Minecraft Tohum Kodları

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Minecraft Tohum Kodları

Minecraft modları, Minecraft gölgelendiricileri ve Minecraft doku paketlerinin yanı sıra, oyuncuların katkıda bulunduğu ve birbirleriyle paylaştığı bir başka Minecraft içeriği de tohumlardır. Minecraft tohumları veya spesifik olarak Minecraft tohum kodları, Minecraft’ın dünya oluşturma özelliği için çok değerlidir. Hatta bazı oyuncular Minecraft tohum kodlarının yeni oyuncular için olmazsa olmaz olduğunu iddia ediyor. Bu yazıda sizler için en iyi 5 Minecraft tohum kodunu derledik.

Minecraft, oyun tarzlarındaki farklılıklara rağmen eski ve yeni oyuncuların kalbini kazanmaya devam eden ebedi bir klasiktir. Minecraft dünyasının sandbox ortamı ve sanal sınırsızlığı, şüphesiz oyuncuları çeken şeydir.

Minecraft Tohum Kodları

Minecraft tohumları, temel olarak, oynanabilir Minecraft dünyaları oluşturmak için oyun içinde kullandığınız kodlardır. Minecraft tohum kodları sayesinde, karanlık zindanlar, geniş alanlar, zengin manzaralar, ganimetlerle dolu harabeler oluşturabilirsiniz.

Minecraft tohumları oyuna o kadar çok çeşitlilik ve özellik getiriyor ki, aynı tohumu oynayan iki kişinin çok farklı deneyimler yaşaması mümkündür.

Minecraft tohumlarını veya Minecraft tohum kodlarını kullanmak oldukça basittir. Tek yapmanız gereken, denemek istediğiniz tohumun kodunu kopyalamak veya not almak, ‘Yeni Dünya Oluştur’ seçeneğini seçmek, ‘Daha Fazla Dünya Seçeneği’ butonuna tıklamak ve tohum kodunu girmektir. Oyun, girdiğiniz koda göre istediğiniz dünyayı oluşturacaktır.

Bekleme süresi farklı faktörlere (işlem gücü, tohum dünyası vb.) bağlı olacaktır. İşlem bittiğinde, kendinizi Minecraft tohumu tarafından oluşturulmuş dünyada bulacaksınız. Aşağıda birbirinden göz alıcı Minecraft tohumlarını ve kodlarını bulabilirsiniz.

Riverside Sunflower Plains

Nehir kenarındaki çarpıcı ayçiçeği ovaları biyomu, yeni bir ev inşa etmek için harika bir yer sağlar.

Tohum kodu: 9816485297234

reklam

Ice Spikes

Gerçekten görkemli bir Minecraft tohum yerinin peşindeyseniz, bu olağanüstü biyom dünyasına göz atın. Ice Spikes, donmuş nehirler ve buz tepeleri, dönümlerce orman ve otlaklarla çevrilidir. Ya ormanda kalın ve orada kendi orman evinizi yaratın ya da daha sıra dışı bir yapının temeli olarak buzun sivri uçlarını kullanın.

Tohum kodu: -4186746847636013829

Archipelago

Neredeyse en zorlu ada tohumu olsa da, bu küçük Minecraft adaları ilginç bir başlangıç ​​ve harika bir bina konumu sağlar. Her adaya bir bina yapıp binaları birbirine bağlayabilirsiniz. Size verilen alanı kullanmak söz konusu olduğunda hayal gücünüze güvenin.

Tohum kodu: 124014738

Bamboo Jungle and Snowy Hills

Bu Minecraft tohum kodunu kullanan oyuncuları çok farklı biyomların büyüleyici bir birleşimi bekliyor. Ormanlar, ovalar ve karla kaplı tepelerin tümü güzel bir Bambu Ormanı etrafında birleşir ve yeni bir Minecraft yolculuğuna başlamak için ihtiyacınız olan ahşap, taş, bambu ve hemen hemen her şeye kolay erişim sağlar.

Tohum kodu: 5672120378

Frozen Wasteland (Büyük Biyom)

Sade ve devasa bir donmuş çorak arazi, deneyimli Minecraft oyuncuları için eğlenceli bir hayatta kalma mücadelesi sunar. Bu meydan okuma, ancak doğduğunuz yerin hemen yanında bulunan, demire güvenli ve kolay erişim sağlayan küçük bir vadinin varlığı sayesinde aşılabilir.

Tohum kodu: -7255571058704538969


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.