Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
eTail.com.tr

GTA 5 Araba Tamir Hilesi

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

GTA 5 Araba Tamir Hilesi

GTA 5 Araba Tamir Hilesi nedir? GTA 5 Araba Tamir Hilesi nasıl yapılır? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız.

GTA 5, hile kodlarının hala mevcut olduğu birkaç oyundan biridir. GTA 5 hile kodları tek oyunculu modda çalışır, ancak bunları kullanmanın oyunu aşağı yukarı bozacağını unutmayın. Hikayede çok daha hızlı ilerlemeyi düşünüyorsanız, hile kodlarını kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, hileleri kullanarak birçok GTA 5 görevinden eğleneceksiniz. GTA 5 hilelerinin oyundaki başarıları da devre dışı bıraktığını ve hilelerin GTA Online‘da çalışmadığını unutmayın. GTA 5 Araba Tamir Hilesini bulduk ve aşağıda derledik.

GTA 5 Araba Tamir Hilesi

GTA 5 Araba Tamir Hilesi

Aracınızı onarmak için Max Health & Armor hilesini kullanabilirsiniz. Bu hile araç içindeyken girilemez. Aşağıda Playstation 3 & 4 için detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

  1. Tamir etmek istediğiniz aracın yanında durun.
  2. Daire ve L1‘e basın, bir saniye bekledikten sonra 3. adıma geçin.
  3. Ardından kodun geri kalanıyla devam edin (Üçgen, R2, X, Kare, Daire, Sağ, Kare, L1, L1, L1).
  4. Bu işlemler doğru yapılırsa, arabaya binersiniz ve arabanız tamir edilir.

Kısa beklemenin sebebi, oyunun kaza animasyonunu bitirmesine izin vermektir, eğer kodu çok hızlı yazarsanız, üçgene basıldığında yumruk atar ve araca binmez. Combo dışında herhangi bir düğmeye basmadığınız sürece, hilenin çalışmasını sağlamak için kodları hızlı bir şekilde girmemeniz gerekir.

Araba yenileme hilesini etkinleştirmek için önce klavyenizdeki tırnak () işaretlerine basın. Konumunu bulamazsa, Sekme tuşunun üzerinde bulunur. Bu tuşa bastığınızda bir menü görünecek, ardından menüye TURTLE yazınız. Bu kod sayesinde hile aktif olacaktır. Bu işlemi tamamladıktan sonra oyun sizi kısa bir süre bekletecektir.Diğer GTA 5 Rehberlerimiz

Roleplay Terimleri

GTA 5 FPS Gösterme

GTA 5 Paraşüt Nasıl Açılır?

GTA 5 Telefon Açma

GTA 5 Hileleri PS3

Rockstar Anti-Cheat Sistemi

Bilgisayar korsanları, Xbox One’ın ve PS4’ün hile önleme sistemlerinin henüz kırılmamış olması nedeniyle son nesil konsollarda ve PC’de hile açmak sorundur. Rockstar’ın bilgisayar korsanlarından kurtulmak için kullandığı eski yöntemlerden bazıları sorunları çözmeye başladı.

Rockstar‘ın GTA Online’ı hilecilerden kurtarmaya yönelik son girişimi bir kez daha soruna neden oldu. More Adventures in Finance and Felony’de uygulanan anti-hile yöntemi hile kullanmayan oyunculara haksız yasaklara sebep oluyor.

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.