CSGO Surf Sunucuları Nasıl Bulunur? (Detaylı Rehber) | Hypasos
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


Oyun

CSGO Surf Sunucuları Nasıl Bulunur?

,CSGO Surf Sunucuları Nasıl Bulunur?

CSGO Sörf dünyasına adım atmadan önce, oynamak için bir harita seçmeniz gerekecek. Çok fazla sayıda olduğu için birini seçmek zor olacaktır. Bu yazıda CSGO Surf Sunucuları hakkında yardımcı olucaz.

CSGO Surf Sunucuları Nasıl Bulunur?

CSGO Surf Nasıl Yapılır
CSGO Surf Sunucuları Nasıl Bulunur?

CSGO surf sunucu seçimine göz atmak için yapmanız gerekenler:

  • CSGO‘yu başlatın ve Oynat‘ı seçin.
  • Açılır menüden Community Server Browser‘ı seçin.
  • Arama çubuğuna surf yazın ve keşfetmeye başlayın 

Sunucuları o anda oynadıkları oyuncu sayısına göre sıralayabileceksiniz, bu aynı zamanda bir sunucunun ne kadar popüler olduğunun bir göstergesi olacaktır.

Bir sunucuya tıkladığınızda, oyununuz oynayacağınız haritayı indirmeye başlayacak ve tüm sunucu kurallarını size soracaktır. Çoğu sunucu kuralı, haritanın zorluk seviyesini de belirtir ve işler, birinci kademeden yukarı çıkmak giderek zorlaşır.

Diğer oyuncularla zamana karşı yarışacağınız daha rekabetçi sunucular bulmak da mümkündür. Dikkatiniz dağılmadan daha soğuk bir ortamda oynamak istiyorsanız, sıfır oyunculu bir sunucuya katılabilir veya bir maça ev sahipliği yapmak için özel bir harita indirebilirsiniz.

Özel CSGO Sörf Haritaları Nasıl Bulunur?

CSGO Surf Nasıl Yapılır
Özel CSGO Sörf Haritaları Nasıl Bulunur?

Seçenekler denizinden mükemmel haritayı seçmek oldukça zordur. Nihayetinde favorinizi belirlemek ve sörf yapmaktan hoşlanmak için oyun oynamak isteyeceksiniz, ancak yine de rakiplerinden daha iyi olduklarını kanıtlayan birkaç harita var.

Surf_Utopia_v3

Seviye ve engeller söz konusu olduğunda daha fazla çeşitlilik arıyorsanız, surf_utopia_v3 tam size göre bir harita olacaktır. Atölye haritası, seviyeler söz konusu olduğunda iyi bir çeşitlilik sunar ve harita boyunca yıldırım efektleriyle başa çıkmak için harika bir iş çıkarır.

İlginizi Çekebilir:  CSGO'da Botlar Nasıl Atılır?

7thMarchen’s Surf_ski_2_go

İlk iki harita, tek oyunculu bir deneyim yaşamak isteyenler için uygun olsa da, arkadaşlarınızı lobiye davet ettiğinizde yetersiz kalmaya başlayacaklar. Surf_ski_2_go ile sörf deneyiminizi dostane bir rekabete dönüştürebilecek.

Surf Fillory

Sörf haritalarının çoğu manzaradan yoksundur ve kapalı alanlarda sörf yapmak hızla eskimektedir. Surf Fillory haritası, haritaya daha gerçekçi bir görünüm kazandırmak için çoğunlukla oyun içi öğeleri kullanarak mükemmel bir iş çıkarır ve gerçek hayattaki sörf yapmaya daha yakın hissettirmek için sonsuz bir denize sahiptir.

Denizden nispeten daha yüksekte sörf yapıyor olsanız da, yine de genel deneyime katkıda bulunacaktır.

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Surf Nasıl Yapılır

CSGO’dan Para Nasıl Kazanılır

CSGO’da Ticaret Nasıl Yapılır

Counter-Strike Hile Kodları

CSGO Surf Sunucuları Nasıl Bulunur?

Seçenekler denizinden mükemmel haritayı seçmek oldukça zordur. Nihayetinde favorinizi belirlemek ve sörf yapmaktan hoşlanmak için oyun oynamak isteyeceksiniz.

CSGO Surf Nasıl Yapılır

Sörf haritası indirdiğinizde, oyunu başlatın ve geliştirici konsolunu (é) açın. Konsola girdikten sonra, ayarları değiştirecek aşağıdaki komutları yazın.

Sorunuz olursa yorumlar kısmında belirtin

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ● Google News ● Kayıt Ol ● Yazar Olmak İster Misiniz?

E-mail Haber Bültenine Abone Ol

BUNLARA DA GÖZ ATIN


Yorum Yapmak İçin Tıklayın
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haber

Cyberpunk 2077’de Ne Ters Gitti?

,

Yazar:

Cyberpunk 2077'de Ne Ters Gitti?

CD Projekt CEO’su Marcin Iwiński, Aralık ayında Cyberpunk 2077 video oyununun feci şekilde piyasaya sürülmesiyle ilgili bu hafta halka açık bir konuşma yaptı. Kişisel sorumluluğu üstlendi ve takımı suçlamamalarını istedi.

Cyberpunk 2077’de Ne Ters Gitti?

Iwiński‘nin bir ay içinde ikinci özrü, Polonya şirketinin itibarını oyun için sekiz yıl beklemiş olan çok sayıda taraftar ve yatırımcı ile geri kazanma girişimiydi. 

Başarısız olan Cyberpunk, 10 Aralık’tan Ocak ortasına kadar CD Projekt hisselerinde %30 düşüşe neden oldu. Çoğunluğu kariyerlerini riske atmamak için isimsiz kalmak isteyen 20’den fazla mevcut ve eski CD Projekt personeli ile yapılan görüşmeler, kontrolsüz hırs, zayıf planlama ve teknik eksikliklerle gölgelenen bir gelişim sürecini tasvir ediyor.

Daha fazla oku: Cyberpunk 2077: Çalışanlar Oyunu Bitirmek İçin Fazla Mesai Yapacak

Polonyalı şirket, önümüzdeki birkaç ayı oyunda genişlemeler planlamak veya diğer popüler franchise The Witcher’ın bir sonraki serisine başlamak yerine Cyberpunk 2077′nin düzeltmeleri üzerinde çalışarak geçirecek.  Iwiński, ilk yeni güncellemenin Ocak ayının sonuna doğru ve ikincisinin sonraki haftalarda yayınlanacağını söyledi.

Geliştirme ekibi 2021’den başlayarak bunu tasarlamadı. Şimdi başarılı bir sürümü kutlamak yerine, Cyberpunk 2077’yi bir kurtuluş hikayesine dönüştürmeyi hedefleyecekler. 

Cyberpunk 2077 Sokak Kredisi Nasıl Kazanılır?

Zorlu bir savaş olacak. Electronic Arts ve Ubisoft Entertainment gibi rakiplerin aksine CD Projekt birkaç yılda yalnızca bir büyük oyun yayınlıyor, bu nedenle şirket Cyberpunk 2077‘nin önemli bir hit olacağına güveniyordu.

İlk incelemeler genellikle iyiydi ancak oyuncular oyunu ellerine aldıklarında, oyunun PC’lerde sorunları olduğunu ve konsollarda neredeyse oynanamayacağını fark ettiler. 

O kadar kötü bir performans gösterdi ki, Sony Corp. oyunu PlayStation Store‘dan kaldırdı ve benzeri görülmemiş bir hareket olan geri ödemeler teklif ederken, Microsoft Corp. müşterileri “oyun güncellenene kadar Xbox One’da performans sorunları yaşayabilecekleri” konusunda uyarıyor. CD Projekt, aldatıldıkları iddiasıyla yatırımcı davasıyla karşı karşıya.

İlginizi Çekebilir:  CSGO Dil Değiştirme (En Basit Yöntem)
Cyberpunk 2077 Sokak Kredisi Nasıl Kazanılır?

Iwiński, mesajında  şirketin “görevi hafife aldığını” kabul ediyor. “Oyunun şehri çok kalabalık olduğu ve eski nesil konsolların disk bant genişliği olduğu için bizi sürekli zorladı” dedi. CD Projekt, oyunun piyasaya sürülmesinden önce kapsamlı bir şekilde test ederken, Iwiński bunun pek çoğunu göstermediğini söyledi. Geliştiriciler bunun tersini savundular ve birçok yaygın sorunun keşfedildiğini söylediler ancak personelin bunları düzeltmek için zamanı yoktu.

Cyberpunk 2077 nihayet 10 Aralık‘ta piyasaya sürüldüğünde, tepki hızlı ve öfkeliydi. Oyuncular, minik ağaçların ve pantolonsuz etrafta dolanan karakterlerin istila ettiği ekranların videolarını paylaştı ve vaat edilen ancak nihai üründe yer almayan özelliklerin listelerini derledi.

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Geliştiriciler, PlayStation mağazasında yeniden bir yer kazanmak için ne yapılması gerektiği net olmasa da, aksaklıkların ve grafik sorunlarının çoğunun düzeltilebileceğini söylüyor. Hayranları geri kazanmak zor olabilir ancak video oyun dünyasında bir emsal var. 

Uzay simülatörü olan No Man’s Sky gibi oyunlar; Online rol yapma oyunu olan Final Fantasy XIV; ve çok oyunculu bir nişancı olan Destiny, zorlu lansmanlardan kurtuldu ve piyasaya sürüldükten sonra kademeli olarak gelişerek önemli beğeni topladı. CD Projekt hisseleri, Iwiński’nin mesajından sonra altı hafta içinde %6 arttı.

İlginizi Çekebilir

Cyberpunk 2077 Sokak Kredisi Nasıl Kazanılır?

Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Ve Sistem Tavsiyeleri

Cyberpunk 2077 Filmleri: En İyi Cyberpunk Filmleri

Cyberpunk 2077: Çalışanlar Oyunu Bitirmek İçin Fazla Mesai Yapacak

Kaynak: https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-16/cyberpunk-2077-what-caused-the-video-game-s-disastrous-rollout

Sorunuz olursa yorumlar kısmında belirtin

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ● Google News ● Kayıt Ol ● Yazar Olmak İster Misiniz?

E-mail Haber Bültenine Abone Ol

Okumaya Devam Et

Haber

Microsoft Yeni Üyeler İçin Xbox Live Gold Fiyatlarını Artırdı

,

Yazar:

Xbox Game Pass Abone Sayısı Altı Aydan Kısa Bir Sürede %50 Artışla 15 Milyona Ulaştı

Microsoft yeni Xbox Live Gold üyelikleri için fiyatları her yönden artırdı ve değişiklikler, taahhüt etmeye hazır olduğunuz sürece daha belirgin hale geldi. 

Microsoft Yeni Üyeler İçin Xbox Live Gold Fiyatlarını Artırdı

Xbox Series X İncelemesi: YENİ NESİL BİLGİSAYAR GİBİ
Microsoft Yeni Üyeler İçin Xbox Live Gold Fiyatlarını Artırdı

Bir ve üç aylık planlar, sırasıyla 11 $ ve 30 $ ‘dan çok daha pahalı değil (1 $ ve 5 $‘ a kadar) ancak altı ay size 60 $ ‘a mal oluyor ödediğiniz 40 $ ‘ın çok üstünde. Artık 12 aylık bir üyelik olmadığında, Gold konusunda ısrar ederseniz, yılda 120 $ cebinizden gidecek.

Microsoft, mevcut 6 ve 12 aylık üyelerin mevcut fiyattan yenileneceğini söyledi. Gold üyeliklerini Xbox Game Pass Ultimate‘a dönüştürenler, kalan süreyi üç yıla kadar ekstra ücret ödemeden devam edecek. Hala birkaç aylık üyeliğiniz varsa, bir süre başka önemli bir harcamayla karşılaşmayacaksınız.

Xbox Game Pass Abone Sayısı Altı Aydan Kısa Bir Sürede %50 Artışla 15 Milyona Ulaştı

Şirket, Gold fiyatlandırmasının birçok yerde “yıllardır değişmediğini” belirterek artışı haklı çıkardı, Xbox 360 o zamanlar mağazalardaydı.  Teoride Microsoft maliyetlerin değiştiğini kabul ediyor. PlayStation Plus’ın hala 60 dolarlık bir seçeneği var ancak Sony Now oyun akışını kapsamıyor.

İlginizi Çekebilir:  Counter-Strike Hile Kodları
PS4 Ve Xbox One'ınızın Ömrünü Nasıl Uzatabilirsiniz? 5 Basit Yöntem

Yine de Microsoft‘un daha büyük planlarını görmek çok zor değil. Xbox Game Pass Ultimate, nispeten kolay bir satıştır. Ayda 15 dolardan daha fazla ödeyeceksiniz ancak Gold‘un tüm özelliklerinin yanı sıra büyüyen kitaplığa ve bulut oyunlarına erişim elde edeceksiniz. Teknoloji devi her ay daha fazla para kazanmakla kalmıyor.

İlginizi Çekebilir

Xbox Series X İncelemesi: YENİ NESİL BİLGİSAYAR GİBİ

Microsoft Yeni Xbox Kullanıcı Arayüzünü Kullanıma Sundu

Xbox Game Pass Abone Sayısı Altı Aydan Kısa Bir Sürede %50 Artışla 15 Milyona Ulaştı

Xbox Sevenleri Üzecek Haber Microsoft’tan Geldi

Microsoft Yeni Xbox Kullanıcı Arayüzünü Kullanıma Sundu

Kaynak: finance.yahoo.com/news/microsoft-raises-xbox-live-gold-prices-153352549.html

Sorunuz olursa yorumlar kısmında belirtin

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ● Google News ● Kayıt Ol ● Yazar Olmak İster Misiniz?

E-mail Haber Bültenine Abone Ol

Okumaya Devam Et

Popüler