GTA 5 Banka Nerede? GTA 5 ve Online’daki Tüm Bankalar!

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

GTA 5 Banka Nerede? GTA 5 ve Online'daki Tüm Bankalar!

GTA 5, oyuncuların bugün bilgisayarları veya konsolları için alabilecekleri en zengin içerikli oyunlardan biridir. GTA Online, oyunculara en kapsamlı deneyimlerden birini sunmak için GTA 5’in son derece ayrıntılı açık dünyasından yararlanır. Oyunda birçok farklı para kazanma yolu vardır. Bunlar, görev yapmak, yatırım yapmak, vb. gibi sıralanabilir. Bu yolların en çok tercih edileni ise banka soymaktır, tabii ki banka soymak için önce banka yerlerini doğru bir şekilde bilmeniz gerekir. Bu yazıda GTA 5 ve GTA Online‘daki banka yerlerini vereceğiz ve GTA 5 Banka Nerede? gibi soruları cevaplayacağız.

GTA Online‘ın en büyük cazibelerinden biri sayısız çevrimiçi soygundur. Bu soygunların tümü gerçek bankalarda gerçekleşmese de, az bir kısmı gerçek bankalarda gerçekleşir. Bu yüzden soygun görevlerine katılmak için bankaların GTA 5‘de nerede olduğunu bilmeniz gerekir.

GTA 5 Banka Yerleri Tam Liste

GTA 5 ve Online’daki tüm bankalar ve yerleri aşağıda listelenmiştir.

Fleeca Bank

GTA 5 Fleeca Bank

Fleeca Bank, oyundaki Fleeca Job Heist’in hedefi olduğu için GTA Online’da belirgin bir şekilde öne çıkıyor. Hikaye modunda etkileşime geçilemezken, GTA Online’da www.fleeca.com adlı web sitesine telefonla erişilebilir.

Fleeca Bankasının yedi şubesi vardır:

GTA 5 Fleeca bank yerleri

Union Depository

GTA 5 Union Depository

Union Depository, GTA’daki en unutulmaz görevlerden biri olanThe Big Score‘un geçtiği yerdir. Ve aynı zamanda, oyuncuların Union Depository’den müşterileri kaçırmak için rampa arabaları kullanması gereken GTA Online’daki Escape Escort görevinin de yeridir.

Union Depository, Power Street’te bulunan ve Pillbox Hill gökdelenlerinin en küçüğü olan büyük camlı bir bankadır.

reklam

Lombank

GTA 5 Lombank

Lombank‘ın iki ana ofisi ve Los Santos’ta üç küçük şubesi vardır. Etkileşimli değillerdir ve oyunda fazla rolleri yoktur. Ancak, oyuncular GTA Online’da Lombank Batı Ofisi satın alabilir.

Bina, Los Santos, Del Perro’daki Boulevard Del Perro ve Bay City Avenue’nün kesiştiği noktada yer almaktadır.

Maze Bank

Maze Bank, hem GTA 5 hem de Online’da en çok özelliğe sahip bankalardan biridir. Oyuncuların, kulüp evi, sığınak, vb. gibi mülkleri satın alabileceği ana yerlerden biridir.

Maze Bank Tower, oyundaki görsel olarak en çarpıcı ve uzun binalardan biridir. Oyuncular, GTA Online’daki paralarını Maze Bank hesapları aracılığıyla yönetebilir, bu da oyuncuların para çekmesine ve para yatırmasına olanak tanır. Maze Bank, Del Perro’daki Prosperity Caddesinde bulunabilir.

Pacific Standard

GTA 5 Pacific Standard

Pacific Standard, Downtown Vinewood’daki Alta Caddesi ve Vinewood Bulvarı’nın kesiştiği noktada, Oriental Theatre’ın bitişiğinde yer almaktadır. Banka ayrıca GTA Online’daki Pacific Standard Heist’inin de hedefidir; bu soygun, oyunun başlarında en çok ödeme yapan soygunlardan biridir ve ödemesi 500.000 ila 1.250.000 dolar arasında değişmektedir.

Kayton

GTA 5 Kayton

Şirketin, Los Santos, Little Seoul’de Vespucci Bulvarı ile Ginger Caddesi’nin kesiştiği yerde ofisleri bulunmaktadır.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

2 Yorum

 1. Avatar for Emir

  Emir

  9 Eylül 2021 20:33

  Teşekkürler.

 2. Avatar for Sa

  Sa

  4 Ağustos 2023 16:13

  Sağ ol

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.