Call Of Duty Warzone’da Tüm Silahların Kilidini Açma

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Warzone'da Tüm Silahların Kilidini Açma

Call of Duty Warzone tanıdık bir modele yerleşti. Her Sezonda yeni silahlar içeren yeni içerikler ekler. Bu yeni silahlar, o sezon ilerledikçe oyuncular için açılır.

Dolayısıyla yalnızca Sezon 5’te oynamaya başladıysanız, başlangıçta ekstra silahlara erişmenizi sağlayan önceki Savaş Geçişlerinde ilerleme kaydedemezsiniz. Peki burada ne yapıyorsun? Warzone’da sonsuza kadar Grau olmadan dolaşmaya mahkum musunuz?

Orijinal Battle Pass’ı kaçırmış olsanız bile oyunun tüm silahlarına ve teçhizatına erişmenin hala yolları var. Bu kılavuz, Warzone’daki tüm silahların kilidini açmak için bilmeniz gereken her şeyi kapsar.

Savaş Geçişlerini çoğu oyuncular bekler. Genellikle oyuna hayatının ilerleyen zamanlarında katılırsanız, bazı görünümler elde edemeyeceğiniz anlamına gelir.

Sinir bozucu olan şey, asıl içeriğin eski Battle Pass arkasında kilitlendiği zamandır. Warzone’da durum böyledir ancak ilk seferinde kaçırmanıza rağmen bu silahların kilidini açmanın bir yolu var. Warzone’daki tüm silahların kilidini açmak için bilmeniz gereken bu.

Warzone’da Tüm Silahların Kilidini Açma


Holger-26’nın Kilidini Açma

Warzone'da Tüm Silahların Kilidini Açma
Warzone’da Tüm Silahların Kilidini Açma

Oyunda kilitlenen ilk silahlardan biri Holger-26’dır. Gunsmith ile kolayca uyarlanabilir. Öyleyse Warzone’daki kilitli silahların en eski kilidini nasıl açacaksınız? Artık Savaş Bileti bittiğine göre ona erişmek için tamamlamanız gereken bir zorluk var:

  • 25 Farklı Maçta Hafif Makineli Tüfek Kullanarak 2 Uzun Atış Yapın

Bu meydan okuma o kadar da zor değil ama epey zaman alacak. En azından oyunun açılışı için LMG oynamaya odaklanmanız gerekecek. Daha uzun mesafeden kill almaya çalışın. Bunu 25 maçta halletmek biraz zaman alacak ancak bu zorluk sadece eziyetle ilgili. Warzone’daki tüm silahların kilidini açmanın çoğu yolu benzer şekilde uzun vadelidir.

Warzone’da Ram-7’nin Kilidini Açma

Warzone'da Tüm Silahların Kilidini Açma
Warzone’da Tüm Silahların Kilidini Açma

Warzone’daki tüm silahların kilidini açmak istiyorsanız, Ram-7, Sezon 1’deki partinin ikincisidir. Bu SMG ile bir Saldırı Tüfeği arasındaki silahtır. Bu yapabilecek bir şey isteyen oyuncular için harika çalışıyor düşmanları kesmek yakın ama orta aralıkta yüksek. Kilidini şu şekilde açabilirsiniz:

reklam
  • 25 Farklı Maçta Saldırı Tüfeği Kullanarak 2 Kafadan Vuruş Alın


Warzone’daki tüm silahların kilidini açmak için en basit zorluklardan biridir. Uzun bir süredir oynuyorsanız, 25 maçta birkaç kez kafadan vurmak bile çok uzun sürmemeli.

Grau 5.56 Kilidini Açma

Warzone'da Tüm Silahların Kilidini Açma
Warzone’da Tüm Silahların Kilidini Açma

Derece denemek ve kilidini açmak zorunda olduğunuz en etkileyici Warzone silahlarından biridir. Oyunun en iyilerinden biridir, bu nedenle kilidini açmak hayati önem taşır. Bunun için meydan okuma:

  • 25 Kez Taarruz Tüfeği kullandığınızda dakikada 5 öldürme yapın


Grau, Warzone’daki en iyi silahlardan biri olabilir, ancak bu mücadeleyi tamamlamak aslında oldukça zordur. Farklı oyun modlarında oynarsanız bu meydan okuma daha kolay olacaktır, bu yüzden bunu hızlı bir şekilde halletmek istiyorsanız normal oyunu terk edin.

Striker’ın Kilidini Açma 45

Warzone'da Tüm Silahların Kilidini Açma
Warzone’da Tüm Silahların Kilidini Açma

Striker 45, kilidini açmak için biraz zor bir silahtır. Yine de oyundaki en iyilerden biri değil. Warzone’daki tüm silahların kilidini açmak iyi olsa da, henüz bunu almayı başaramadıysanız en büyük kayıp değil. Warzone’da bu silahın kilidini açmanın mücadelesi:

  • 15 Farklı Maçta Kayarak İki Oyuncuyu Öldür

Bunu başarmak biraz zor. Neyse ki sayım bu sefer 25’ten 15’e düştü! Bu körü körüne denemeniz gereken bir şey. Kötü bir oyuncuya karşı kolay bir öldürme durumundaysanız, ona saldırırken sadece kayın.

Renetti’nin Kilidini Açma

Warzone'da Tüm Silahların Kilidini Açma
Warzone’da Tüm Silahların Kilidini Açma

Renetti bir tabancadır, bu nedenle Warzone’daki tüm silahların kilidini nasıl açacağınıza dair bu kılavuzdaki en heyecan verici olanı değildir. Değeri ne olursa olsun, özellikle kullanışlı bir tabanca. Kilidini şu şekilde açabilirsiniz:

  • 15 farklı maçta bir tabanca ile 2 kafa vuruşu yapın

Bu meydan okuma için ana strateji, düşmanınız neredeyse ölürken tabancanızı kırbaçlamaktır. Kafadan vurabildiğiniz sürece bu en zor zorluk değil.

Warzone’da SKS’nin Kilidini Açma

Warzone'da Tüm Silahların Kilidini Açma
Warzone’da Tüm Silahların Kilidini Açma

SKS, etkileyici bir isabet oranına sahip hafif bir tüfektir. Doğru Gunsmith ile bu silahla güzel şeyler yapabilirsiniz. Warzone’da SKS’nin kilidini açmak için ihtiyacınız olan zorluk budur.

  • 15 farklı maçta bir keskin nişancı veya nişancı tüfeği ile Headshots’tan 2 Longshot Öldürme alın

Pek çok koşulu var ve biraz uzun ama aslında tamamlaması o kadar da zor değil. Bu silahlarla uzun mesafeden öldürülmek ilk etapta kafadan vurulmalı. Bunu tamamlamak için gerçekten yapmanız gereken tek şey keskin nişancı tüfekleri kullanmaya odaklanmak.

Warzone’da Fennec’in Kilidini Açma

Warzone'da Tüm Silahların Kilidini Açma
Warzone’da Tüm Silahların Kilidini Açma

Fennec, eğlenceli bir otomatik SMG’dir. İyi bir kontrol edilebilir geri tepme ve hızlı bir ateş hızına sahiptir. Fennec, düşmanları yakından ve kişisel olarak kesmek için harikadır. Warzone’daki tüm silahların kilidini açtıktan sonra patlatmak kesinlikle eğlenceli bir silah Bu Warzone silahının kilidini açmak için ihtiyacınız olan zorluk budur:

reklam
  • Solozero Optics Mini Reflex ve Ranger Foregrip’i 1O Farklı Maçta Kullanarak Bir SMG ile 5 Öldürme Alın

Burada yapmanız gereken tek şey, iki ataşmanı ekipmanınıza donatmaktır. Yükünüzü alın ve bir SMG ile öldürmelerinizi toplayın. Warzone’daki tüm silahların kilidini açmaya çalışırken bu oldukça basit bir mücadeledir.

Warzone’da AMAX’ın Kilidini Açma

Warzone'da Tüm Silahların Kilidini Açma
Warzone’da Tüm Silahların Kilidini Açma

Bu Saldırı Tüfeği, oyuna daha yeni bir ektir ancak hayranları vardır. Orta aralıkta gerçekten etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Kilidini açmak için yapmanız gereken bu:

  • 10 Farklı Maçta Saldırı Tüfeği ile 3 Gunbutt Öldürme elde edin

Esasen, yakın mesafeli çatışmada bir AR çıkarmanız ve bu tür öldürmeyi denemeniz ve atmanız gerekir. Bu biraz zaman alabilir ancak sonunda oraya varacaksınız.

Warzone’da AN-94’ün Kilidini Açma

Bu başka bir saldırı tüfeği ve oyuncuların gerçekten kilidini açmaya çalışması gereken bir silah. Aynı zamanda aslında en kolay zorluklardan biridir Yapmanız gereken şey bu:

  • 7 farklı maçta saldırı tüfeği ile 2 Hipfire ölümü al

Bunu tamamlamak oldukça kolay, burada stratejiye gerek yok.

Warzone’daki tüm silahların kilidi bu şekilde açılır. Oyun ilerledikçe, savaş geçişini geçemezseniz kilidini açmanız gereken birkaç tane daha eklenecektir. Bununla birlikte çoğu oyuncu bu noktadan her şeye erişebilir.

Bu silahları almak için Warzone’da daha iyi oynamak istiyorsanız, bu kılavuzlar geliştirmenize yardımcı olabilir:

Call Of Duty Warzone Fps Arttırma: Daha İyisi Yok!

Call Of Duty Oynayarak Milyoner Olmuş 10 Oyuncu

Fortnite’da Wolverine Nasıl Bulunur ve Öldürülür

Apex Legends 7. Sezon Yenilikleri Neler?

PS4 Veya Konsolda Fortnite Nasıl Daha İyi Oynanır?

Kaynak: bestgamingsettings.com/how-to-unlock-all-weapons-in-warzone


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.