Microsoft, Xbox Bulut Oyunlarını Web’de Test Etmeye Başladı

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Xbox Game Pass Abone Sayısı Altı Aydan Kısa Bir Sürede %50 Artışla 15 Milyona Ulaştı

Artık Xbox bulut oyunlarının web’de nasıl göründüğünü merak etmenize gerek yok. Microsoft tarayıcılarda xCloud oyun akışını test etmeye başladı.

Microsoft, Xbox Bulut Oyunlarını Web’de Test Etmeye Başladı

Microsoft, Xbox Bulut Oyunlarını Web’de Test Etmeye Başladı

Xbox Bulut Oyunlarını Web’de oynamak için ihtiyacınız olan tek şey bir uzaktan kumanda. Test şu anda Chrome ve Microsoft Edge gibi Chromium tabanlı tarayıcılarla sınırlıdır. iOS cihazındaki deneyimin nasıl olduğunu öğrenmeniz biraz zaman alabilir. Microsoft’un oyun için hangi çözünürlüğü kullandığı da belirsiz, şirket 2021‘de bulut altyapısını Xbox Series X donanımını yükseltsede 4K olma olasılığı düşük.

Microsoft, ilkbaharda iOS ve PC akışını web’de kullanıma sunma sözü vermesine rağmen daha test aşamasında. Son gelen bilgiler teknoloji devinin yolda olduğunu gösteriyor. Bunun önemli bir genişleme olacağını söylemek yeterli. Microsoft’un amacı Xbox oyunlarını oynamak istediğiniz her yerde kullanılabilir hale getirmektir. Son testler hizmeti çok daha erişilebilir hale getirebilir ve bu 15 dolarlık aylık ücreti haklı çıkarmaya yardımcı olabilir.

İlginizi Çekebilir

NVIDIA NOW Nedir? Hangi Oyunlar Var? Tüm Detaylar

Microsoft Yeni Üyeler İçin Xbox Live Gold Fiyatlarını Artırdı

Fare Yumuşatma Nedir? Nişan Almayı Nasıl Etkiler?

NASA, Astronotlar Arasında COVID Yayılmasını Önlemek İçin Akıllı Saat Kullanıyor


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.