CSGO Daha Hızlı İtem Düşürme Taktiği

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO Daha Hızlı İtem Düşürme Taktiği

CSGO item düşürme taktiği ne kadar? CSGO item düşürmelerinde kontrol sahibi olmak mümkün mü? Bu yazıda bu soruları yanıtlayacağım.

CSGO İtem Düşürme Taktiği

CSGO'dan Para Nasıl Kazanılır
CSGO İtem Düşürme Taktiği

CSGO, oyuncularını ara sıra eşyalarla ödüllendirir. Bu öğeler silah kaplamaları, sandıklar, çıkartmalar veya grafiteler olabilir. Bu itemlar tamamen ücretsizdir, oyuncular oynadığı oyun süresi için ödüllendirilir. İtem düşüşleri rastgele ve piyasada farklı bir değere sahip olabilir.

CSGO İtem Düşürme Sistemi Nasıl Çalışır

Hile önleme yazılımı VAC‘nin etkin olduğu resmi topluluk sunucusunda oynadığınızda CSGO itemları düşer. Valve, bilgisayar korsanlarını ve hile yapanları ödüllendirmek istemez yani halka açık topluluk sunucularında oynarsanız, item alamayacağınız anlamına gelir.

CSGO’da Daha Fazla İtem Nasıl Elde Edilir?

CSGO'daki En Ucuz Bıçaklar
CSGO Daha Hızlı İtem Düşürme
  1. Sadece VAC ile resmi CSGO topluluk sunucularında oynayın.
  2. Düşen silah kasalarını sadece bir anahtarla açın.
  3. Steam pazarında diğer oyuncularla silah ticareti yapın.
  4. Steam pazarından deriler ve eşyalar satın alın.

Daha fazla oku: CSGO’da Ticaret Nasıl Yapılır

Prime Hesaba Sahip Olmak İtem Düşürme Oranını Arttırır Mı?

CSGO Prime Nedir?
Prime Hesaba Sahip Olmak İtem Düşürme Oranını Arttırır Mı?

Evet, birçok oyuncu CSGO’da Prime hesaba sahip olmanın güvenilirliğinizi artırdığını söylüyor. Otomatik olarak daha yüksek item düşürme oranına yol açmaz ancak daha kaliteli eşya düşürme şansı artar.

Ne yazık ki şans sayesinde oyundan item elde etmek zordur. CSGO topluluğundaki oyuncuların çoğu, çok aktiflerse ancak yılda 2-10 $ kazanabiliyorlar. CSGO ticaret rehberini burada bulabilirsiniz.

CSGO Droprate’i Arttırmak Mümkün Mü?

CSGO'daki En Ucuz Bıçaklar
CSGO Droprate Arttırma

Maalesef hayır, mümkün değil. Daha önce de söylendiğim gibi CSGO’da Seçkin hesaba sahip olarak itemların kalitesini arttırabilirsiniz.

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO FPS Gösterme Kodu

reklam

CSGO Isınma Bitirme Kodu

CSGO Kaç GB?

CSGO Nickleri

CSGO Nedir

CSGO Para Kodu

CSGO, Yani açılımı іle Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkаn bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Vаlve’dır ve oyunu satın almamız kendinсe Steam рlatformundan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oуun іlk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkeѕ modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nіn haklarını ѕatın aldı. CS adıyla çıkan olanca sürüm 1.6 olmuştur. Ondan aksi hâlde ise CS:S (CS:Source) geldi.

Sоurce motoruyla bambaşka bir buut olan oyun sevilmedi. Bunu gören Vаlve, CS oyunundan bütün ümidi kesmişti. Taki akıbet hаmlesini yapana kadar. CS ekibi bіrleşerek tekrardan bir temsil yapmaya başladılar.

Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CSGO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığındа fazla sevilmedi. Ondаn sоnra bunu düşünen Valvе bir hamle dаhа yаptı. Toрluluk Pazarı, oyuncular belіrlі bir üсret verіp kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya bаşlаdılаr ve CSGO оyunu bіr аndа patlak verdi. Oуuncular oуunu oynadıklarında karşıdakі аdаm çok profesyonel olabiliyordu.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.