PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü

PUBG dünyada en çok oynanan ve en çok bahsedilen oyundur ve hala giderek daha popüler hale gelmektedir. Sık aralıklarla aldığı güncellemeler ile kendini çok daha farklı bir oyun haline getiren ve oyuncuların göz bebeği olan pubg oyununda her oyunda olduğu gibi maallesef hatalar da beraberinde gelmektedir.

Bu yazıda sizlere PUBG izleme limitinin aşıldığı sorunun çözümünden bahsetmek istiyorum. Umarım işinize yarar.

PUBG‘de her yaştan oyuncu var ve dünya çapında 200 milyondan fazla kişi tarafından oynanıyor. Oyuna gelen bazı güncellemelerin içerisinde bu hatada yer almaktadır ki bu aslında bir hata değil, oyun üreticisi tarafından oyuncuların iyiliği için geliştirilen bir yöntem. 4-6 saat kesintisiz PUBG oynarsanız bu hatayı otomatik olarak alırsınız.

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü

PUBG Mobile Çöktü!!! Ağır DDoS Saldırılarına Dayanamadı
PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası
  • İlk olarak PUBG oyununu sistemden kapatıyoruz.
  • Daha sonra Bilgisayarım klasörüne giriş yapıyoruz.
  • Buradan ise C:\Users\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor\ klasörüne giriş yapıyoruz.
  • Açılan pencerede bulunan GameUserSetting.ini dosyasını kalıcı olarak silin.

Bundan sonra, Steam programını açıp PUBG‘ı seçersiniz ve ardından küçük indirme işlemi devam eder. Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık Steam ile ilgili herhangi bir uyarı almadan oynayabilirsiniz. Çözüm çok basit olduğundan, artık bu hata olmadan kolayca PUBG oynayabilirsiniz. Eğer hata ile karşılaşırsanız yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz!

İlginizi Çekebilir

PUBG Mobile Lite 0.20.0 Güncellemesi

PUBG Mobile Eylül Ayında 200 Milyon Dolar Kazandı

PUBG Mobile Çöktü!!! Ağır DDoS Saldırılarına Dayanamadı

BLACKPINK Üyeleri PUBG Mobile Oynayacak

reklam

PUBG Nedir?

BLACKPINK Üyeleri PUBG Mobile Oynayacak
PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü

PUBG olarak da bilinen PlayerUnknown’s Battlegrounds, Bluehole tarafından yayınlanan ve geliştirilen çok oyunculu bir video oyunudur. Oyuna 100’e yakın oyuncu belirli bir rotası olan bir uçakta başladı. Herhangi bir zamanda uçaktan atlayıp paraşütle atlayıp adanın herhangi bir yerine inecekler.

Oyuncunun temel amacı, çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlar ile diğer oyuncuları öldürmeden son oyuncu olmak, son oyuncu olmaktır. Oyun sırasında ada haritasındaki güvenli alan küçülmeye başladı. Harita ne kadar küçükse, o kadar çok oyuncu daha küçük bir alanda yoğunlaşacak ve birbirlerini görmeleri ve ortadan kaldırmaları daha kolay olacaktır. Son oyuncunun / takımın sıralaması kazanır.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.