Fortnite’da Wolverine Nasıl Bulunur ve Öldürülür

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Fortnite'da Wolverine Nasıl Bulunur ve Öldürülür

Fortnite‘ın son sezonu, haritanın etrafında gizlenmiş bir dizi süper kahramana yer verdi. Bu karakterlerin en sinir bozucu ve şaşırtıcı olanlarından biri Wolverine‘dir.

O bir güçlüktür. Bulması zor, indirmesi zor ve etrafta dolaşır. Başka bir oyuncu onu ele geçirmeden onu bulup öldürmek biraz zor. Bu kılavuz, Wolverine‘in Fortnite’da nasıl bulunup öldürüleceğini anlatır. Onu alt edebilirseniz, süper güçlerine ve skine erişebilirsiniz.

Wolverine Spawn Konumları – Wolverine Fortnite’da Nasıl Öldürülür?

Wolverine oyunun başında belirli bir yerde ortaya çıkıyor, bu yüzden doğru zamanda düşerseniz onu oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Tek bir alanda, Slurpy Bataklık ve Ağlayan Ormanlarda ortaya çıkıyor. Fortnite’de wolverine öldürmek istiyorsan, buraya gitmen gerekecek.

Fortnite'da Wolverine Nasıl Bulunur ve Öldürülür
Fortnite’da Wolverine Nasıl Bulunur ve Öldürülür

Bu iki Points Of Interest (POI)’nin genel alanında bir yerde, wolverine her oyunda ortaya çıkacak. İşin püf noktası, daha sonra hareket etmeye başlamasıdır. Wolverine bir açık hava karakteridir. Uygun gördüğü gibi dolaşıyor.

Bu yüzden, oyunun biraz ilerledikten sonra onu elde etmek zor olabilir. Oyuncuları kovalayarak biraz dolaşabilse de, genellikle bu bölgede olacaktır. Bir oyuncuyu gördüğünde, hemen peşlerinden gider.Onu bulduğunuzda, onu gerçekten alt etmeye çalışacaksınız. Bu çoğu Fortnite karekterinden daha karmaşık çünkü gücü özellikle çıldırtıcı olabilir. Bilmen gereken şey budur:

Wolverine Fortnite’de Nasıl Öldürülür

Fortnite'da Wolverine Nasıl Bulunur ve Öldürülür
Fortnite’da Wolverine Nasıl Bulunur ve Öldürülür

Wolverine‘i çıkarmak için, makul miktarda mermiye sahip olmanız gerekir. silahlar ona gerçekten çok özel bir şekilde saldırır çünkü oyuncuya doğru ilerliyor ve makul bir hızı var.

Wolverine daha büyük bir saldırıdan önce birkaç vuruş yapıyor. Oyuncular ondan yalnızca birkaç saldırı telaşı alabilirler, bu yüzden çok yaklaşmasına izin vermeyin.

reklam

Wolverine‘in sağlığı zamanla yenilenir ve bu gerçekten ihtiyacı olan son şeydir. Yani uzaktan saldırmak, çok fazla hasar almamanızı sağlar ancak yine de hızlı bir şekilde halletmeniz gerekir. Wolverine ile en iyi baş etme yolu yüksek yerden saldırmaktır.

Sana ulaşması kısa bir zaman alacak. Sadece ona hasar vermeye devam edin ve umarım size yaklaşmadan önce aşağı insin.

Fortnite‘de Wolverine’i bulup öldürmek için bilmeniz gereken bu. Oyunun diğer kılavuzlarımız, Fortnite’ın şu anki sezonunun diğer alanlarında nasıl gelişeceğinizi gösterebilir:

İlginizi Çekebilir

PS4 Veya Konsolda Fortnite Nasıl Daha İyi Oynanır?

Apex Legends 7. Sezon Yenilikleri Neler?

BTS Fortnite’a Geliyor

J Balvin Fortnite Cadılar Bayramı Etkinliğinde Konser Verecek

Sony, PS5’in Web Tarayıcısı Ve 1440p Desteğini Kaldırıyor

Kaynak: bestgamingsettings.com/find-and-kill-wolverine-in-fortnite

reklam


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Avatar for Human

    Human

    23 Kasım 2020 21:01

    Rehber için çok teşekkürler sayenizde bir kere bulabildim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.