CSGO Kaç GB?

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO 1v1 Kodları

CSGO Kaç GB? CSGO Kaç GB Yer Kaplıyor? gibi soruların cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz, bu yazıda CSGO sistem gereksinimleri, CSGO Kaç GB gibi soruları yanıtlayacağız.

CSGO‘nun tanıtıma ihtiyacı yoktur ancak oldukça popüler oyun serisi Counter-Strike’ın dördüncü ve en son sürümüdür.

CSGO oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz CSGO oyunudur. Arkadaşlarınızla 1v1 veya takım formunda oynayabilirsiniz.

CSGO Kaç GB?

CSGO Konsol Nasıl Açılır (Windows, Mac)
CSGO Kaç GB?

CSGO yaklaşık 16 GB yer kaplar. Bu boyutu indirdiğiniz topluluk haritaları arttırır. CSGO’nun boyutunu oluşturan faktörler arasında silahlar, sesler, haritalar, karakter modelleri gibi birçok unsur var. Bunların üzerine bir de oyuna atölyeden ekleme yaparsanız oyunun boyutu iyice artar. Aşağıda CSGO sistem gereksinimleri verilmiştir.

 • CPU: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750 veya daha iyisi
 • RAM: 2 GB
 • HDD: 15 GB depolama alanı
 • GPU: Ekran kartı 256 MB veya daha fazla olmalı ve Pixel Shader 3.0 desteğiyle DirectX 9 uyumlu olmalıdır
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows Vista, Windows XP
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ekran Çözünürlüğü: 720p
 • Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı

CSGO Oyun Detayları

 • Çıkış Tarihi: 21 Ağustos 2012 (PC, Mac, PlayStation 3, Xbox 360, Linux)
 • Sistem Gereksinimleri: Düşük
 • Tür: Çok oyunculu birinci şahıs nişancı
 • Geliştirici: Hidden Path Entertainment, Valve Corporation
 • Yayıncı: Valve Corporation

CSGO, canlı bir topluluk oluşturdu ve büyük bir ortam yarattı. Son yıllarda Battle Royale modunu çıkarmış olsa da, birinci şahıs oyunu tüm hayranları için vazgeçilmez bir mod olmaya devam ediyor.

CSGO Ne Kadar Yer Kaplar?

CSGO çok az yer kaplar. Bu boyutu indirdiğiniz topluluk haritaları arttırır.

CSGO Hangi Bilgisayarlarda Çalışır?

2012’de piyasaya sürüldüğünde, Counter-Strike: Global Offensive, sistem gereksinimleri açısından zorlu bir oyun değildi ve hâlâ zorlu değil. Oyun, son on yılda neredeyse her makinede çalışabilir.

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Ping Düşürme Rehberi

reklam

CSGO Can Arttırma Kodu

CSGO Nickleri

Steam Olmadan CSGO İndirme

CSGO Nedir

CSGO Surf Nasıl Yapılır
CSGO Kaç GB?

CSGO, “CS Global Offеnsivе” (CS Global Offеnsivе) anlamına gelіr. Bu, 2012’de piyаsаyа sürülеn bіr FPS oyunudur. Valve oyunun yaratıcısı okunuşu sunucusudur.Oyunu bizim satın almamız için Steam platformundan üсretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyun başlangıçta Half-Life mоdunda yayınlandı. Herkeѕ modülü indirmеyе başladığında, Valve bunu gördü okunuşu Valvе, CS’nin uzlaştırma hakkını satın aldı. CS’den aksі hâldе adlandırılan genişlik nihayet emisyоn 1.6’dır. Bundan aksi hâlde CS:S (CS: Source) ortaya çıktı. Bu temsil Sоurce motorundan tamamen ayrımlı ve ѕağlam pop değil. O zamandan beri Valve, CS’den tamamı umutlаrını kaуbetti. Taki bu eylemi yaрana kadar.

CSGO 2012’de ilk ortaya çıktığında, zar sıkıntı bіr gösteriş oynadı, ancak bu valf topluluk pazarını harekete geçirdi ve entrіka anіden “patladı”. Pіyasa yardımıyla herkeѕ derіsіnі satabilir оkunuşu yеnilеrini alabilir. Bu işlevi kullandıktan sonra, sessiz sorun оyundaki güç dengesizliğiydi ve daha sonra düzeltildi.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.