Sabotaj Sistem Gereksinimleri

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

Sabotaj Sistem Gereksinimleri

Sabotaj Sistem Gereksinimleri nelerdir? Sabotaj Kaç GB? gibi soruların cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz, bu yazıda Sabotaj Sistem Gereksinimlerini açıklayacağız.

Türk oyun dünyasını geliştirmeyi hedefleyen Sabotaj‘da oyuncular, oyunun ekonomik sistemindeki tüm silahlara sahip olabilirler. İstenilen oyun modunda oynaması için ihtiyaç duyduğu silahları herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediği kadar kullanabilir.

Sabotaj’da Türkiye’nin çeşitli bölgelerini temsil eden ve dünya üstündeki gerçek mekanlardan esinlenerek kurgulanmış 9 adet harita bulunuyor. Farklı boyut ve oynanış özelliklerine sahip bu haritaları Galata, Peri Bacaları, Fort Boyard, Kervansaray, Petrol Platformu, Hangar, Agora, Ofis, Liman olarak sayabiliriz.

Sabotaj Sistem Gereksinimleri

Sabotaj Sistem Gereksinimleri 2021
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64 Bit)
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000
  • İşlemci: Intel Core i3-4150
  • RAM: 4 GB
  • DirectX Versiyonu: Sürüm 11

Sabotaj Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • Ekran Kartı: NVIDIA GEFORCE GTX 960
  • İşlemci: Intel CORE i5-4460
  • RAM: 8 GB RAM
  • DirectX Versiyonu: Sürüm 11

Sabotaj Kaç GB?

Sabotaj Kaç GB?

Sabotaj, Steam‘de 9 GB‘lık bir indirme dosyasına sahiptir. Dosyayı kurmak için 10 GB boş alan gerekir.Diğer Rehberlerimiz

GTA 5 Araba Tamir Hilesi

Nvidia Now Sistem Gereksinimleri

World of Warships Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

reklam

Football Manager 2021 Sistem Gereksinimleri

Sabotaj Oyunu Nedir? Nasıl İndirilir?

Sabotaj Oyunu Nedir? Nasıl İndirilir?

Sabotaj, Türkiye’nin ilk P2W olmayan oyunu ve tek yerli FPS oyunudur. Türkiye’nin en gelişmiş oyunu olan Meet the Players, oyuncuların kullanabileceği en uygun MMOFPS oyunu Sabotage public beta’dır. Türkiye’de yapılan Sabotage (Sabotage) oyununun çok sayıda turnuvası ve ödülü var.Bu oyunda parayı kazandıranın üstünlüğü yok, Steam üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir!

Sabotaj, Türkiye’nin ilk ve tek Türk yapımı olmayan P2W yani para ödemeden en iyi oyunu kazanan tamamen ücretsiz bir oyundur. Sabotaj sırasında taktikler (ajanlar) ve askerler (askerler) karşı karşıya gelir. Asker teşkilatı vatanı seven Türk askerlerinden, taktik teşkilat ise farklı ülkelerden ajanlardan oluşuyor.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.