Bus Simulator 18 Sistem Gereksinimleri

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Bus Simulator 18 Sistem Gereksinimleri

Bus Simulator 18 Sistem Gereksinimleri, tüm özellikleri ve ihtiyacınız olan oyun bilgisayarı kurulumu gibi konuları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde ele alacağız.

Bus Simulator 18, Stillalive Studio tarafından geliştirilen bir tek oyunculu ve çok oyunculu sürüş simülasyondur. Bus Simulator, oyuncunun geniş kentsel alanlarda bir otobüs şoförünün yaşamını yakından deneyimlemesini sağlar. Oyuncu otobüs kullanır ve çevredeki köyler, çeşitli iş parkları ve hatta liman bölgesi gibi sayısız bölgeden geçebilir.

İlginizi çekebilir:

ARK Survival Evolved Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 1 Sistem Gereksinimleri

Valorant Sistem Gereksinimleri

Bus Simulator 18 Sistem Gereksinimleri

Oyuncunun, Setra, MAN, Mercedes-Benz ve IVECO markalarına ait sekiz orijinal lisanslı şehir içi otobüsünden birinin direksiyonuna geçmesini gerekiyor. Oyuncunun yolcularını farklı hedeflerine zamanında ve güvenli bir şekilde taşıması gerekir. Otobüs şoförü olan oyuncu, büyük bir şehirden geçerken trafikte birçok zorlukla karşı karşıya. Oyuncu, farklı hava koşulları, trafik sıkışıklığı, çukurlar, kazalar, şantiyeler, gece sürüşü gibi belirli koşullar altında görevlerini yerine getirmek zorundadır. Bununla birlikte, oyuncu otobüsünün tüm kontrolünü ele alır, kendine özgü ve güvenli sürüş tarzı nedeniyle iyi bir üne kavuşur.

  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
  • İşlemci: Intel Core i5-4670
  • Dosya Boyutu: 6.35 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 – 64 Bit

Bus Simulator 18 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 360
  • İşlemci: Intel Core i3-560
  • Dosya Boyutu: 6.35 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 – 64 Bit

Oyunu oynayabilmek için minimum AMD Radeon R7 360 ekran kartına ihtiyacınız vardır. Geliştiricilerin önerdiği ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 970‘dir. Bus Simulator 18 sistem gereksinimleri en az 6 GB RAM‘e ihtiyacınız olduğunu belirtiyor ancak oyun geliştiricileri 8 GB RAM önermekte. Bus Simulator 18’i çalıştırmak için minimum Intel Core i3-560 CPU gerekir. Geliştiriciler, oyunu yüksek FPS‘de oynamak için Intel Core i5-4670‘e eşit veya daha yüksek bir CPU önermekte. Bus Simulator 18’i yüklemek için en az 6 GB boş disk alanına ihtiyacınız vardır.

reklam

Bu yazıda Bus Simulator sistem gereksinimlerini anlattık, bunun gibi birçok oyunun sistem gereksinimlerini öğrenmek için bu bağlantıya tıklayabilir veya sitemizdeki diğer yazıları okuyabilirsiniz.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.