PUBG Arkadaş Silme

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

PUBG Mobile Eylül Ayında 200 Milyon Dolar Kazandı

PUBG Arkadaş Silme nasıl yapılır? PUBG’de Arkadaş Silme nedir? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevaplayacağız.

PUBG Mobile, dünyadaki en başarılı Battle Royale oyunlarından biridir ve son aylarda daha da popüler hale gelmiştir. PUBG, oyun topluluğunda köklü bir değişikliğe neden oldu ve hayranların kendilerini eğlendirirken arkadaşlarıyla bağlantıda kalmalarını sağladı.

PUBG Arkadaş Silme

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü
PUBG Arkadaş Silme

PUBG, kullanıcıların kullandıkları platform ne olursa olsun arkadaş eklemelerine izin veren bir özelliğe sahiptir. Sistem Facebook’a benzer şekilde çalışır. Oyun içi arkadaşlar edinme kültürü gerçekten heyecan verici çünkü rastgele insanları arkadaş olarak eklemenize ve onlarla oyun oynamanızı sağlıyor.

Ne yazık ki, PUBG arkadaş listenizde en fazla 369 kişi olabilir. Bu sayıyı aşmanıza yardımcı olacak bir hile veya geçici çözüm olmasa da yeni arkadaşlar eklemenin bir yolu vardır. PUBG, kullanıcılara yeni arkadaşlar eklemek isterlerse arkadaşlarını çıkarmalarını sağlayan bir seçenek sundu.

PUBG Mobile‘da arkadaşınızı çıkarmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

  1. Akıllı telefonunuzda PUBG Mobile’ı başlatın ve lobi ekranının solundaki ‘Arkadaşlar‘ sekmenize gidin.
  2. Arkadaşlar‘ sekmesinin altında Oyun Arkadaşları‘na tıklayın. Bu işlem platformdaki tüm arkadaşlarınızın listesini gösterecektir.
  3. Listeden çıkarmak istediğiniz arkadaşın adının yanındaki kaldır seçeneğine (X) tıklayın.
  4. İşlemi onaylamak için ‘Tamam‘a tıklayın. İşaretlediğiniz arkadaş silinecek ve artık PUBG Mobile arkadaş listenizde görünmeyecek.

Oyuncular arkadaş listesindeki herhangi bir kullanıcı tarafından tacize veya zorbalığa maruz kaldıklarında da bu seçeneği kullanabilir.Diğer PUBG Rehberlerimiz

PUBG Rütbe Sıralaması

PUBG Sistem Gereksinimleri

reklam

PUBG Şekilli Nick Yazma Aracı

PUBG Mobile Rütbeleri

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme Rehberi

PUBG Nedir?

BLACKPINK Üyeleri PUBG Mobile Oynayacak
PUBG Mobile Arkadaş Silme

Bir harita üzerinde 100 oyuncu birbirini yok etmeye çalışır; PUBG, iki kişi veya bir grup tarafından tek başına oynanabilen, aksiyon tabanlı çok oyunculu bir oyundur ve kısa sürede oyun pazarında yerini alır.

PUBG, BR tipini oyun dünyasına başarıyla uyarlayan PlayerUnknown (Brendan Greene) tarafından tasarlanan en son çalışma. Oyunda 100 oyuncu diledikleri gibi uçak ve paraşütlerde mevcut haritaların üzerinden uçuyor. İniş yaptıktan sonra tek yapmanız gereken en kısa sürede en iyi silahları ve ekipmanları bulmak ve tüm oyun boyunca hayatta kalmaktır. Oyunun sonunda, hayatta kalan son kişi veya takım oyunu kazanır ve nakit alır (evet, nakit! Oyunu kazandığınızda, neden bahsettiğimi anlayacaksınız.)


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.