Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Oyun

PUBG Rütbe Sıralaması

Avatar for Kerem

Tarih:

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü

PUBG Rütbe nedir? PUBG Rütbe Sıralaması nelerdir? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Sıralama Sistemi Kılavuzumuza hoş geldiniz, PUBG‘de toplam 8 Kademe vardır. İlk sıralamanızı kazanmak için 10 Maç tamamlamanız gerekecek, Kademe Yükseltme / Düşürme, toplam sıralama puanlarınıza göre belirlenecektir.

PUBG piyasaya çıktığından bu yana oyuncu sayısı çok arttı. Oyuncular, sıralama sistemi kullanılarak kademelere yerleştirilir. Sıralama sistemi, oyuncuların yetenek seviyesini belirleyen 8 farklı kademeden oluşur. Birçok oyuncu daha yüksek seviyelere ulaşmak ve seçkinlerle rekabet etmek ister. 

PUBG Rütbe Sıralaması

PUBG Rütbe Sıralaması 2021

PUBG, oyuncuların dereceli maçlar oynayarak sıralamalarını yükseltmelerine olanak tanır. Kademelerini yükseltmek için oyuncuların dereceli oyunlardaki performanslarına göre kendilerine verilen Kademe Puanları veya RP kazanmaları gerekir.

Oyuncular, ulaştıkları sıralamaya bağlı olarak sezon sonunda benzersiz ödüller ile ödüllendirilir; derece ne kadar yüksekse ödül o kadar iyi olur.

10 Geçici Maçtan sonra bu PUBG Sıralamalarından birine yerleştirileceksiniz. Oyuncular diğer rekabetçi oyunculardan oluşan bu yarışta yükselmeye devam edebilir.

RütbeGereken Puan
Bronze-Rank
Bronz Rütbe
1 – 1399
Silver-Ranking
Gümüş Rütbe
1400 – 1499
Gold-Ranking-PUBG
Altın Rütbe
1500 – 1599
Platinum-Ranking
Platin Rütbe
1600 – 1699
PUBG-Diamond-Ranking
Elmas Rütbe
1700 – 1799
Elite-Ranking-PUBG
Elite Rütbe
1800 – 1899
PUBG-Master-Ranking
Master Rütbe
1900 – 1999
PUBG-Grandmaster
Grandmaster Rütbe
2000+


Diğer PUBG Rehberlerimiz

PUBG Sistem Gereksinimleri

PUBG Şekilli Nick Yazma Aracı

PUBG Mobile Rütbeleri

PUBG İsim Sembolleri

PUBG NEW STATE Sistem Gereksinimleri 2021

PUBG Nedir? Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile Eylül Ayında 200 Milyon Dolar Kazandı
PUBG Rütbe Sıralaması 2021

PUBG, grup üyesi veya solist olarak kullanılabilir ve FPS oyun kategorisine aittir. Oyuncular uçakta toplanır, belirledikleri noktaya kadar paraşütle atlar ve adada çeşitli olası görevleri yerine getirir. Oyuna yaklaşık 100 kişi katıldı. Son yıllarda başta gençler olmak üzere her yaştan insan aktif olarak çevrimiçi bilgisayar oyunları oynamaktadır.

Genel olarak, “Knight Online” dan başlayan “Metin2”, “World of Warcraft”, “Dota”, “Counter Strike”, “League of Legends” ve diğer birçok çevrimiçi oyun gibi çevrimiçi oyunların patlaması önemli bir rol oynadı. büyük ölçekli turnuvaların yaratılmasında. Kullanıcı tabanını çok yüksek bir seviyeye çıkararak ülkelerdeki / bölgelerdeki ekiplerle işbirliği yapın. Ortaya çıkan ve herkesin beğenisini kazanan son oyun PUBG oldu. Ücretli oyunlar Steam platformundan satın alınabilir. Steam, birçok bilgisayar oyununun orijinal versiyonlarını satın alabileceğiniz devasa bir oyuncu platformudur.

PUBG’de basit bir ilk seçim yaptıktan sonra haritada 100 kişi olduğunu belirlediğiniz bir nokta girmeniz gerekiyor. PUBG oyuncularının indiği 8 x 8 km genişliğindeki bu haritada amacınız mümkün olduğunca hayatta kalmanıza ve diğer oyuncuları avlamanıza yardımcı olabilecek kaynakları toplamak. Oyun haritasında çeşitli yerlerde silahlar, mermiler ve araçlar var. Bu ganimetleri toplayarak düşman saldırılarıyla başa çıkmaya hazır olmalısınız ve oyunda canınızı kaybetmemek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.