Apex Legends Caustic Heirloom Nedir? Nasıl Alınır | Hypasos
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Oyun

Apex Legends Caustic Heirloom Nedir? Nasıl Alınır

Tarih:

Apex Legends'da Caustic’s Heirloom Nasıl Çıkartılır

Oyuncular, 6 Ekim’den itibaren Caustic’s Heirloom’a sahip olabilecek

Diğer yadigârlar gibi, balyoz da Dr. Nox için özel olarak üretilmiştir. Silahın arkasında, Sistem Geçersiz Kılma olayından gelen görseline olası bir selam olarak bir kafatası vardır ve Caustic’in varsayılan renk paletine benzer bir sarı-turuncu ton var.Ancak tek benzerlik bu değil. Balyoz, muhtemelen Caustic’in ultisinde kullandığı gaz bidonuna uyacak şekilde özel bir yuva ile güçlendirilmiş. Dr. Nox çekici “yeniden dolduruyor”, bu da silahın bittikten sonra gazı serbest bırakmasına izin veriyor. 

Bununla birlikte, önceki Apex yadigarlarının hiçbiri savaşta ekstra hasar vermediğinden, gazın bir kozmetikten daha fazlası olması pek olası değil.

Caustic Heirloom Nasıl Alınır

Düşmanlarınızı gazla çalışan bir balyozla yenmek istiyorsanız, Caustic’s Heirloom elde etmenin sadece iki yolu vardır. 

Aftermarket etkinliği 6 Ekim’de sona erdiğinde, 24 özel kozmetik alarak Aftermarket koleksiyonunun tamamını tamamlayan oyuncular ek bir ödül olarak Caustic’s Heirloom alacaklar. Etkinlik kozmetikleri yalnızca doğrudan satın alma veya etkinliğe özel Apex Paketleri aracılığıyla edinilebilir.

Bununla birlikte, tüm koleksiyonun elde edilmesi pahalı olabilir. Ellerinizi Caustic’in balyozunu almanın ücretsiz bir yolu var eğer çok şanslıysanız bu etkinlik sona erdikten sonra ölüm çekici normal yadigarı havuzuna girecek ve yadigarı parçalarıyla açılabilir.

Oyuncuların her 500 ganimet kutusunda bir tane almaları garantilidir ancak düşme oranları son derece düşüktür. 

Birini kazanmak, Apex ikramiyesini vurmak gibidir. Bir Apex Paketinde yadigarı parçalarını bulduktan sonra oyuncular, bunları kendi seçtikleri bir yadigâr için kullanabilir.

Apex Legends Hakkında Diğer Yazılar

Apex Legends Silah Türleri Ve Tavsiyeler

Apex Legends Hangi Karakteri Almalıyım?

Respawn Entertainment’ın Tarihi

Kaynak: dotesports.com

BUNLARA DA GÖZ ATIN

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.