GTA 5 Ekran Büyütme

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

GTA 5 Ekran Büyütme

GTA 5 Ekran Büyütme nedir? GTA 5 Ekran Büyütme nasıl yapılır? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde cevaplayacağız.

Grand Theft Auto 5 PC’de piyasaya sürüldüğünde, oyun anında eleştirmenlerden tonlarca olumlu geri bildirim ve yorum aldı. Ancak, bazı oyuncular oyunu kurarken ve ayarları değiştirirken sorunlarla karşılaştı. Bu yazıda size GTA 5‘i tam ekranda nasıl çalıştıracağınızı göstereceğiz.

GTA 5 Ekran Büyütme

GTA 5 Para Hilesi Kodu
GTA 5 Ekran Büyütme

Oyunu tam ekranda çalıştırmak için aşağıdakileri yapın:

  1. Oyun varsayılan olarak tam ekranda olmalıdır, ancak bu her zaman böyle olmayabilir. Oyununuz pencereli modda çalışıyorsa, Ayarlar> Grafikler> Ekran Türü‘ne gidin ve “Tam Ekran” ı seçin;
  2. Bazen oyunu yeniden başlattığınızda sorun tekrar eder. TeamViewer‘ı açtıysanız bu hataya sebep olabilir bunun için programı kaldırabilir veya kapatabilirsiniz;
  3. Bunlar işe yaramazsa, tam ekrana geçmek için her zaman ALT + Enter tuş kombinasyonunu deneyebilirsiniz.


Diğer GTA 5 Rehberlerimiz

GTA 5 Arkadaş Ekleme

GTA 5 Para Hilesi Kodu

GTA 5 Araba Tamir Hilesi

GTA 5 FPS Gösterme

GTA 5 Paraşüt Nasıl Açılır?

reklam

GTA 5 Nedir? Nereden İndirilir?

GTA 5 Araba Tamir Hilesi
GTA 5 Ekran Boyutu Ayarlama

“Grand Theft Auto V” (GTA 5) her yıl rekor kırarak yaklaşık 120 milyon kopya sattı. Normal şartlar altında, uzun zaman önce piyasaya sürülen oyunlar çok fazla indirilmeyecektir. Ancak bu oyun 2019’da yaklaşık 15 milyon kopya sattı. Ayrıca bu yıl PS Store’da Avrupa’da en çok satan oyun konumuna ulaştı. Şimdi popülerliğinin zirvesinde olduğunu söyleyebiliriz. Oyun şirketinin genel stratejisi “Unutmaya başlarsanız, lütfen bir savaş düzenleyin” dir. Bu nedenle oyunun savaştan sağ çıkmaya başladığını görebilirsiniz. Bununla birlikte, günümüzün bu kadar popüler döneminde, çok az kişi bunu ücretsiz olarak sağlıyor.

En popüler oyunlardan biri olan Epic Game Store’da artık GTA 5’i ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Bu link üzerinden indirebilirsiniz. Gerekirse Epic Games Launcher’ın yardımıyla bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Bir Epic Store hesabı oluşturmadıysanız, ücretsiz oyunlar indiremezsiniz (kısa bir süre için ücretsiz). Bu nedenle, öncelikle platformda bir hesap açmanız gerekir. Oyunu almak için hemen ardından Epic Games Launcher’ı indirebilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken çok önemli bir detay var. Etkinlik 21 Mayıs 2020 saat 18: 00’de sona erecek. Bu ücretsiz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşler bölümünden bize düşüncelerinizi anlatabilirsiniz. Önemli not: Epic Games şu anda büyük bir tıkanıklık yaşıyor. Oyuna bağlantı yoluyla erişmek zor olabilir. Bir şeyler ters gittiğinde, tekrar tekrar deneyebilirsiniz.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.