PUBG Mobile Hesap Açma

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

PUBG Mobile Hesap Açma

PUBG, ayakta kalan son kişi olmak için sürekli küçülen bir adada 100 diğer oyuncuyla karşı karşıya geldiğiniz son derece popüler bir Battle Royale oyunudur. Her şey oyunu indirmekle başlar ve misafir olarak veya Facebook, Twitter, Google Play Games hesabınızla PUBG Mobile‘a kaydolmanız istenir. Bu yazıda PUBG Mobile hesap açma nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatacağız ve inceliklerine değineceğiz.

Ayrıca PUBG Mobile random hesap satın alarak oyun deneyiminizi arttırıp daha yüksek rütbelerde eğlenceye dahil olabilirsiniz.

PUBG, PUBG Corporation tarafından yayınlanan, şu anda 600 milyondan fazla indirilen tüm zamanların en çok satan ve en çok oynanan video oyunlarından biridir. Bu rehber sayesinde yeni PUBG hesabı nasıl açılır? öğreneceksiniz.

PUBG Mobile Hesap Açma

Her şeyden önce PUBG Mobile‘ı indirmeniz gerekir ve iyi haber, oyun ücretsizdir. Oyunu oynamak için iOS 9.0 veya Android 5.1.1 ve üzeri sürüme sahip bir cihaza ihtiyacınız vardır, bu da eski donanımlı bir telefonun oyunu idare edebileceği anlamına geliyor. PUBG Mobile aşağıdaki cihazlarla uyumludur.

 • iPhone 5S veya üstü.
 • iPad Air 1 ve 2, iPad Mini 2, 3 ve 4, iPad 9.7 inç ve iPad Pro‘nun tüm sürümleri.
 • Android 5.1.1 ve üzeri

PUBG Mobile Misafir Hesabı Açma

Misafir olarak kaydolmak, PUBG Mobile’ın Facebook hesabınızla herhangi bir bağlantısı olmadan hesap açmanızı sağlar ancak beraberinde birçok sorun getirir, bunlardan en büyüğü hesabınızın kaybolma riskidir. Eğer misafir hesabınız kaybolursa bu rehber sayesinde hesabınızı kurtarabilirsiniz.

 • PUBG Mobile’ı başlatın.
 • Ana ekrandan Misafir seçeneğine dokunun.
 • Ardından Kabul et‘e tıklayın.
 • Karakterinizi isteğinize göre özelleştirin.
 • Kendinize bir PUBG Nicki belirleyin.

PUBG ismi bulmakta zorluk çekiyorsanız “PUBG Nickleri” veya “PUBG Şekilli Nick Yazma Aracı” başlıklı yazılarımızı okuyabilirsiniz.

 • İsminizi seçtikten sonra Bitti seçeneğine tıklayabilirsiniz.
 • Karakterinizi ve isminizi seçtiyseniz Oluştur tuşuna basabilirsiniz.

İşte bu kadar! Hesabı oluşturduktan sonra oyunu her yüklediğinizde, misafir olarak oturum açabileceksiniz ve tüm ilerlemeniz kaydedilecektir. Alternatif olarak, Facebook hesabınızla oturum açmayı seçebilirsiniz, bu adımlar aşağıda anlatılmıştır.

PUBG Mobile Facebook ile Hesap Oluşturma

Arkadaşlarınızla sık sık PUBG Mobile oynamayı planlıyorsanız, Facebook hesabınızla kaydolmak, oyunun temel profil bilgilerinize, yani herkese açık profilinize erişmesini sağlar. PUBG, görünen adınızı Facebook adınız yapacak ve profil resminizi avatarınız olarak kullanmanıza sağlayacaktır. Eğer Facebook isminizin hesabınızda görülmesini istemiyorsanız bu yazıyı okuyabilirsiniz.

reklam
 • PUBG Mobile uygulamasını başlatın.
 • Facebook butonuna dokunun.
 • Facebook uygulamasıyla giriş yap‘a dokunun. Alternatif olarak, telefonunuz, e-postanız veya Twitter hesabınız ile giriş yapabilirsiniz.
 • PUBG Mobile‘ı Facebook hesabınıza bağlamak için aşağıdaki resimden yararlanabilirsiniz.
PUBG Mobile Hesap Açma Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile hesabı oluşturmak çok kolay bir işlemdir, eğer bir PUBG Mobile hesabı açmak istiyorsanız, telefonunuza PUBG Mobile uygulamasını indirmeli ve Kaydol butonuna tıklamalısınız. E-postanızı, takma adınızı ve şifrenizi girerek hesap oluşturabilirsiniz.

PUBG Mobile Misafir Hesabı Açmak Mantıklı Mı?

Hayır, PUBG Mobile misafir hesabı açmak mantıklı değildir. Bunun nedeni kalıcı olmaması ve kolayca kaybolabilmesidir. Eğer başarılarınız kaydedilmesini veya ciddi bir oyuncu olmak istiyorsanız kesinlikle hesap oluşturmalısınız.

PUBG Mobile Misafir Hesabı Nasıl Normal Hesap’a Çevrilir?

PUBG Mobile misafir hesabınızı normal hesaba çevirmek istiyorsanız, hesabınıza sosyal medya hesaplarınıza bağlayabilirsiniz.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.