Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

PS5 Yeniden Satışa Sunulduğunda Nasıl Ön Sipariş Verirsiniz? Anlattık

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

PS5 Yeniden Satışa Sunulduğunda Nasıl Ön Sipariş Verirsiniz? Anlattık

Şu anda rekabet çok var ama hala umut var

PS5 Yeniden Satışa Sunulduğunda Nasıl Ön Sipariş Verirsiniz? Anlattık
PS5 Yeniden Satışa Sunulduğunda Nasıl Ön Sipariş Verirsiniz? Anlattık

Sony’nin PlayStation 5’i 12 Kasım’da ABD’de 399.99 $ ‘dan başlayacak. Bu fiyat size bir Blu-ray disk sürücüsüne sahip olmayan konsolun dijital baskısını verecektir.

Disk tabanlı PS5 oyunları, 4K Blu-ray filmleri ve uyumlu olabilecek PS4 oyunlarını oynatmak için bir disk sürücüsüne ihtiyacınız varsa, konsolun 499 $ ‘lık daha büyük bir sürümü var.

Ön siparişler artık mevcut ancak bu bir tane bulabileceğiniz anlamına gelmiyor. Stok oldu gibi perakendeciler de mevcut Amazon , GameStop , Best Buy , Target , Sam’in Kulübü ve Walmart geldi ve inanılmaz derecede hızlı gitti. Tam bir fiyasko oldu . 

Bunlar stokta daha fazla ön sipariş alma olasılığı en yüksek olan mağazalardır bu nedenle göründüğü kadar verimsiz görünse de şansınız olup olmadığını görmek için zaman zaman tekrar kontrol etmek isteyebilirsiniz. Umarım işler sakinleşene kadar uzun sürmez.

PlayStation 5 (disk sürücülü) : Amazon , Walmart , GameStop , Target , Best Buy , B&H Photo , Sam’s Club

PlayStation 5 (disk sürücüsüz dijital sürüm) : Amazon , Walmart , GameStop , Best Buy , Target , B&H Photo

Stokların çok hızlı tükendiğini aklınızda bulundurun, bu nedenle sepetinize bir konsol getirme şansınız varsa, sipariş vermenizi şiddetle tavsiye ederim. Daha fazla dakika dakika güncelleme istiyorsanız, Twitter kullanıcısı Wario64, perakendeciler daha fazla ön sipariş stoku aldığında güncellemeler sağlamada çok yardımcı oldu.

PS5 Nedir?

Playstation 5 Özellikleri Fiyatı ve Daha Fazlası
Hakkında çok konuşulan ve her oyun severin merakla beklediği Playstation 5, aksesuarlar ve yeni bir teknoloji olan Dualsense ile ilgili bazı bilgiler…

PlayStation 5 (resmi olarak PS5 olarak kısaltılır), Sony Interactive Entertainment tarafından geliştirilen bir ev video oyun konsoludur. 2019’da PlayStation 4’ün halefi olarak ilan edilen, 12 Kasım 2020’de Kuzey Amerika, Okyanusya, Japonya ve Güney Kore’de ve 19 Kasım 2020’de diğer birçok bölge için piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Platform iki çeşit başlatmak için beklenen, PlayStation Store ve düşük maliyetli Dijital varyant iken disk sürücüsü olmayan istinat dijital indirme desteği ile dijital dağıtım yanında perakende oyun destek için Ultra HD Blu birleştiren temel PlayStation 5 bir sistem-ray uyumlu optik disk sürücü gibi.

Playstation 5 Özellikleri Fiyatı ve Daha Fazlası için tıklayın.

Kaynak: www.theverge.com/2020/9/17/21440300/ps5-playstation-5-preorder-price-release-date-buy


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.