GTA 5 Paraşüt Nasıl Açılır?

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

GTA 5 Paraşüt Nasıl Açılır?

GTA 5 Paraşüt Nasıl Açılır? GTA 5 Paraşüt Nedir? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde cevaplayacağız.

Bu yazıda GTA 5 oyununda paraşütün nasıl açıldığından bahsedeceğiz. Yapması çok kolay ama daha sonra bahsedeceğimiz bazı detayları hesaba katmanız gerekiyor, endişelenecek bir şey yok birkaç saniye içinde bu konuda uzman olacaksınız.

GTA 5 Paraşüt Nasıl Açılır?

GTA 5 Paraşüt Nasıl Açılır?

GTA 5, farklı yerlerle dolu açık dünyası, arkasındaki geçmişten ve ulaşım çeşitliliğinden bahsetmeye gerek yok. Birçok oyuncu en yüksek noktadan atlamak ister bunu yapmak için önce öğrenmeye başlamak için mağazadan paraşüt satın almalısınız. Çevrimiçi modda oynuyorsanız internet mağazasından satın alabilirsiniz.

  • İstediğiniz en yüksek noktaya gidin. Binayı / uçağı kullanarak bir atlama yapın ve yükseklik yeterliyse, karakteriniz kollarınızı açacaktır.
  • F düğmesine basın ve standart paraşüt açılacaktır, kontrol etmek için W, A, S ve D düğmelerine basın.

İsterseniz mağazada paraşütünün rengini birkaç bin dolara değiştirebilir, birkaç bin dolar daha ödeyerek duman izi çıkarabilirsiniz. Artık videoları izlemeden GTA 5 PC’de paraşütü nasıl açacağınızı biliyorsunuz.

GTA 5 Konsolda Paraşüt Nasıl Açılır?PS3 VE PS4

Çok basit, açmak istediğinizde “X” düğmesine basmanız yeterli.

XBOX 360 VE XBOX ONE

A” tuşuna basmanız yeterlidir.

GTA 5 Paraşüt Hileleri

GTA 5 Paraşüt Hileleri

GTA 5 PC’de paraşüt kullanmayı zaten biliyorsanız ve hemen paraşüt almak için bir hile kodu girmek istiyorsanız, aşağıda görebileceğiniz platformunuza göre kodu girmeniz yeterlidir.

PS3 / PS4: Sol, Sağ, L1, L2, R1, R2, R2, Sol, Sol, Sağ, L1
Xbox 360 / Xbox One: Sol, Sağ, LB, LT, RB, RT, RT, Sol, Sol, Sağ , LB
PC: SKYDIVE
Telefon Numarası: 1-999-759-3483

reklam

Diğer GTA Rehberlerimiz

GTA 5 Telefon Hileleri

GTA 5 Hileleri PS3

GTA 4 Hileleri 2021

GTA San Andreas Hileleri 2021

GTA Vice City Hileleri

GTA 5 Nedir?

GTA 5 Hile Kodları: Daha İyisi Yok! PS4, XBOX, PC (2020)
GTA 5 Paraşüt Açma

Grand Theft Auto, GTA, oyun programcıları David Jones ve Mike Dailly, Dan ve Sam Houser kardeşler ve oyun tasarımcısı Zachary Clarke tarafından oluşturulan bir video oyunu serisidir. Başlangıçta Birleşik Krallık’ta Rockstar North (eski adıyla DMA Design) tarafından geliştirilmiş ve Rockstar Games tarafından piyasaya sürülmüştür. Dizinin adı, araba hırsızlığı anlamına gelen “araba hırsızlığı” teriminden geliyor.

Bu dizideki kurgusal mekanların tasarımı Amerikan şehirlerinden esinlenmiştir. Bu oyunlar, oyuncuların hikayenin gelişimini teşvik etmek için harekete geçebilecekleri özgür dünyaya ve ayrıca aksiyon macera, araba kullanma, rol yapma, gizlilik ve yarış gibi unsurlara odaklanır. Dizinin teması genellikle komedi filmlerinde Amerikan kültürüne yönelik bir eleştiri olsa da yetişkinlere yönelik ve şiddet içeren temaları nedeniyle tartışma yarattı. Oyunun teması, suç dünyasında farklı nedenlerle yükselmeye çalışan farklı ana karakterlere odaklanıyor.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Avatar for Okaner

    Okaner

    8 Eylül 2023 15:45

    Detaylı anlatım için teşekkürler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.