Apex Legends 7. Sezon Yenilikleri Neler?

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Apex Legends 7. Sezon Yenilikleri Neler?

Apex Legends 7. sezonuna giriyor ve lansmanından bu yana uzun bir yol kat etti. Yeni sezon, oyunda şimdiye kadar görülen en heyecan verici içeriklerden bazılarını sunuyor.

Gerçekten ilginç yeteneklere sahip yeni bir efsane, şimdiye kadar her şeyden daha iyi tasarlanmış yeni bir harita hatta yeni araçlar ve harita üzerinde hareket etmenin yolları eklendi. Apex Legends Season 7, oyuna yeni bir soluk getiriyor. Nelerin değiştiği hakkında bilmeniz gerekenler bunlar:

Apex Legends 7. Sezon Yenilikleri

Apex Legends‘ın son Sezonu oyunda yeni yayına girdi. Bu sefer aslında diğer platformlarla birlikte Steam’e eklendi. Apex Legends Season 7 daha da fazla platformda mevcuttur.

Yeni olan çok şey var. Bu eklenen her şey ve bilmeniz gereken her şey:

Apex Legends 7. Sezon Yeni Efsane: Horizon

Apex Legends Sezon 7- Yenilikler Neler?
Apex Legends 7. Sezon Yenilikleri

Oyundaki Efsane kadrosu her mevsimde sürekli olarak yükseliyor. Sonuncusu Horizon. Horizon, oyuncu kadrosuna özellikle benzersiz bir ektir. Yetenekleri yerçekiminin kontrolü etrafında dönüyor.

Oyuncuları içine çekmek, yerçekimine meydan okuyan baloncuklar oluşturmak ve havadayken hareketiniz üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak için kara delikler yaratabilirsiniz.

Horizon‘un açıklanmasına ilk tepkiler oldukça ihtiyatlıydı, oyuncular görünüşe göre Efsanenin oyunun metası içinde güçleneceğinden endişe ediyorlardı. Yeteneklerine iyi bir bakışla, durum böyle görünmüyor.

Horizon’un ana hizmeti, çatışmalar sırasında yeniden konumlandırma ve rahatsız edici görünüyor. Bunlar hala memnuniyetle karşılanan eklemelerdir ve neyse ki Apex Legends Sezon 7‘den önce tahmin edildiği kadar kırıcı değil.

reklam

Apex Legends 7. Sezon Olympus – Yeni Harita

Apex Legends Sezon 7- Yenilikler Neler?
Apex Legends 7. Sezon Yenilikleri

Yeni bir Efsane heyecan verici olsa da, yeni bir harita onu sudan çıkarabilir. En yeni Apex Legends haritası, geliştiricilerin ilk ikisiyle öğrendikleri her şeyin doruk noktası gibi görünüyor.

Oyunun ilerleyişine göre arazi ve denge mükemmelleştirilmiş gibi geliyor. Yeni harita bulutların arasında yüzen bir şehirdir. Apex Legends‘ta beklediğimizden biraz daha gösterişli ve ütopik ama yine de biraz endüstriyel havası var.

Apex Legends Sezon 7 haritasının en büyük yeniliği, daha fazla hareketlilik seçeneğinin tanıtılmasıdır. Harita etrafında, halka haritayı daraltmaya başladığında dönüşü kolaylaştıracağından emin olunan ışınlandırma noktaları var.

Trident Arabaları

Apex Legends Sezon 7- Yenilikler Neler?
Apex Legends 7. Sezon Yenilikleri

Trident Arabaları, Apex Legends Sezon 7 ile oyuna yapılan en büyük eklemelerden bazıları. Bunlar Apex Legends’ın yeni araçları. Bütün bir kadroyu taşıyabilirler ve bazı oyuncular araba kullanırken silah ve yeteneklerini kullanabilir. Bunlar makul bir hızda ilerler, böylece haritada oldukça hızlı bir şekilde dolaşabilirsiniz.

Kulüpler

Kulüpler, bir oyun için eşleştirebileceğiniz iyi oyuncular bulmanıza yardımcı olacak eğlenceli bir eklentidir. İstedikleri herhangi bir tema ve isimle herkes tarafından kurulabilirler.

Esasen bu, sizin yaptığınız şekilde oynamak isteyen oyuncuları bulmanın harika bir yoludur. Sesli sohbeti olmayan ve oyunun ortasında ayrılan rastgele maçlarla eşleşmekten bıktıysanız, kulüpler sizin için bir özellik olabilir.

Steam’de Ücretsiz Skinler

Apex Legends Sezon 7- Yenilikler Neler?
Apex Legends 7. Sezon Yenilikleri

Ücretsiz Apex Legends kozmetiklerinin peşindeyseniz, oldukça kolay bir şekilde kapma şansınız var. Tek yapmanız gereken oyunun Steam sürümüne girmek. Şu öğeleri alacaksınız:

  • Headcrab Runner Gun Charm
  • PotatOS Gun Charm
  • Kablolu Yoldaşlar Silah Tılsımı

Apex Legends’ın son sezonuyla oyuna getirilen her şey bunlar. Yeni ve yeni bir efsane arasında, burada sunulan çok şey var. Apex Legends Sezon 7 için performansınızı iyileştirmek istiyorsanız, bu kılavuzlar en iyi şekilde oynadığınızdan emin olmanıza yardımcı olabilir:

İlginizi Çekebilir

Apex Legends Silah Türleri Ve Tavsiyeler

Apex Legends Hangi Karakteri Almalıyım?

reklam

Apex Legends Caustic Heirloom Nedir? Nasıl Alınır

Apex Hayranı Pathfinder’ın Hikayesini Vurgulayan Bir Kısa Film Yaptı

Apex Legends’ın Cadılar Bayramı Etkinliği Fight Or Fright Oyunda

Kaynak: bestgamingsettings.com/apex-legends-season-7-whats-new


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.