir). Ardından seçtiğiniz avatarı onaylayın. Bu işlemden sonra, yeni avatarınız eskisinin yerini alacak ve profilinizde görüntülenecektir. Bu işlem sayesinde sosyal medya hesabınızın avatarı dışında istediğiniz profil resmini kullanabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya avatarınızı veya oyunda kilidi açılmış avatarlardan birini de kullanabilirsiniz.

PUBG Profil Fotoğrafı Değiştirme

PUBG Mobile mevcut avatarlar listesinde bulunmayan bir profil resmi kullanmak istiyorsanız, PUBG hesabınıza bağladığınız sosyal medya hesabınızın avatarını değiştirmeniz gerekiyor örneğin Facebook hesabınızın profil resmini değiştirip oyuna tekrar giriş yaptığınızda profil resminiz de değişir.

PUBG Profil Resmi Değiştirme Twitter

Twitter kullanıyorsanız ve Twitter profil resminizin PUBG profil resminiz olarak görünmesini istiyorsanız, ilk olarak PUBG hesabınızı Twitter’a bağlamanız gerekir eğer hesabınız zaten Twitter‘a bağlıysa aşağıdaki adımları izleyin.

 1. Twitter hesabınızı açın.
 2. Profil bölümüne gidin ve profil resminize tıklayın. Ardından PUBG hesabınızda göstermek istediğiniz profil resmini seçin. Not: Twitter profil resminiz de değişecektir.
 3. PUBG uygulamasını açın, Avatar bölümüne gidin ve yeni profil resminizi seçin.

PUBG Profil Resmi Değiştirme Facebook

 1. Facebook hesabınıza giriş yapın.
 2. Sağ üst köşede yer alan profil resminize tıklayın.
 3. Açılan sayfada, profil resminizin altında yer alan “Profili Düzenle” seçeneğine tıklayın.
 4. Ardından açılan sekmede, Profil Resmi başlığının sağında yer alan Düzenle seçeneğine basın ve gösterilmesini istediğiniz profil resmini oraya yükleyin.

PUBG Profil Resmi Değiştirme Google Play Games

PUBG hesabınızı Google Play Games‘e bağlayın ve ardından aşağıdaki adımları izleyin.

 1. PUBG hesabınızı Google Play Games‘e bağlarsanız aynı zamanda Gmail hesabınızada bağlanır.
 2. Bu linkten Google hesabınıza gidin, profil resminize tıklayın ve yeni profil resminizi galerinizden seçin.
 3. PUBG oyununu açın, Avatar sekmesine gidin ve Google hesabında belirlediğiniz profil resmini seçin.
PUBG Profil Resmi Nasıl Değiştirilir?

PUBG Mobile, profilinizin daha etkileyici ve havalı görünmesini sağlayan birçok seçenek sunar. Profil resmi, avatar çerçevesi, başlık ve isim etiketi, profilinizin daha iyi görünmesini sağlayan bazı temel unsurlardır. PUBG hesabınıza bağladığınız sosyal medya hesabınızın profil resmini değiştirerek PUBG avatarınızın değişmesini sağlayabilirsiniz.

reklam


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

2 Yorum

 1. Avatar for Muhammet

  Muhammet

  30 Nisan 2023 13:24

  Ayrıntılı bir rehber olmuş, sağ olun.

 2. Avatar for Obayda

  Obayda

  4 Ocak 2024 20:31

  iyi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.