Apex Hayranı Pathfinder’ın Hikayesini Vurgulayan Bir Kısa Film Yaptı

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Apex Hayranı Pathfinder'ın Hikayesini Vurgulayan Bir Kısa Film Yaptı

Apex Legends benzersiz ve heyecan verici geçmişlere sahip çok çeşitli karakterlere sahiptir. Tenpindan adındaki bir hayran, bugün kısa bir sinema fragmanı ile sadece yaratıcısını arayan arkadaş canlısı bir robot olan Pathfinder hakkındaki kısa filmi paylaştı. 

Tenpindan, Pathfinder’ın terk edilmiş bir depoda tek başına uyanmasıyla başlayan ve yaratıcısından kısa bir notla şans dilemesiyle başlayan kısa filmi yarattı. Pathfinder, dikkatlerini çekmek için Apex Games’e katılarak gizemli yaratıcısını bulmaya çalışır. 


‘Hi Friends!’ – Apex Legends Origins | Fanmade Cinematic Trailer. Here is my take on Pathfinder’s origin story. Thanks for all the support, hope you enjoy! from r/apexlegends

Pathfinder, yaratıcısı hakkında hiçbir bilgisi olmayan bir gemide Wattson ve Octane ile etkileşime girer, Pathfinder, savaş alanındaki diğer efsanelere kökenleri hakkında herhangi bir bilgi olup olmadığını sormaya devam ediyor ancak şampiyon olmasına rağmen yine de kayıp. 

Pathfinder sonunda onu robotik bir canavara dönüştürmekle sorumlu olanlardan intikam almak isteyen eski bir suikastçı olan Revenant ile karşılaşır ve Pathfinder, yaratıcısı hakkında daha fazla bilgi bulma umuduyla ona arkadaşlık sunar. 

Kısa video resmi olarak kanon değil ancak Pathfinder’ın başlangıç ​​hikayesinin ana noktalarını vurguluyor. Revenant’ın geçmişini keşfetmesine yardım edip edemeyeceği belirsizdir. 

Pathfinder’ın hikayesi muhtemelen gelecekte açıklanacak ancak bu kısa video Apex hayranlarının bu arada eğlenmesi için mükemmel bir seçenek. 

İlginizi Çekebilir

Apex Legends Silah Türleri Ve Tavsiyeler

Apex Legends Hangi Karakteri Almalıyım?

reklam

Oyun Dünyasını Değiştiren Firma: Respawn Entertainment

Apex Legends Caustic Heirloom Nedir? Nasıl Alınır

Kaynak: https://dotesports.com/apex-legends/news/apex-fan-creates-short-cinematic-highlighting-pathfinders-origin-story


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.