PUBG Rütbe Sıralaması ve PUBG Kademeleri

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü

PUBG Kademeleri nelerdir? PUBG Rütbe Sıralaması nedir? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız.

PUBG rütbe sıralama sistemi rehberimize hoş geldiniz. PUBG‘de toplam 8 Kademe vardır. İlk sıralamanızı kazanmak için 10 adet maç oynamanız gerekir. Kademe toplam sıralama puanınıza göre belirlenir.

PUBG piyasaya çıktığından bu yana oyuncu sayısı çok arttı. Oyuncular, sıralama sistemi kullanılarak kademelere yerleştirilir. Sıralama sistemi, oyuncuların yetenek seviyesini belirleyen 8 farklı kademeden oluşur. Birçok oyuncu daha yüksek seviyelere ulaşmak ve seçkinlerle rekabet etmek ister. 

PUBG Rütbe Sıralaması ve PUBG Kademeleri

PUBG Kademeler

PUBG, oyuncuların dereceli maçlar oynayarak sıralamalarını yükseltmelerine olanak tanır. Kademelerini yükseltmek için oyuncuların dereceli oyunlardaki performanslarına göre kendilerine verilen Kademe Puanları veya RP kazanmaları gerekir.

Oyuncular, ulaştıkları sıralamaya göre sezon sonunda benzersiz ödüller alır; seviye ne kadar yüksekse ödül de o kadar değerli olur.

10 maçın ardından aşağıda yer alan PUBG rütbelerinden birine yerleştirileceksiniz.

RütbeGereken Puan
Bronze-Rank
Bronz Rütbe
1 – 1399
Silver-Ranking
Gümüş Rütbe
1400 – 1499
Gold-Ranking-PUBG
Altın Rütbe
1500 – 1599
Platinum-Ranking
Platin Rütbe
1600 – 1699
PUBG-Diamond-Ranking
Elmas Rütbe
1700 – 1799
Elite-Ranking-PUBG
Elite Rütbe
1800 – 1899
PUBG-Master-Ranking
Master Rütbe
1900 – 1999
PUBG-Grandmaster
Grandmaster Rütbe
2000+


Diğer PUBG Rehberlerimiz:

PUBG Sistem Gereksinimleri

reklam

PUBG Şekilli Nick Yazma Aracı

PUBG Mobile Rütbeleri

PUBG İsim Sembolleri

PUBG NEW STATE Sistem Gereksinimleri 2021

PUBG Nedir? Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile Eylül Ayında 200 Milyon Dolar Kazandı
PUBG Kademeler

PUBG, gruplu veya tekli olarak oynanabilir bir FPS oyunudur. Oyuncular uçakta toplanır, belirledikleri noktaya kadar paraşütle atlar ve adada çeşitli görevleri yerine getirir. Bir maça en fazla 100 oyuncu katılabilir. Son yıllarda başta gençler olmak üzere her yaştan insan aktif olarak PUBG oyununu oynamaktadır.

PUBG oyuncularının indiği 8×8 km genişliğindeki bu haritada amacınız mümkün olduğunca hayatta kalmak ve diğer oyuncuları avlamanıza yardımcı olabilecek kaynaklar toplamaktır. Oyun haritasının çeşitli yerlerinde silahlar, mermiler ve araçlar vardır. Bu ganimetleri toplayarak düşman saldırılarıyla başa çıkabilirsiniz ve kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz.

Genel olarak, “Knight Online” dan başlayan “Metin2”, “World of Warcraft”, “Dota”, “Counter Strike”, “League of Legends” ve diğer birçok çevrimiçi oyun, Battle Royale oyunlarının patlamasında önemli bir rol oynadı. PUBG kullanıcı tabanını çok yüksek bir seviyeye çıkararak ülkelerdeki ekiplerle işbirliği yaptı ve herkesin beğenisini kazanan bir oyun oldu. PUBG, 87 TL karşılığında Steam platformundan satın alınabilir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.