CSGO Can Arttırma Kodu

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO Rate Ayarları

CSGO Can Arttırma Kodu nedir? CSGO Can Arttırma nasıl yapılır? gibi soruların cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz, bu yazıda CSGO can arttırma kodu nedir anlatacağız.

CSGO arkadaşların yanı sıra internetteki rastgele kişilerle de oynanabilecek gerçekten eğlenceli bir oyundur. Rastgele birkaç tur oynamak eğlenceli olsa da Can Arttırma Kodu ile eğlenceyi daha iyi hale getirebileceğinizi söylesem.

CSGO Can Arttırma Kodu

CSGO Surf Nasıl Yapılır
CSGO Can Arttırma İşlemi

Can arttırma kodu, her oyun deneyimini özellikle de arkadaşlarla olanları daha iyi hale getirir ayrıca can kodu ile takımları eşitleyebilirsiniz örneğin bir takım çok güçlü ise karşı takıma daha fazla can verebilirsiniz. Eğer sizde CSGO can arttırma kodunu merak ediyorsanız ilk adımımıza geçelim.

Bulunduğunuz özel oyunda veya sizlere ait eşleşmelerde geliştirici konsolu açıp “sv_cheats 1 yazmanız gerekiyor. Bu kod hileyi aktif etmek için kullanmanız gereken bir koddur. Konsolu açıyoruz ve aşağıda verdiğim kodları tek tek yazıyoruz sonrasında CSGO Can Arttırma kodunun keyfini çıkartıyorsunuz. Eğer konsolu açamadıysanız tıklayın.

Kodu kopyalayıp konsola yapıştırarak canınızı “1000” yapabilirsiniz. En sonda yazan “1000” sayısını ne kadar can yapmak istiyorsanız ona göre değiştirin.

ent_fire !self addoutput “health 1000”

Eğer oyun içerisine ölümsüz olmak istiyorsanız konsola “god” yazmanız yeterlidir. Bu kod hem sınırsız can hemde sınırsız mermi verecektir. Fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Bu kod her round bitiminde sıfırlanıyor.

CSGO Can Arttırma Nasıl Yapılır?

CSGO Can Arttırma yukarıda verdiğimiz kodu konsola yapıştırdığınız zaman çalışır ayrıca “god” kodu ile hem canınızı hemde merminizi sınırsız yapabilirsiniz.

reklam
CSGO Can Arttırma Hilesi Yüzünden VAC yer miyim?

CSGO Can Arttırma kodunu çevrimiçi doğrulanmış maçlarda kullanamayacağınız için ban yemezsiniz fakat hile yardımı ile açarsanız VAC ban yiyebilirsiniz.

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Görünmezlik Kodu

CSGO Jump Throw Kodu

CSGO Ölümsüzlük Kodu

CSGO Kan Silme Kodu

CSGO Silah Alma Kodu

CSGO Nedir?

CSGO'da Botlar Nasıl Atılır?
CSGO Can Kodu

CS:GO yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive, Counter Strike serisinin en çok satan serisidir. Oyunun Geliştiricileri Valve ve Hidden Path Entertainment‘dir. Oyun tam olarak 21 Ağustos 2012’de piyasaya sürülüp satışa başlatılmıştır. Ayrıca oyunun en büyük güncellemelerinden biri olan ve yeni bir devrim başlatan “Skin” Güncellemesi’dir. Diğer serilerden farklı olan bu oyun, Steam’de ilk 10’a girmeyi başarmıştır.

Oyunun devrim getiren güncellemesi olan skin, birçok kişiyi oyuna davet etti. Bu skin güncellemesi sayesinde pazar, takas gibi eklentiler eklendi ve oyun şu anki halini aldı. Skinler paralıdır fakat oyun oynayarak kazanabilirsiniz.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.