CSGO Mouse ile Zıplama

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO Jump Throw Kodu

CSGO Mouse ile Zıplama nasıl yapılır? CSGO Mouse Tekerleği ile Zıplama nedir? gibi sorulara bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevap vereceğiz.

Oyun oynamak, hemen hemen herkesin sevdiği bir faaliyettir. Bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyunlar özellikle tercih edilir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz CSGO oyunudur. Bunun gibi birçok oyuncu çevrimiçi ve çevrimdışı modları içerir.

CSGO Mouse ile Zıplama

Jump Throw bind, düğmelerinizden birine bağlayabileceğiniz küçük bir özelliktir. Birden fazla eylemi gerçekleştirmeniz için bir düğmeye tek tıklamayla size izin verir. Jump Throw bağlama durumunda, bu eylemler aynı anda sol fare düğmesini atlar ve serbest bırakır. 

CSGO Mouse ile Zıplama kodu

CSGO Mouse ile Zıplama kodu: bind mwheeldown +jump

Yukarıdaki kodu konsola yazdığınızda, CSGO maçlarında atlamak istiyorsanız farenizin orta tuşu ile bunu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu özellik farklı oyun modlarında bunny adı verilen aktivitelerimizi daha rahat hale getirecek ve oyundaki reaksiyon yeteneğinizi geliştirerek kritik anlarda size zaman kazandıracaktır.Diğer CSGO Rehberlerimiz

CSGO Rank Atlama Rehberi

CSGO Paraşüt Kodu

CSGO Karşı Takımla Konuşma Kodu

reklam

CSGO Silahı Öne Alma

CSGO Terimleri

CS:GO Nasıl Oynanır?

CSGO FPS Gösterme Kodu
CS:GO Nasıl Oynanır?

Counter Strike 1.6, Half-Life hayranlar tarafından “Half-Life” için yapılan bir moddur. CS Source ilk olarak Xbox 360 için geliştirilmişti. O zamandan beri, Valve projenin saçma ve para kaybı olduğunu düşündü ve sıfırdan yeni oyunlar yapmaya başladı, bu da beklendiği gibi CS: GO oldu. Oyun 21 Ağustos 2012’de piyasaya sürüldüğünde, bir görünümü bile yoktu. CS: GO’nun ilk günlerinde, oyun CS 1.6, USPS ve M4A1S’nin efsanevi silahlarından yoksundu. Valve daha sonra oyuncunun şikayetlerini değerlendirdi ve 14 Ağustos 2013’te yayımlanan bir güncellemede oyuna USP-S ve M4A1-S’yi ekledi. Ayrıca oyun sektörünün da desteği ile oyun sürecini değiştiren silahların görünümü ve 2 farklı bıçak oyuna eklendi.

CSGO ayrıca diğer konsol platformlarında da ilk çıkışını yaptı, ancak CS: GO PC platformu ezici bir güç (kontrol sistemi) gösterdiğinde, konsol sürümü piyasadan bütünüyle geri çekildi, bu da geçmişte kaldı. Güncelleme işlemi sırasında oyuna BF (Battlefield) serisindeki tanıdık sürüş arabalarını ekleyeceğiz. Valve Cooperation, bu kararın efsanevi CS oyun serisine zarar vereceğini düşündü, ama bu fikrin farkında değildi. Daha sonra, 25 Ekim 2012’de Valve, oyunun ilerleyişini derinden etkileyecek içeriği bir kez daha imzaladı ve bu şekilde Rank sistemini tanıttı.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.