CSGO Surf Sunucusu Nasıl Bulunur?

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO Surf Sunucuları Nasıl Bulunur?

CSGO Surf dünyasına adım atmadan önce, oynamak için bir harita seçmeniz gerekecek. Çok fazla sayıda olduğu için birini seçmek zor olacaktır. Bu yazıda CSGO Surf Sunucuları hakkında yardımcı olucaz.

CSGO Surf Sunucusu Nasıl Bulunur?

CSGO Surf Nasıl Yapılır
CSGO Surf Sunucusu Nasıl Bulunur?

CSGO surf sunucu seçimine göz atmak için yapmanız gerekenler:

  • CSGO‘yu başlatın ve Oynat‘ı seçin.
  • Açılır menüden Community Server Browser‘ı seçin.
  • Arama çubuğuna surf yazın ve keşfetmeye başlayın 

Sunucuları o anda oynadıkları oyuncu sayısına göre sıralayabileceksiniz, bu aynı zamanda bir sunucunun ne kadar popüler olduğunun bir göstergesi olacaktır.

Bir sunucuya tıkladığınızda, oyununuz oynayacağınız haritayı indirmeye başlayacak ve tüm sunucu kurallarını size soracaktır. Çoğu sunucu kuralı, haritanın zorluk seviyesini de belirtir ve işler, birinci kademeden yukarı çıkmak giderek zorlaşır.

Diğer oyuncularla zamana karşı yarışacağınız daha rekabetçi sunucular bulmak da mümkündür. Dikkatiniz dağılmadan daha soğuk bir ortamda oynamak istiyorsanız, sıfır oyunculu bir sunucuya katılabilir veya bir maça ev sahipliği yapmak için özel bir harita indirebilirsiniz.

CSGO Surf Serverları

CSGO Surf Nasıl Yapılır
CSGO Surf Serverları

Seçenekler denizinden mükemmel haritayı seçmek oldukça zordur. Nihayetinde favorinizi belirlemek ve surf yapmaktan hoşlanmak için oyun oynamak isteyeceksiniz, ancak yine de rakiplerinden daha iyi olduklarını kanıtlayan birkaç harita var.

Surf_Utopia_v3

CSGO Surf Serverları

Seviye ve engeller söz konusu olduğunda daha fazla çeşitlilik arıyorsanız, surf_utopia_v3 tam size göre bir harita olacaktır. Atölye haritası, seviyeler söz konusu olduğunda iyi bir çeşitlilik sunar ve harita boyunca yıldırım efektleriyle başa çıkmak için harika bir iş çıkarır.

7thMarchen’s Surf_ski_2_go

CSGO surf sunucusu

İlk iki harita, tek oyunculu bir deneyim yaşamak isteyenler için uygun olsa da, arkadaşlarınızı lobiye davet ettiğinizde yetersiz kalmaya başlayacaklar. Surf_ski_2_go ile sörf deneyiminizi dostane bir rekabete dönüştürebilecek.

reklam

Surf Fillory

Sörf haritalarının çoğu manzaradan yoksundur ve kapalı alanlarda sörf yapmak hızla eskimektedir. Surf Fillory haritası, haritaya daha gerçekçi bir görünüm kazandırmak için çoğunlukla oyun içi öğeleri kullanarak mükemmel bir iş çıkarır ve gerçek hayattaki sörf yapmaya daha yakın hissettirmek için sonsuz bir denize sahiptir.

Denizden nispeten daha yüksekte sörf yapıyor olsanız da, yine de genel deneyime katkıda bulunacaktır.

Diğer CSGO Yazılarımız

CSGO Surf Nasıl Yapılır

CSGO’dan Para Nasıl Kazanılır

CSGO’da Ticaret Nasıl Yapılır

Counter-Strike Hile Kodları

CSGO Surf Sunucusu Nasıl Bulunur?

Seçenekler denizinden mükemmel haritayı seçmek oldukça zordur. Nihayetinde favorinizi belirlemek ve surf yapmaktan hoşlanmak için oyun oynamak isteyeceksiniz.

CSGO Surf Nasıl Yapılır

Surf haritası indirdiğinizde, oyunu başlatın ve geliştirici konsolunu (é) açın. Konsola girdikten sonra, ayarları değiştirecek aşağıdaki komutları yazın.


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.