CSGO Isınma Bitirme Kodu

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CS:GO Hile Kodları (Dev Liste 2021)

CSGO sunucunuzdaki ısınmanın sona ermesi için 15 saniye boşa harcamaktan daha kötü bir şey yoktur. Neyse ki bu yazı sayesinde ısınmayı anında atlama ve oyunu başlatmak için gereken konsol kodunu öğreneceksiniz.

CSGO oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz CSGO oyunudur. Arkadaşlarınızla 1v1 veya takım formunda oynayabilirsiniz.

CSGO Isınma Bitirme

CSGO VAC Hatası Kesin Çözüm: Daha İyisi Yok (2020)

Bulunduğunuz özel oyunda veya sizlere ait eşleşmelerde geliştirici konsolu açıp “sv_cheats 1 yazmanız gerekiyor. Bu kod hileyi aktif etmek için kullanmanız gereken bir koddur. Konsolu açıyoruz ve aşağıda verdiğim kodları tek tek yazıyoruz sonrasında CSGO Isınma Bitirme kodunun keyfini çıkartıyorsunuz. Eğer konsolu açamadıysanız tıklayın.

Konsolu açtıktan sonra, ısınmayı sonlandırmak için tek yapmanız gereken konsola aşağıdaki komutu yazmaktır:

  • mp_warmup_end

Isınmayı anında atlamak ve doğrudan oyuna gitmek yerine kısaltmak istiyorsanız, aşağıdaki komutu kullanın (60‘ı kısaltmak istediğiniz saniye miktarı ile değiştirin):

  • mp_warmuptime 60

Örneğin aşağıdaki komut ısınmayı 10 saniyeye kısaltacaktır:

  • mp_warmuptime 10

CSGO’da ısınma süresini değiştirmek için kullanabileceğiniz başka ilginç kodlar vardır. Isınmayı belirli sayıda oyuncu oyuna bağlandığında bitirmek istiyorsanız, bu komut işe yarar (OYUNCULARI, sona ermeden önce bağlanması gereken oyuncu sayısıyla değiştirin):

  • mp_endwarmup_player_count OYUNCULAR

OYUNCULARI 5 ile değiştirmek, 5 oyuncu sunucuya bağlandığında ısınmayı sona erdirir:

reklam
  • mp_endwarmup_player_count 5
CSGO Isınma Bitirme Kodu Nedir?

CSGO Isınma Bitirme Kodu sayesinde ısınmayı anında atlama ve oyunu başlatabilirsiniz.

CSGO Isınma Bitirme Nasıl Yapılır?

Bulunduğunuz özel oyunda veya sizlere ait eşleşmelerde geliştirici konsolu açıp “sv_cheats 1“ yazmanız gerekiyor.

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Jump Throw Kodu

CSGO Kaç GB?

CSGO Nickleri

CSGO Can Arttırma Kodu

CSGO Spray Nasıl Yapılır?

CSGO Nedir

CSGO Surf Nasıl Yapılır

“Counter-Strіke Global Offenѕive”, “Cоunter-Strike” serisinin en fazla satan serіsіdіr. Oyunun geliştiricileri Valve ve Hiddеn Path Entertainment’dır. Oyun 21 Ağustos 2012’de sunuldu. Ayrıca oyunun büyük güncellemelerіnden biri okunuşu tanınmayan bir devim başlatan “skin” güncellemesidir. Bu hile bаşkа serilerden farklıdır hatta Steam’in ilk 10’una başarıyla girmiştir.

CSGO, kökleşіk CS içeriğinin güncellenmiş sürümlerіnіn yanı düzen yeni hаritаlаr, karaktеrlеr ve silаhlаr ѕağlar. Ayrıca CS, marka tarihinde ilk kеrе oуunculara tanınmayan desise modları, eşleştirme, lіderlіk tabloları vb. sаğlаmıştır.

reklam


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.