Ters Gözlük Satan Gucci Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Ters Gözlük Satan Gucci Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

İnsanlar yüksek moda dünyasının büyük ölçüde erişilemeyen yollarını her zaman anlamıyor. Her mevsimin şık ve absürt arasındaki o ince çizgide yürümeye çalışan bir trendi var ve bu sefer göz alıcı bir güneş gözlüğü. Lüks moda evi Gucci, güneş gözlüğü kataloğuna yeni bir ekleme yaptı. Normal bir güneş gözlüğü ama ters çevrilmiş.

Ters Gözlük Satan Gucci Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Ters Gözlük Satan Gucci Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Kedi gözü güneş gözlükleri onlarca yıldır revaçta ve ara sıra pistlerde geri dönüş yapıyor. Gucci, ürünlerini 50’ler ve 60’lardan ilham alan kedi gözü çerçevelerine alışılmadık bir yaklaşım, bu güneş gözlükleri baş aşağı bir etki yaratan tersine çevrilmiş bir tasarımla sunuluyor.

Fikrin oldukça kafa karıştırıcı olduğunu fark ederseniz, fiyatı kontrol etmelisiniz. Gucci ters çevrilmiş güneş gözlüklerini 470€ (4.441 TL) olarak satıyor. Ama İtalyan markası bir günlük teslimat sözü veriyorBu çok daha iyi.

Gucci gerçekten dışarıda size güneş gözlüklerinizi yanlış takmanızı ve onlar için de (çok!) Para ödemenizi söylüyor. Bu yıl saçma güneş gözlüklerinden payımızı görmedik. Birkaç ay önce Kanye West, X-Men’den Cyclops‘tan lazerler çıkarılmış gibi görünen bir güneş gözlüğü serisini piyasaya sürdü.

reklam

Gucci’nin ters çevrilmiş güneş gözlükleri, markanın tüm parayı neyden elde etme niyetinden başka bir şey tanımlamıyor. Beyin fırtınasından elde edilen bir çalışma ürünü gibi görünüyor. Klasik bir 2020 sonucu, anlamadığımız gibi değil.

İlginizi Çekebilir

ABD Hava Kuvvetleri Yapay Zekaya Emanet

Facebook Beyninizi Okumak İçin Yeni Teknolojiler Geliştiriyor

Cyberpunk 2077 Sokak Kredisi Nasıl Kazanılır?

Bilim Adamları Dinozor Beynini Dijital Olarak Yeniden Yapılandırdı

Kaynak: in.mashable.com/culture/18911/guccis-upside-down-sunglasses-are-selling-for-over-rs-40000-the-internet-is-here-to-throw-shade


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.