Mobile Legends Hesap Silme Rehberi 2024

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

Mobile Legends Hesap Silme Rehberi 2021

Mobile Legends Hesap Silme nedir? Mobile Legends Hesap Silme nasıl yapılır? gibi soruları bu yazıda ayrıntılı bir şekilde cevaplayacağız.

Bu yazıda Mobile Legends hesabınızı kalıcı olarak nasıl sileceğinizi anlatacağızMaalesef Moonton, oyuncuların hesaplarını silmesini istemiyor, bu nedenle hesabınızı kalıcı olarak silmenin bir yolu yoktur. Ancak yapılacak en iyi şey, mevcut hesabınızın Facebook, Google Play, VK ve Game Center hesaplarıyla olan bağlantısını kaldırmak olacaktır.Mobile Legends Hesap Silme

Mobile Legends hesabınızı silmeye olabildiğince yaklaşmak için tamamlamanız gereken adımlar:

  • Adım 1: Cep telefonunuz, iPad veya tabletinizde Mobile Legends: Bang Bang uygulamasını açın.  
  • Adım 2: Mobile Legends yüklendikten sonra oyunun ana menüsü başlık ekranından sonra yüklenecektir. Ana menünün sol üst köşesindeki profil resminize dokunun. Bu işlem kullanıcı hesabı için menüyü görüntüleyecektir.
  • Adım 3: Soldaki kenar çubuğu menüsünde en altta bulunan ‘Hesap’ sekmesine tıklayın. Bu sekme hesabınıza bağlı olan tüm sosyal medya hesaplarını gösterecektir.
  • Adım 4: Oyuncunun Mobil Legends‘a bağladığı hesapları görmesi için ‘3. Parti Hesaplar‘ başlığının altında yer alan hesaplara dokunması gerekir. Bağlı olduğunuz hesapların yanında kullanıcı adı veya e-posta adresi gösterilecektir. 
  • Adım 5: Hesabınızın bağlı olduğu tüm hesaplar için bu işlemi tekrar edin. Hesabınız başka sosyal medya hesaplarına bağlıysa, bunların bağlantısını kesmek için ‘3. Parti Hesaplar‘ın altında bulunan sosyal medya hesaplarına dokunun.

Diğer Rehberlerimiz

Roblox İsim Değiştirme

GTA 5 Ekran Büyütme

LoL Şifre Değiştirme

Valorant Arkadaş Ekleme

LoL’deki En Yüksek Seviye

reklam


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.