GTA 5 Arkadaş Ekleme

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

GTA 5 Arkadaş Ekleme

GTA 5 Arkadaş Ekleme nasıl yapılır? GTA 5 Arkadaş Ekleme nedir? gibi soruların cevabını bu yazıda ayrıntılı bir şekilde vereceğiz.

Arkadaşlarınızla GTA Online oynamanıza yardımcı olacak GTA 5‘e yeni başlayanlar için bir rehber hazırladık.

GTA 5 Arkadaş Ekleme

GTA 5 Para Hilesi Kodu
GTA 5 Para Hilesi Kodu

Oyunu Epic Games Store veya Steam gibi mağazalardan indirdikten sonra aşağıda listelenen adımları izlemeniz gerekecek:

1) Rockstar Games Social Club’da Hesap Oluşturun

Rockstar Games Social Club’ın resmi web sitesini ziyaret edin. Oyunda yeniyseniz “Kaydol” düğmesini kullanarak yeni bir hesap oluşturun. Mevcut oyuncular bu adımı atlayabilir ve “Oturum Aç” düğmesiyle hesaplarını kullanabilir.

2) Social Club Hesabınıza Giriş Yapın ve Hesabınızı Epic Games Store’a Bağlayın

Yeni bir hesap oluşturduktan sonra Rockstar Games başlatıcısını açın ve hesabınızda oturum açın. Başlatıcı, oyunu satın aldığınızı doğrulamak için Epic Games hesabınızı bağlamanızı isteyecektir.

3) Arkadaşlarınızı Social Club Hesabına Ekleyin

Artık oyunu başlatmalı ve aynı sunucuda oynamak için arkadaşlarınızı eklemelisiniz. Arkadaşlarınızı eklemek için klavyenizdeki “Ana Sayfa” düğmesine basın. Social Club açılır penceresi ekranda görünecektir.

Ardından “Sosyal” sekmesine gidin ve listenin üçüncü noktasında bulunan “Oyuncu Bul” a tıklayın. Arkadaşınızın kullanıcı adını yazın ve ona arkadaşlık isteği gönderin.

GTA 5 Online Arkadaş Ekleme

4) Arkadaşlarınızı Sunucunuza Katılması İçin Davet Edin

Arkadaşlarınızı listenize ekledikten sonra, “Arkadaşlarım” a gidin ve “Oyuna davet et” e tıklayın. Ayrıca, “Oyuna Katıl” seçeneğini seçerek arkadaşlarınızın sunucularına da katılabilirsiniz.

reklam

Yukarıdaki tüm adımları izledikten sonra, siz ve arkadaşlarınız aynı sunucuda oynayabileceksiniz. Sunucuda belirli bir noktada buluşmaya karar verebilir ve GTA 5 Online oynamanın tadını çıkarabilirsiniz!

Daha önce de belirtildiği gibi, oyunda keşfedilecek çok şey var. Arkadaşlarla veya rastgele oyuncularla yarışabilir, etrafta kimse yokken seviye atlamak için özel görevler oluşturabilirsiniz.Diğer GTA 5 Rehberlerimiz

GTA 5 Para Hilesi Kodu

GTA 5 Araba Tamir Hilesi

GTA 5 FPS Gösterme

Roleplay Terimleri

GTA 5 Telefon Açma


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

2 Yorum

 1. Avatar for AJYXBAMİ

  AJYXBAMİ

  24 Ekim 2021 00:05

  PS4’den oynuyorum ve arkadaşlarım bilgisayardan oynuyor onlarla beraber nasıl oynayabilirim?

  • Avatar for Kerem

   Kerem

   24 Ekim 2021 00:15

   Merhaba, maalesef arkadaşlarınız ile farklı platformlar üzerinden oynayamazsınız bunun sebebi birçok oyuncunun beklediği ancak büyük ihtimalle oyuna gelmeyecek olan Cross-platform yani çapraz platform’dur.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.