Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
z
GGDROP

PUBG Hediye Kodu Nereye Yazılır?

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

PUBG Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG Hediye Kodu Nereye Yazılır? PUBG Hediye Kodu Nedir? gibi soruları bu rehberde detaylı bir şekilde cevaplayacağız.

PUBG Mobile, kullanıcıların redeem kodlarını kullanarak yüzlerce ücretsiz eşya ve ödül kazanmalarına olanak tanır. Bu yazıda PUBG Redemption Center kullanarak PUBG Mobile hediye kodlarını nasıl kolay bir şekilde gireceğinizi ve kullanacağınızı öğreteceğiz.

PUBG olarak bilinen PlayerUnknown’s Battlegrounds, PUBG Corporation tarafından tasarlanan ve Tencent tarafından yayınlanan bir Battle Royale oyunudur. Diğer hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi PUBG de oyunculara para harcamak zorunda bırakmadan ücretsiz ödüller kazanmak için kod kullanma özelliği sunar.

PUBG Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG İsimleri Şekilli
PUBG Hediye Kodu Nereye Yazılır?

Redeem kodları, PUBG kullanıcılarının oyun içinde birçok fırsatın kilidini açmasına ve para harcamak zorunda kalmadan ücretsiz olarak yararlanmasını sağlayan kodlardır. Oyunda ilerlemenize ve hediye kazanmanıza yardımcı olacak farklı ödül türleri vardır. Oyuncular, PUBG’nin internet sitesini kullanarak hediye kodlarını kolayca hesaplarına tanımlayabilirler.

PUBG hediye kodu, PUBG Redemption Center web sitesindeki alana yazılmalıdır. Bir hediye kodunu kullanmak için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

  • İlk önce PUBG’yi açın ve kişisel bilgilerinizi girin. Karakter kimliğinizdeki karakter kimliğini kopyalayın veya not edin.
  • Ardından PUBG Redemption Center web sitesine gitmek için burayı tıklayın.
  • Siteye girdiğinizde, doldurulması gereken 3 alanla karşılaşacaksınız. Bunlar karakter kimliği, redeem kodu ve doğrulama kodudur.
  • Profilinizden kopyalanan kimliği “id” bölümüne yazın. Hediye kodunu Redeem kodu bölümüne girin.

Son olarak, doğrulama kodu bölümünün yanına kodu girin ve “reedem” düğmesini tıklayın. Düğmeye tıkladıktan sonra hediyeniz hesabınıza tanımlanacaktır. Hediyenin gelip gelmediğini görmek için zaman zaman mesajlarınızı kontrol edebilirsiniz. Birden fazla hediye kodunuz varsa hepsini aynı anda kullanabilirsiniz. Hepsini kullandığınızda daha fazla hediye alacaksınız.

Diğer Rehberlerimiz

PUBG Hassasiyet Ayarları

PUBG Nickleri

PUBG Mobile Mikrofon Sorunu

PUBG Arkadaş Silme

PUBG Rütbe Sıralaması

1 Yorum

  1. Avatar for 5949809321 5949809321 dedi ki:

    İns olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.