Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri nelerdir? Call Of Duty Warzone Kaç GB? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevaplayacağız.Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri
  • RAM: 12 GB
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600X
  • Dosya Boyutu: 197 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Call Of Duty Warzone Minimum Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Warzone Fps Arttırma: Daha İyisi Yok!
Call Of Duty Warzone Minimum Sistem Gereksinimleri
  • RAM: 8 GB
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1650
  • İşlemci: Intel Core i3-4340
  • Dosya Boyutu: 83 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Call Of Duty Warzone Kaç GB?

Call Of Duty Warzone Kaç GB?

Call Of Duty Warzone‘un boyutu 175GB olarak açıklandı. Oyunu oynamak için bilgisayarınızda 175 GB boş alan olduğundan emin olun. Oynayabileceğiniz en ucuz grafik kartı NVIDIA GeForce GTX 1650‘dir. Ayrıca, COD: Warzone’u en yüksek ayarda çalıştırmak için NVIDIA GeForce GTX 1660 kullanılması önerilir. Oyun dosyası boyutu açısından en az 83 GB alana ihtiyacınız var. Warzone’u kurmak için 197 GB alanınız olduğundan emin olun. Warzone‘u çalıştırmak için en az Intel Core i3-4340 CPU gereklidir. Geliştirici oyunu oynamak için AMD Ryzen 5 1600X‘e eşit veya daha üst bir CPU kullanılmasını önerir.

Diğer Rehberlerimiz

Call of Duty WW2 Sistem Gereksinimleri 2021

Call Of Duty: Black Ops Cold War Kaç GB?

Call Of Duty Warzone Fps Arttırma

Knight Online Sistem Gereksinimleri

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Warzone Nedir?

Call Of Duty Warzone

“Call of Duty: Modern Warfare” (2019) temel yapısını kullanan “Call of Duty: War Zone”, ücretsiz bir battle royale FPS oyunudur. Modern Warfare sahibi, oyunda belirli bir şekilde erişebilir veya gerektiğinde oyundan bağımsız olarak indirebilir. Warzone’da “Battle Royale” ve “Predatory” modları da dahil olmak üzere, klasik “modern savaş” deneyimi 150 kişiyi barındırabilen bir sunucuda kullanılmaya devam edilebilir.

reklam

“Call of Duty: Modern Warfare” sahibi iseniz, güncellemeden sonra oyuna erişmek için ana menüde “Multiplayer” ve “Cooperation” sekmeleri arasında bulunan “Warzone” sekmesine tıklayabilirsiniz. “Modern Warfare” satın almadıysanız, PC kullanıcıları Battle.net uygulamasından ücretsiz olarak indirebilir, PS4 kullanıcıları PlayStation mağazasından ücretsiz olarak indirebilir ve Xbox One kullanıcıları Xbox oyun mağazasından ücretsiz olarak indirebilir.

“Call of Duty: Battlefield” kraliyet modunda, oyunda haritaya dağılan oyuncular arasındaki gaz bulutu küçülmeye devam ediyor ve oyun daha da kızışıyor. Diğer BR oyunlarının aksine, bu modda ölen oyuncular Gulag adlı bir alana atılır. Bölgede ölen diğer oyuncularla bire bir çatışmalara girerler. Hayatta kalan oyuncu oyun haritasına geri uçarken kaybeden oyuncu arkadaşının onu oyuna çağırmasını bekler. Oyuncuların oyunda topladıkları fonlar ile Gulag’da kalan ve 4.500 $ ödeyerek 1’e 1 kaybeden oyuncuları geri çağırabilirler.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.