Apex Legends’ın Cadılar Bayramı Etkinliği Fight Or Fright Oyunda

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Apex Legends'ın Cadılar Bayramı Etkinliği Fight Or Fright Oyunda

Cadılar Bayramı, korku etkinliğiyle Apex Legends’a geri döndü. Kutlamalar, tüyler ürpertici Shadow Royale sınırlı süreli modunu ve korkunç yeni kozmetik ürünlerini bugün oyuna getirdi. Oyuncular 3 Kasım’a kadar aksiyona katılabilirler.

Her zamanki gibi oyuncular, bir Pirate Nessie silah tılsımı, bir Pathfinder görünümü ve bir dizi etkinlik rozeti dahil olmak üzere etkinlik ödül yolunda ilerleyerek ödül kazanabilirler. 

Geçen yılki Fight or Fright koleksiyonu da Revenant‘ın kara büyüsüyle ölümden yükseliyor ve her cilde bağlı olarak bireysel satın alımların veya paketlerin bir parçası olarak oyun içi mağazaya geri dönecek.Shadow Royale

Shadow Revenant, yeni Shadow Royale sınırlı süreli modun ev sahibi, yaşayanların ölümsüzlere karşı savaşmasını veya onlarla birlikte savaşmasını sağlamak için yaptığı entrikalardan bir diğeri.

Shadow Royale, normal bir eşleşme gibi çalışır.  Herhangi bir silahtan yoksun ancak boyun eğmeyen bir kana susamışlık, yıkıcı bir yakın dövüş saldırısı ve avlarını takip etmek için ekstra hareket kabiliyeti ile donanmış gölgeler olarak geri dönecek. Apex’in kardeş franchise’ı Titanfall’da olduğu gibi duvarda koşabilir ve çift zıplayabilirler.Yaşayan bir efsane kaldığı sürece takımlar savaşta kalır. Gölgeler, yaralanmışsa ama hala hayattaysa, takım arkadaşlarını tüyler ürpertici bir animasyonla canlandırabilir. Maç sadece bir yaşayan efsane kaldığında biter.

Fight Or Fright Koleksiyonu Ve Ücretsiz Ödüller

2020 Fight or Fright koleksiyonu, birkaç eski görselin yeniden renklendirilmesiyle geçen yılki kozmetiklerin bir başka yorumu. Orijinal dış görünümler, stok durumuna bağlı olarak paketler ve tek tek öğeler aracılığıyla mağazada da dönüşümlü olarak sunulacaktır.

reklam

Çoğunlukla yeniden renklendirilmiş olmasına rağmen yeni görünümler sadece oyun içi mağazadaki Apex Coin’ler içinde mevcut. Sahip olunan kozmetikler için yeniden renklendirme satın almak genellikle para yerine efsanevi jetonlara mal olur ancak EA’nın web sitesi , en son koleksiyonun bu uygulama için bir istisna olabileceğini söylüyor.

Diğer Apex etkinlikleri gibi oyuncular kutlama sırasında zorlukları tamamlayarak ücretsiz ödül kazanabilirler. Bu yılki ücretsiz parça çeşitli rozetler, Pathfinder ve Sentinel için görünümler var.

İlginizi Çekebilir

Apex Hayranı Pathfinder’ın Hikayesini Vurgulayan Bir Kısa Film Yaptı

Apex Legends Caustic Heirloom Nedir? Nasıl Alınır

Apex Legends Silah Türleri Ve Tavsiyeler

Apex Legends Hangi Karakteri Almalıyım?

Kaynak: dotesports.com/apex-legends/news/fight-or-fright-apex-legends-halloween-event-is-live


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.