Apex Legends Kaç GB? 2021 Sistem Gereksinimleri

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Dünyada En Çok Oynanan 15 Oyun (2020)

Apex Legends Kaç GB? Apex Legends Sistem Gereksinimleri Nedir? bu soruları detaylı bir şekilde yazımızda cevaplayacağız.

Apex Legends’ın popülaritesi yavaşlamıyor ve şu anda Twitch listelerine hakim, Fortnite‘ın devam eden başarısını hesaba katsa bile.

Apex Legends Sistem Gereksinimleri 2021

Apex Legends Sistem Gereksinimleri 2021
Apex Legends Sistem Gereksinimleri 2021

Keyifli bir oyun deneyimi istiyorsanız şüphesiz bilgisayarınızın iyi bir performans seviyesinde çalışıp çalışamayacağını öğrenmek istersiniz. Xbox ve PlayStation 4/5 sahipleri elbette bu tür şeyler hakkında endişelenmenize gerek yok.

İyi haber şu ki, ortalama bir PC bile oyunu oldukça iyi çalıştırabilir. Çok iyi performans istiyorsanız tabii ki bilgisayarınız normalin üstünde olması gerekiyor.Apex Legends Minimum Sistem Gereksinimleri

Apex Legends, eski bilgisayarlarda tam olarak sağlıklı çalışmasa da eğlenmek için yeterince iyi. İşte oyunu çalıştırmak için minimum sahip olmanız gereken sistem gereksinimleri.

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
 • CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Dört Çekirdekli İşlemci
 • RAM: 6 GB
 • GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
 • GPU RAM: 1 GB
 • SABİT SÜRÜCÜ: Minimum 30 GB boş alan

Optimizasyon açısından, sisteminiz yukarıdakilere oldukça yakınsa, düşük ila orta ayarlara bağlı kalmak en mantıklısıdır. Bundan daha yükseğe çıkmaya çalışırsanız, ciddi FPS sorunları yaşayabilirsiniz.

Özel ekran kartına sahip olmayan dizüstü bilgisayar oyuncuları için donanımınızı yükseltmenizi veya uygun fiyatlı bir masaüstü sistemi almanızı öneririz.

Apex Legends Önerilen Sistem Gereksinimleri

Oyunun neler yapabileceğini görmek istiyorsanız önerilen sistem gereksinimlerine göz atmalısınız. Bu gereksinimleri aşmak size pürüzsüz bir deneyim sağlayacaktır. Pürüzsüz bir deneyim istiyorsanız ideal olarak sahip olmanız gereken sistem gereksinimleri:

reklam
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
 • CPU: Intel i5 3570K veya eşdeğeri
 • RAM: 8 GB
 • GPU: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290
 • GPU RAM: 8 GB
 • SABİT SÜRÜCÜ: Minimum 30 GB boş alan

Apex Legends Kaç GB?

Apex Legends Kaç GB Yer Kaplıyor?

Origin’de, Apex Legends şu anda 25.82 GB‘lık bir indirme dosyasına sahiptir. Dosyayı kurmak için 40.40 GB boş alan gerekir.

Apex Legends‘ın Steam‘de farklı bir dosya boyutunda olması mümkündür. 

Apex Legends Kaç GB Ram?

Apex Legends'ın Cadılar Bayramı Etkinliği Fight Or Fright Oyunda
Apex Legends Kaç GB Ram?

Apex Legends için minimum GB Ram gereksinimi, bilgisayarda yüklü olan 6GB RAM’dir. Mümkünse, Apex Legends’ın potansiyelini anlamak için 8GB RAM‘e sahip olduğunuzdan emin olun. Apex Legends’ı kurmak için en az 30 GB boş disk alanına ihtiyacınız var.Diğer Apex Legends Yazılarımız

Oyun Dünyasını Değiştiren Firma: Respawn Entertainment

Apex Legends Caustic Heirloom Nedir? Nasıl Alınır

Apex Legends Hangi Karakteri Almalıyım?

Apex Legends 7. Sezon Yenilikleri Neler?

Apex Legends’ın Cadılar Bayramı Etkinliği Fight Or Fright Oyunda

Dünyada En Çok Oynanan 15 Oyun

Apex Legends Nedir?

Apex Legends Trident Spawn Konumları Kılavuzu
Apex sistem gereksinimleri

Apex Legends, Respawn Entertainment elіyle geliştirilen ve Electronic Arts aracılığıyla yayınlanan, ücretsiz bir Battle Roуale oуunudur. Titanfall ile aуnı evrende gеçеn oyun, Microsoft Windows , PlayStatіon 4 ve Xbox One özgü 4 Şubat 2019’da piyasaya ѕürüldü. Piyasaya sürüldükten kısaltarak bir müddet sоnra 10 milyondan çok indirmе ve anlık 1.000.000 partner zamanlı oyuncuya ulaştı.

reklam

Apex Legends, tetikçi konѕeptini alan bir Battle Roуale oуunudur. Titanfall 2’deki olaylardan 30 уıl sonra gerçekleşmektedir. Apex Efsaneler’і bir аrаyа getirmesinden dolayı çoğu battle royаle oyunundan farklıdır. Bu Efsanеlеr; Ofаns, Savunma, Rekon gibi rollere giren benzersiz yeteneklere ѕahip kahramanlardır. Oyunculаr üç yabanlık takımlara ayrılırlar, Her aktrіs sırayla diğеrlеrindеn ayrımlı bir söylence seçer, her maçta 20 ekip birbirleriyle yаrışır. Tüm takımlar ekipmаnsız bаşlаr, ve оyunun haritasının üzerinden dropѕhip ile uçarlar.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.