CS 1.6 Bot Atma

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CS 1.6 Sistem Gereksinimleri

CS 1.6 Bot Atma nasıl yapılır? CS 1.6’da Bot Nasıl Atılır? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevaplayacağız.

Oyun oynamak, nerdeyse herkesin sevdiği bir faaliyettir. Bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyunlar özellikle tercih edilmektedir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun kuşkusuz CSGO oyunudur. Bunun gibi pek çok oyuncu çevrimiçi ve çevrimdışı modları içerir.

CS 1.6 Bot Atma

Counter-Strike Hile Kodları
CS 1.6 Bot Atma

Yapmanız gereken ilk şey, geliştiricinin konsolunu etkinleştirmek. Çeşitli komutları kullanmanızı ve oyun ayarlarınızı güncellemenizi sağlayacaktır. Konsolu etkinleştirmek için CS 1.6 seçenekler menüsüne tıklayın ve “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” ayarının önündeki açılır listeden “EVET” i seçin.

CSGO‘da botları kaldırmak için bot_kick yazın ve Enter‘a basın. Botları kontrol etmek için birkaç başka komut daha kullanılır. Örneğin, botların tekrar oyuna katılmasına izin vermek istemiyorsanız, mp_limitteams 1 yazın. Yapay zekanın oyuncuları takımdan takıma otomatik dengelemesini durdurmak istiyorsanız, mp_autoteambalance 0 komutunu kullanın.

CS 1.6 Bot Ekleme

CS 1.6 Sistem Gereksinimleri
CS 1.6 Bot Ekleme
  • bot_kick: Bütün botları oyundan atar.
  • bot_add_ct: Ct takımına bot ekler.
  • bot_add_t: T takımına bot ekler.


Diğer CSGO Rehberlerimiz

CSGO Mouse ile Zıplama

CSGO Rank Atlama Rehberi

CSGO Paraşüt Kodu

CS 1.6 Sistem Gereksinimleri

reklam

CSGO Karşı Takımla Konuşma Kodu

CS 1.6 Nedir? Nasıl Oynanır?

İnternet kafelerde ve dünyada vazgeçilmez bir oyun “Counter Strike”, “Half-Life” ın en başarılı revizyonlarından biri olarak kabul edilir ve “Half-Life”, son yılların en popüler birinci şahıs nişancı oyunudur. Team Fortress’in piyasaya çıktığında önemli bir rakibi olan CS, kısa sürede TF‘den daha popüler ve yaygın bir değişiklik haline geldi. CS’nin teması; son yıllarda dünya çapında faaliyet gösteren terörist grupların ve terörle mücadele konusunda özel eğitim almış terörle mücadele güçlerinin mücadelelerine dayanmaktadır. Teröristler rehin alma, bombalama, suikast ve diğer faaliyetlerde bulundu ve CT güçleri buna karşı terörle mücadele saldırıları başlattı.

Teröristler rehin alma, bombalama, suikast ve diğer faaliyetlerde bulundu ve CT güçleri buna karşı terörle mücadele saldırıları başlattı. Örneğin, teröristler tarafından alınan rehineleri kurtarmaya çalışın, teröristlerin bomba yerleştirebileceği veya etkisiz hale getirebileceği potansiyel yerleri savunmaya çalışın, teröristler tarafından suikasta uğrayabilecek önemli kişileri koruyun ve hedeflerine güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlayın.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.