Apex Legends Caustic Heirloom Nedir? Nasıl Alınır

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Apex Legends'da Caustic’s Heirloom Nasıl Çıkartılır

Oyuncular, 6 Ekim’den itibaren Caustic’s Heirloom’a sahip olabilecek.

Diğer yadigârlar gibi, bu balyoz da Dr. Nox için özel olarak üretilmiştir. Silahın arkasında, Sistem Geçersiz Kılma olayından gelen görseline olası bir selam olarak bir kafatası vardır ve Caustic’in varsayılan renk paletine benzer bir sarı-turuncu ton var.Ancak tek benzerlik bu değil. Balyoz, muhtemelen Caustic’in ultisinde kullandığı gaz bidonuna uyacak şekilde özel bir yuva ile güçlendirilmiş. Dr. Nox çekici “yeniden dolduruyor”, bu da silahın bittikten sonra gazı serbest bırakmasına izin veriyor. 

Bununla birlikte, önceki Apex yadigarlarının hiçbiri savaşta ekstra hasar vermediğinden, gazın bir kozmetikten daha fazlası olması pek olası değil.

Caustic Heirloom Nasıl Alınır?

Düşmanlarınızı gazla çalışan bir balyozla yenmek istiyorsanız, Caustic’s Heirloom elde etmenin sadece iki yolu vardır. 

Aftermarket etkinliği 6 Ekim’de sona erdiğinde, 24 özel kozmetik alarak Aftermarket koleksiyonunun tamamını tamamlayan oyuncular ek bir ödül olarak Caustic’s Heirloom alacaklar. Etkinlik kozmetikleri yalnızca doğrudan satın alma veya etkinliğe özel Apex Paketleri aracılığıyla edinilebilir.

Bununla birlikte, tüm koleksiyonun elde edilmesi pahalı olabilir. Elinize Caustic’in balyozunu almanın ücretsiz bir yolu var eğer çok şanslıysanız bu etkinlik sona erdikten sonra ölüm çekici normal yadigarı havuzuna girecek ve yadigarı parçalarıyla açılabilir olacak.

Oyuncuların her 500 ganimet kutusunda bir tane almaları garantilidir ancak düşme oranları son derece düşüktür. 

reklam

Birini kazanmak, Apex ikramiyesini vurmak gibidir. Apex Paketinde yadigar parçalarını bulduktan sonra oyuncular, bunları kendi seçtikleri bir yadigâr için kullanabilir.

Diğer Apex Legends Rehberlerimiz

Apex Legends Silah Türleri Ve Tavsiyeler

Apex Legends Hangi Karakteri Almalıyım?

Respawn Entertainment’ın Tarihi

Kaynak: dotesports.com


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.