Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
z
GGDROP

BTS Fortnite’a Geliyor

K-pop grubu, Party Royale’de yeni bir müzik videosu yayınlayacak

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

BTS, Fortnite'a geliyor

Dünyanın en büyük gruplarından biri dünyanın en büyük oyunlarından birine geliyor. Bugün Epic Games , K-pop grubu BTS’in bir sonraki müzik videosunu Fortnite’ın parti royale adasında yayınlayacağını duyurdu

BTS Fortnite’a Geliyor

BTS, Fortnite'a geliyor

Tek “Dynamite” için bir koreografi videosu olacak ve 25 Eylül’de 20:00 ET’de yayınlanacak. Videoya ek olarak, Epic’in “BTS tarafından koreografisi yapıldığını” söylediği iki yeni ifade 23 Eylül’den itibaren satışa sunulacak.BTS, Marshmello, Travis Scott, J Balvin Fortnite Cadılar Bayramı Etkinliği gibi büyük ölçekli müzik etkinliklerinin ardından Fortnite’ın sanal dünyasına giriş yapan en büyük müzik grubudur.

 Bu yılın başlarında Epic, film ve müzik performanslarını izlemek için ayrılmış alanlara sahip tamamen ayrı bir ada olan party royale adlı oyunda şiddet içermeyen bir alanı piyasaya sürdü.

Son zamanlarda, geliştirici, parti royale’de yayınlanabilecek canlı konserlere ev sahipliği yapmak için Los Angeles’ta bir yüksek teknoloji stüdyosu oluşturduğundan, müzik Epic için daha da büyük bir odak haline geldi. 

Ayın başında Dominic Fike ile başladı ve geçen hafta sonu Anderson .Paak’ın gösterisiyle devam etti. Ekim ayında daha fazla gösteri bekleniyor.

Fortnite Nedir?

BTS, Fortnite'a geliyor
BTS, Fortnite’a geliyor

Fortnite, Epic Games and People Can Fly tarafından geliştirilen ve Epic Games tarafından 25 Temmuz 2017’de yayınlanan bir atış oyunudur.

Oyun, 4 oyuncuya kadar barındırabilen bir görev oyunudur. Oyun “Dünyayı Kurtar”, “Kale Gecesi Savaş Royale” ve “Yaratıcı” olmak üzere üç oyun modu içeriyor, tüm oyun modları aynı.

Xbox Game Pass Abone Sayısı Altı Aydan Kısa Bir Sürede %50 Artışla 15 Milyona Ulaştı haberi için tıklayın.

J Balvin Fortnite Cadılar Bayramı Etkinliğinde Konser Verecek

Kaynak: www.theverge.com/2020/9/21/21448831/bts-fortnite-party-royale-dynamite-music-video

Yorum Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.