CSGO Cache Map Yerleri (Resimli) 2020 | Hypasos
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Oyun

CSGO Cache Map Yerleri (Resimli) 2020

Tarih:

CSGO Cache Map Yerleri (Resimli) 2020

Cache Sal “Volcano” Garozzo tarafından tasarlanıp geliştirildikten 8 yıl önce Counter Strike: Source’a sunulan bir bomba imha (yıkım) haritasıdır. 

Ukrayna, Çernobil’de geçiyor. Gri binalar ve sığınakların çeşitliliği ile büyük ölçüde oluşturulmuş, çok sıkıcı bir his veriyor. Cache, hem Teröristler hem de Counter Terrorist için dengelidir.

CSGO’da Kendini Kickleme Komutu (En Kolay Yöntem)

CSGO Bütün Hile Kodları (Dev Liste 2020)

CSGO Wall Hack Nasıl Açılır? (Wall Hack Kodu)

CSGO FPS Arttırma Rehberi 2020 (Kesin Çözüm)

Geçmişten günümüze Counter Strike

CSGO Nedir?

cs-go en pahalı skinler

“Counter Strike: Global Offensive” (CS: GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Oyun, iki takımı karşı karşıya getiriyor: teröristler ve teröristler. Her iki tarafın görevi de birbirini ortadan kaldırmak ve aynı zamanda hedeflerine ulaşmaktır.

Oyun moduna göre, teröristler bomba yerleştirmeli veya rehineleri savunmalı ve terörle mücadele bombaların yerleştirilmesini önlemeli, bombaları etkisiz hale getirmeli veya rehineleri kurtarmalıdır.

Hepsinde bu moda özgü farklı işlevlere sahip dokuz oyun modu vardır. Oyun aynı zamanda oyuncuların özel bir Valve sunucusunda oynamasına izin veren eşleştirme desteği içerir ve topluluk üyeleri kendi sunucularını barındırmak için özel haritalar ve oyun modları kullanabilir.

2018 yılında, battle royale oyun modu “Dangerous Zone” başlatıldı. Küresel saldırı, oynanışı ve seleflerine olan sadakati nedeniyle eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı.

Piyasaya sürüldüğünden bu yana, her ay yaklaşık 11 milyon oyuncuyu çeken tahmini 11 milyon oyuncu olmuştur ve Valve’ın sponsor olduğu birçok yarışmada aktif olmuştur. Aralık 2018’de Valve oyunu ücretsiz bir oyun haline getirdi.

Kaynak: totalcsgo.com/callouts/cache

BUNLARA DA GÖZ ATIN

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.