GTA 5 Telefon Açma

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

GTA 5 Telefon Hileleri

GTA 5 Telefon Açma nasıl yapılır? GTA 5 Telefonu nasıl kullanılır? gibi sorulara bu yazıda detaylı bir şekilde cevap vereceğiz.

Oyun oynamak neredeyse herkesin sevdiği bir aktivitedir. Özellikle bilgisayar oyunları ve çok oyunculu oyunlar oldukça tercih edilmektedir. Bilgisayar oyunları tarihinde en çok oynanan oyun şüphesiz GTA 5 oyunudur. Bunun gibi birçok oyun hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modları içerir.

GTA 5 Telefon Açma

GTA 5 Telefon Açma

GTA 5 Telefon Nasıl Açılır? Konsollardaki d-pad üzerindeki YUKARI tuşuna basarak veya PC’de T yada Backspace tuşuna basarak cep telefonunu çıkarabilirsiniz.

Tuş Takımına Erişim: Kişi listenize erişin ve ardından Xbox One‘da X‘e, PS4’te Daire‘ye, PC’de Space tuşuna veya fare tekerleğine basın.

Hileleri Telefon Numarasına Girme: Aşağıdaki listeden etkinleştirmek istediğiniz hileye karşılık gelen telefon numarasını girin. Alternatif olarak, en son girdiğiniz hileyi kullanmak istiyorsanız, tuş takımında Yeniden Ara olan tuşuna basmanız yeterlidir.

GTA 5 Telefonu Nasıl Kullanılır?

GTA 5 Hileleri PS3
GTA 5 Telefonu Nasıl Kullanılır?

GTA 5 oyuncuları telefonlarını polisi, hastaneyi aramak, araba çağırmak, hile yapmak ve görev yapmak için kullanılabilir. Aramayı farenin sağ tuşuyla reddedebilirsiniz. Kabul etmek için farenin sol düğmesine basmanız yeterlidir. Yazdığınız numarayı aramak için Enter tuşunu kullanabilirsiniz.

Daha fazla oku: GTA 5 Telefon HileleriDiğer GTA rehberlerimiz:

reklam

GTA 5 Telefon Hileleri

GTA 5 Paraşüt Nasıl Açılır?

GTA 5 Hileleri PS3

GTA Vice City Hileleri

GTA San Andreas Hileleri 2021


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

2 Yorum

 1. Avatar for Ertuğrul

  Ertuğrul

  20 Temmuz 2021 13:28

  Güzel.

 2. Avatar for Gebeş Kaplumbağa

  Gebeş Kaplumbağa

  28 Mayıs 2023 21:01

  Teşekkürler

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.