Microsoft Yeni Xbox Kullanıcı Arayüzünü Kullanıma Sundu

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Microsoft Yeni Xbox Kullanıcı Arayüzünü Kullanıma Sundu

Microsoft Xbox One cihazları için yeni bir kullanıcı arayüzü tanıttı. Yayınlanan bu arayüz, Xbox Series X ve Xbox Series S cihazlarında da kullanılacaktır. Bu nedenle, Xbox kullanıcılarına bu arayüzün yeni konsolda nasıl görüntüleneceği gösterildi.

Microsoft geçen yıl Ağustos ayında Xbox, PC ve mobil cihazları birleştiren daha gelişmiş bir arayüz sağlayacağını duyurdu. İşte bu arayüz konsepti, Ekim 2020 güncellemesi sırasında Xbox One kullanıcılarına önerildi.

Xbox One’ın yeni kullanıcı arayüzünün yuvarlatılmış köşeleri ile dikkatleri üzerine çektiğini söylemek gerekir. Yeniden tasarlanmış ikonların olduğu da unutulmamalıdır. Geliştirici ekibi, daha basit ancak daha hızlı bir deneyim sağlamak için Xbox mağazasını da güncelledi.

Yeni Xbox arayüzündeki en zorlayıcı özelliklerden biri “son kullanılanlar” bölümü olarak adlandırılabilir. Bu site, son ayarlamalar da dahil olmak üzere tüm Microsoft Store etkinliklerini gösterecek şekilde güncellendi.

Diğer Xbox Yazılarımız

Xbox Game Pass Abone Sayısı Altı Aydan Kısa Bir Sürede %50 Artışla 15 Milyona Ulaştı

PS4 Ve Xbox One’ınızın Ömrünü Nasıl Uzatabilirsiniz? 5 Basit Yöntem

Microsoft’un Yeni Xbox Uygulaması, Xbox One Oyunlarını İphone’unuzda Yayınlamanıza İzin Verecek

Xbox Series X Ve S Ön Siparişleri Tükendi

reklam

Xbox Sevenleri Üzecek Haber Microsoft’tan Geldi


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.