CSGO Cache Map Yerleri (Resimli) 2024

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

CSGO Cache Map Yerleri (Resimli) 2020

CSGO Cache Map Yerleri nelerdir? gibi soruların cevabını bu yazıda ayrıntılı ve resimli bir şekilde cevaplayacağız.

Cache, Sal “Volcano” Garozzo tarafından tasarlanıp geliştirildi. Cache, 8 yıl önce Counter Strike: Source‘a sunulan bir bomba imha (yıkım) haritasıdır. 

Cache, Ukrayna, Çernobil’de geçiyor. Gri binalar ve sığınakların çeşitliliği ile büyük ölçüde oluşturulmuş, çok sıkıcı bir his veriyor. Cache, hem Teröristler hem de Counter Terrorist için dengelidir.

Diğer CSGO Rehberlerimiz

CSGO’da Kendini Kickleme Komutu (En Kolay Yöntem)

CSGO Hile Kodları (Dev Liste)

CSGO Wall Hack Nasıl Açılır? (Wall Hack Kodu)

CSGO FPS Arttırma Rehberi (Kesin Çözüm)

Geçmişten günümüze Counter Strike

reklam

CSGO Nedir?

cs-go en pahalı skinler

“Counter Strike: Global Offensive” (CS: GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun, iki takımı karşı karşıya getiriyor: teröristler ve teröristler. Her iki tarafın görevi de birbirini ortadan kaldırmak ve aynı zamanda hedeflerine ulaşmaktır.

Oyun moduna göre, teröristler bomba yerleştirmeli veya rehineleri savunmalı ve terörle mücadele bombaların yerleştirilmesini önlemeli, bombaları etkisiz hale getirmeli veya rehineleri kurtarmalıdır. Hepsinde bu moda özgü farklı işlevlere sahip dokuz oyun modu vardır. Oyun aynı zamanda oyuncuların özel bir Valve sunucusunda oynamasına izin veren eşleştirme desteği içerir ve topluluk üyeleri kendi sunucularını barındırmak için özel haritalar ve oyun modları kullanabilir.

2018 yılında, battle royale oyun modu “Dangerous Zone” başlatıldı. Küresel saldırı, oynanışı ve seleflerine olan sadakati nedeniyle eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı. Piyasaya sürüldüğünden bu yana, her ay yaklaşık 11 milyon oyuncuyu çeken tahmini 11 milyon oyuncu olmuştur ve Valve’ın sponsor olduğu birçok yarışmada aktif olmuştur. Aralık 2018’de Valve oyunu ücretsiz bir oyun haline getirdi.

Kaynak: totalcsgo.com/callouts/cache


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.