J Balvin Fortnite Cadılar Bayramı Etkinliğinde Konser Verecek

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

J Balvin Fortnite Cadılar Bayramı Etkinliğinde Konser Verecek

Fortnite’ın Cadılar Bayramı etkinliği geri döndü ve bu yılki etkinlik şimdiye kadarki en iddialı olanı. Bugün Epic Games, “Fortnitemares” in dönüşünü ortaya çıkardı. Battle Royale adasına bazı eğlenceli unsurlar ekleyecek. Harika bir haberimiz var: Cadılar Bayramı gecesinde şarkıcı J Balvin’in sanal bir konseri de olacak.

Etkinlik, standart açılabilir öğeler dizisini içerecektir; oyuncular, bir kaç görevi tamamlayarak Cadılar Bayramı temalı kazmalar ve silah kılıfları kazanabilecekler. Etkinlik 3 Kasım’a kadar sürecek.

Shadow Midas, yeniden uyanan Henchmen’iyle Otoriteyi devraldı. Kendiniz bir Gölgeye dönüşmeden önce onu durdurun. Tekli, ikili veya takımlarda elendikten sonra Shadow Royale’deki savaşa geri dönün. Araç gövdesine sahip olmak gibi yeteneklerinizi kullanarak hayatta kalanları yenmek için diğer Gölgelere katılın.

Epic Games, parti royale adasındaki konserlerine de devam ediyor. Geçmişte Anderson .Paak ve BTS gibi sanatçılar sanal sahnede performans sergiledi ve bir sonraki Cadılar Bayramı gecesi J Balvin olacak. Şov 31 Ekim saat 21:00 ET’de gerçekleşecek ve yepyeni bir şarkının ilk çıkışını içerecek. Epic ayrıca Party Trooper adında yeni bir skin tanıtacak ve konsere katılanlar bunun için özel bir J Balvin stili seçeneği alacak.

İlginizi Çekebilir

Fortnite Ve Rocket League’de Geçişi Bir Slushii Konseri Olacak

BTS, Fortnite’a Geliyor

Twitch’te En Çok Takipçiye Sahip Yayıncılar (Ekim 2020)

Fall Guys Artık Twitch’de En Çok İzlenen Oyunlar Listesinde 1. Değil

reklam

Kaynak: theverge.com/2020/10/21/21525028/fortnite-fortnitemares-halloween-event-jbalvin-concert


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.