LoL Şifre Değiştirme

Avatar for Kerem

Son güncelleme:

Yazar:

LoL Sistem Gereksinimleri 2021

LoL Şifre Değiştirme işlemi nasıl yapılır? LoL Şifresi Nasıl Değiştirilir? gibi soruları bu yazıda detaylı bir şekilde cevaplayacağız.

Bu makalede LoL‘de parolanızı nasıl değiştireceğinizi göstereceğiz. Bir gün kendine söz verdiniz “Artık LoL yok”. Çok fazla zaman alır ve her gece geç saatlere kadar ayakta kalmanın cazibesine karşı koyamazsınız. Ancak birkaç aylık yoksunluktan sonra “Sadece bir kez deneyeceğim” diye düşünürsünüz ve masaüstünüzdeki LoL simgesini tıklarsınız. Ne yazık ki, parolanın hafızanızdan kaybolduğunu kısa sürede fark edersiniz ve giriş yapamazsınız.

LoL Şifre Sıfırlama İşlemi 2024

LoL Şekilli Nick

Yakın zamana kadar oyuncular hesaplarına League of Legends web sitesinden erişiyorlardı. Artık Riot Games hesabına giriş yapmak sadece League of Legends’a değil, aynı zamanda Valorant, Legends of Runeterra ve Teamfight Tactics‘e de erişim sağlıyor. Parolayı unutursanız, tüm bunlara erişiminiz engellenir. Nasıl sıfırlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. Account.riotgames.com adresindeki Riot Games web sitesine gidin ve Giriş Yap‘a tıklayın.
 2. Oturum Açamıyorum’a tıklayın ve ardından Şifremi Unuttum‘u seçin.
 3. Bölgenizi seçin.
 4. Kullanıcı adınızı girin ve OK‘a tıklayın.
 5. Şifrenizi sıfırlamak için bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız.
 6. Bağlantıya tıklayın ve talimatları izleyin.

LoL Şifre Değiştirme 2024

LoL FPS Arttırma 2021
LoL Şifre Değiştirme 2024

Parolanızı ara sıra değiştirmek iyi bir güvenlik önlemidir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

 1. Account.riotgames.com adresinden Riot Games hesabınıza giriş yapın.
 2. Sağ üst köşedeki Hesabım‘a tıklayın.
 3. Açılır menüden Ayarlar‘a tıklayın ve Hesap‘ı seçin.
 4. Şifrenizin yanındaki düzenle simgesine tıklayın.
 5. Açılan şifre değiştir ekranında mevcut şifrenizi ve yeni şifrenizi girip Gönder butonuna tıklayın.


Diğer LoL Yazılarımız

LoL Şekilli Nick

LoL’deki En Yüksek Seviye

LoL Sistem Gereksinimleri 2021

LoL İsim Değiştirme

reklam

LoL FPS Arttırma

LoL Nedir? Nasıl Oynanır?

LoL FPS Arttırma 2021
LoL Şifre Değiştirme

League of Legends (LoL), Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir video oyunudur. 27 Ekim 2009’da yayınlandı. Oyun, Warcraft III haritası “Antik Savunma” üzerine kuruludur. Oyunun baş tasarımcısı, eski savunma (DotA) haritasını tasarlayan Steve Feak. Oyun dünyasındaki Ferrari League of Legends, bir strateji oyununun heyecanını bir rol yapma oyununun unsurlarıyla birleştiren hızlı ve rekabetçi bir çevrimiçi oyundur. Benzersiz tasarımlara ve oynanışa sahip iki şampiyona takımı (herhangi bir şampiyona, farklı takımlar oldukları sürece iki farklı oyuncu tarafından kullanılabilir) çeşitli savaş alanlarında ve oyun modlarında kafa kafaya gidebilir.

League of Legends, her seviyeden oyuncunun oyunda uzun süre kalabileceği ve sıkılmadan seviyelerini sürekli geliştirebileceği bir oyundur.Sürekli çeşitlendirilmiş bir şampiyonaya, sık güncellenen içeriğe ve gerçek zamanlı bir yarışma ortamına sahiptir. Dota’dan farklı olarak oyunda bir “Rune” sistemi var. DotA’nın aksine oyundaki beceri değişikliği, satın alınan eşyaların katkısını kullanılan şampiyonun yeteneğine eklemesidir. Başka bir deyişle, elde edilen her öğe yeteneklerinizin etkisini artıracaktır. Bazı yetenekler elde edilen eşyanın %50 – %60‘ından etkilenecek olsa da, bazı yetenekler doğrudan eşyanın katkısını elde edebilir. Ayrıca oyunda 4 farklı oyun stili sağlayan toplam 4 harita bulunmaktadır.Dota’nın aksine oyundaki en yüksek şampiyon seviyesi 18’dir.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

2 Yorum

 1. Avatar for Nurel Yaltir

  Nurel Yaltir

  26 Eylül 2021 14:13

  Kaç günde bir şifremi değiştirebilirim?

  • Avatar for Kerem

   Kerem

   26 Eylül 2021 17:22

   Soru zor yerden gelmiş, bunun hakkında internette hiç bir bilgiye ulaşamadım ancak bildiğim kadarıyla böyle bir sınırlama yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.