Xbox Series X Ve S Ön Siparişleri Tükendi

Ön siparişler tükendi ancak umudunuzu kaybetmeyin

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Xbox Series X Ve S Ön Siparişleri Tükendi

Xbox Series X ve S için ilk ön sipariş dalgası tüm büyük perakendecilerde tükendi. 

Yine de, bugün erken saatlerde bir konsol sipariş etmeye çalışıyorsanız, bunu gerçekten yapabilmeniz için çok iyi bir şansa ihtiyacınız var. 

Bu nedenle Microsoft’un perakendecilere ve insanlara ön siparişlerin başlamasına hazırlanmak için bolca zaman verme planı, en azından geçen haftaki şaşırtıcı derecede felaket getiren Sony PS5 ön sipariş sürecine göre işe yaramış gibi görünüyor.

Microsoft’un yeni Xbox konsolları için ön siparişleri başlatma resmi zamanı 11:00 ET (Eastern Time yani saat 18:00) idi ancak her sitede yayınlanmadı Best Buy ve Amazon, ön siparişleri bir saat sonrasına kadar açmadı ve Amazon, ne sebeple olursa olsun Xbox Series S’yi satmaya başlamadı.GameStop, stoklara gelene kadar herkesin ön sipariş vermeye devam etmesini engelleyen bir “sıra” uyguladı. Kullanıcılardan sıradaki yerlerini kaybetmemek için sayfayı yenilememeleri istenirken, oyun tasarımcısı Zach Gage bunun bir aldatmaca olabileceğini Twitter’da paylaştı ; Gelecekte ön sipariş için muhtemelen daha fazla Xbox Series X ve Series S birimi olacak ancak Microsoft ve perakendeciler dışında hiç kimse bunun gerçekten doğru olup olmadığını söyleyemez.

reklam

Sony, hafta sonu berbat PS5 ön sipariş fiyaskosunu itiraf ederek, bugünün ön siparişleri başladıktan sonra Microsoft’un da aynı şeyi yapması gerektiğini düşünmüyorum.

PS5 Yeniden Satışa Sunulduğunda Nasıl Ön Sipariş Verirsiniz? Anlattık

Xbox Nedir?

Xbox Series X Ve S Ön Siparişleri Tükendi
Xbox Series X Ve S Ön Siparişleri Tükendi

Xbox, bir televizyona veya başka bir dijital görüntüleme cihazına bağlanarak çalıştırılabilen bir oyun konsoludur. Xbox serisinin ilk ürünü, 15 Kasım 2001 tarihinde “Xbox” adıyla piyasaya sürüldü.

Kaynak: www.theverge.com/2020/9/22/21451464/xbox-series-x-s-preorders-sold-out-restock-amazon-best-buy-newegg-walmart-microsoft-store


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.