LoL’deki En Yüksek Seviye

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

LoL FPS Arttırma 2021

League of Legends‘ın yüksek oyuncu sayısına sahip popüler bir oyun olduğunu hepimiz biliyoruz, bu da tırmanılması gereken çok sayıda seviye olduğu anlamına gelir. Oyunda çok şey var ve oyuncu sayısının fazla olması nedeniyle, oyun doğal olarak çok yüksek bir maksimum seviye sayısına sahip. League of Legends Hesap Seviyesi bir deneyim sayacı olarak önemli olabilirken, rekabetçi tarafı tamamen beceriye dayalı bir sisteme sahiptir.

League of Legends, 8. Sezon’un başında 2016‘da kaldırılan Hesap Seviyesi sınırına sahipti. O zamandan beri oyuncular Hesap Seviyeleri’ni durmaksızın geçiyor.

League of Legends’daki En Yüksek Seviye Nedir?

LoL Sistem Gereksinimleri 2021
League of Legends’daki En Yüksek Seviye Nedir?

League of Legends‘da övünmek için kullanılabilecek ve birinin oyunda ne kadar deneyimli olduğunu gösterebilecek iki şey var.

Bunların her ikisi League of Legends‘da ne kadar deneyime sahip olduğunun yansımasıdır. En üst düzey League of Legends oyuncularını ararken ikisi de kullanılabilir.

League of Legends Hesap Seviyesi beceriye atıfta bulunmaz ancak deneyim seviyesini gösterir. Birisi Hesap Seviyesini gösterdiğinde, oyunu ne kadar ve ne kadar süreyle oynadığından bahseder. Yüksek Hesap Seviyesine ulaşmak uzun zaman alır, bu yüzden kesinlikle birinin deneyim seviyesini yansıtır.

Rekabetçi tarafa gelince, oyuncuya oyunla ilgili beceri seviyesini gösteren sistem budur. Bu sistem oyunun rekabetçi moduna özeldir ve zamanla azalabilen bir şeydir. Hesap Seviyesi düşmez ve yalnızca birisi oyunu oynamaya devam ederse zamanla artar. Bir oyuncunun rekabet puanı, rekabetçi maçlarda kazandıklarına göre artar veya azalır.

Çevrimiçi oyunlarda Hesap Seviyesi ve Sıralaması genellikle birbirinden ayrılır, bu nedenle League of Legends için de aynı şekilde çalışır. Her ikisi de oyunun iki farklı yönünü temsil etmelerine rağmen önemli kabul edilebilir.

LoL’deki En Yüksek Seviye

LoL FPS Arttırma 2021
LoL’deki En Yüksek Seviye

League of Legends Hesap Seviyesi 1000‘e ulaşmak için bir oyuncunun 2 milyondan fazla deneyim puanına ihtiyacı olacaktır. Bazı oyuncular Hesap Seviyesi 2100 ve üstü gibi inanılmaz seviyelere ulaştı.

reklam

LoL oynamaya bağlı olsalar da, bunun için daha fazla puan toplamanın iki ana yolu vardır.

Bu yollardan biri XP Takviyeleri satın almaktır, Riot Mağazasından XP Takviyeleri satın alarak geliştirilebilir.

Riot Mağazasından XP Arttırıcıları satın almak, Hesap Seviyenizi hızlı bir şekilde artırmanın yöntemidir ve iki çeşidi vardır.

  • Süre Artışları
  • Boost Kazanma

Bu arada Süre Desteği, sonuç ne olursa olsun oyundaki temel DP’yi ikiye katlar. Her iki Destek türü de yalnızca sınırlı bir süre için aktiftir.

Diğer LoL Rehberlerimiz

LoL Sistem Gereksinimleri 2021

LoL İsim Değiştirme 2021

LoL FPS Arttırma 2021


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.