PUBG Mobile FPS Gösterme

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

PUBG Mobile Çöktü!!! Ağır DDoS Saldırılarına Dayanamadı

PUBG Mobile önemli bir kullanıcı tabanına sahip son derece popüler bir Battle Royale oyunudur. Bununla birlikte PUBG Mobile’da en iyi deneyimi elde etmek ve oyunun tadını sonuna kadar çıkarmak için oyuncuların yeterli FPS‘e ve ping‘e sahip olması gerekir.

FPS ve Ping akıcı bir oyun deneyimi sağlamak için belirleyici faktörlerdir. Bu nedenle, bazı oyuncular maç sırasında FPS‘lerini ve Ping değerlerini görmek ister.

PUBG Mobile FPS Gösterme

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü
PUBG Mobile FPS Gösterme

Ping, istemci ile sunucu arasındaki ağ gecikmesini ifade eder. Gecikmesiz bir deneyim için düşük ping gereklidir ve bu rakam ekranın sol alt köşesinden görülebilir. Kullanıcılar oyun sırasında istedikleri zaman ping değerlerine bakabilir.

Sol alt köşede ping değerini görebilirsiniz

PUBG Mobile FPS Gösterme

FPS veya Kare Hızı, oyunun cihazda ne kadar akıcı çalışacağını belirler. PUBG Mobile‘da oyuncular bunu ayarlama seçeneğine sahiptir ancak bu aynı zamanda telefonun kapasitesine de bağlıdır. FPS’i izleme özelliklerine sahip olmayan oyunda tam FPS‘i ölçmenin doğrudan bir yolu yoktur.

Xiaomi / Redmi telefonlarda Game Turbo; Samsung cihazları için Perf Z ve Gamebooster gibi çeşitli mobil üreticiler, kullanıcılara oyundaki FPS’i kontrol etmeleri için yardımcı hizmetler sunmaktadır.

Oyunda FPS‘i de gösteren birkaç üçüncü taraf uygulaması vardır ancak bu tür uygulamaların kullanılması kesinlikle tavsiye edilmez.

Diğer PUBG Mobile Rehberlerimiz

PUBG Mobile İsimleri

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü

reklam

PUBG Mobile Lite 0.20.0 Güncellemesi: Tüm Yeni Özellikler

PUBG Mobile EMEA League 2020 Nasıl İzlenir? Lig Detayları

PUBG Mobile Nedir?

BLACKPINK Üyeleri PUBG Mobile Oynayacak
PUBG Mobile FPS

PUBG Mobile, PlayerUnknown’s Battlegrounds adlı bir birinci şahıs nişancı savaş oyununun mobil versiyonudur. Oyunun amacı adaya uçan 100 oyuncudan ilki olmak. Oyuncular, takımı veya bireysel rakipleri öldürerek hayatta kalmaya çalışırlar. PUBG’nin şu anda bilgisayar ve mobil versiyonları var. Yakın zamanda oyun konsollarına da çıkacağına dair haberler var. Oyuncular, PUBG ve PUBG Mobile oyunlarında ustalaşmak için çeşitli yöntemler denediler ve zirveye ulaştılar, böylece zorlu çabalar sarf ettiler. Bu alışılmadık ve sıcak savaş alanının dışında, tüm oyuncular internet üzerinden PUBG’nin mobil versiyonu üzerinde araştırma yaparak oyunun hile becerilerini öğrenmeye çalışıyor. PUBG’nin mobil versiyonunu, sadece oyunda nasıl rol oynayacağınızı değil, aynı zamanda oyunu en etkili şekilde nasıl ve nasıl oynayacağınızı da bilmeniz gerekiyor.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.