CSGO Ekran Parlaklığı Ayarlama Kodu

Avatar for Kerem

Tarih:

Yazar:

CSGO Jump Throw Kodu

Çoğu CSGO oyuncusu oyunun parlaklığını ayarlamak ister ancak nasıl yapıldığını bilmediği için değiştiremez, biz de bu yazımızda CSGO Ekran Parlaklığı Ayarlama Kodunu göstereceğiz.

CSGO Ekran Parlaklığı Ayarlama

CSGO Hook Kodu
CSGO Ekran Parlaklığı Ayarlama

Oyun içinde en yüksek parlaklığı ayarlamak için aşağıdaki konsol komutlarını kullanın: “60000” mat_monitorgamma_tv_enabled “1” Bunları ayrıca autoexec‘te de otomatik olarak ayarlayabilirsiniz.

  • mat_monitorgamma_tv_enabled “1”: aşağıdaki kodu kullanabilmek için bu kodu konsola veya cfg dosyanıza girmeniz gerekiyor.
  • mat_monitorgamma “[değer]”: bu kodda işinize yarayabilir, değer ne kadar yüksek olursa parlaklık o kadar yüksek olur.

CSGO Parlaklık Kodu

“60000” mat_monitorgamma_tv_enabled “1”: bu kod yukarıdaki kodların daha kısa ama karmaşık halidir.

Oyun sırasında otomatik olarak parlaklığı değiştirmek için bu kodu cfg dosyanıza ekleyebilirsiniz:

alias gamma “incrementvar mat_monitorgamma 1.
6 2.
2 0.
1″ bind “L” “gamma”

Bu kodları Cfg dosyanıza nasıl ekleyeceğinizi bilmiyorsanız tıklayın.Diğer CSGO Rehberlerimiz

CSGO Oyunu Hızlandırma ve Yavaşlatma Kodu

CSGO Hook Kodu

reklam

CSGO Autoexec Nasıl Oluşturulur?

CSGO CFG (Config) Nedir? Nereye Atılır?

VALORANT Astra Nasıl Oynanır?

CSGO Nedir?

CSGO'da Müzik Nasıl Çalınır?
CSGO Parlaklık Kodu

CS:GO, silahlarla donanmış, birbirinin peşinden giden iki ekiptir. Espordaki en erişilebilir oyunlardan biridir, endüstrinin temel taşlarından biri haline gelmesine yardımcı oldu.

Ancak oyunun kendisi sindirimi kolay olsa da, ele alınacak çok şey var. CSGO profesyonel sahnesine gelince, takımları, oyuncuları ve turnuva yapıları onu tanımlar.

Bunu akılda tutarak, ne olduğunu tartışmak için oyuna derinlemesine dalmaya değer. 

Günlük deneyim, Call of Duty veya Rainbow Six’te bulunabilen tüm standart oyun modlarına sahiptir. Koşma ve silahlı ölüm maçlarından, oyunu arkadan bıçaklama ile bitirmeden önce öldürerek silahınızın seviyesini yükseltmeye kadar çeşitlilik gösterir.

Bomb Defusal‘da iki ekip, teröristler ve anti-teröristler, haritanın zıt uçlarında ortaya çıkıyor. Teröristler, belirlenen iki bölgeden birine bomba yerleştirmekle görevlendirilirken, Terörle Mücadele edenlerin patlamayı önlemesi gerekiyor. 

Bomba yerleştirildikten sonra, Terörle Mücadele ekibinin etkisiz hale getirebileceği patlamadan önce 40 saniyelik bir penceresi var. Bomba patlarsa veya Terörle Mücadele tarafı yok edilirse Terörist tarafı kazanır. Terörle Mücadele Edenler yerleştirilen bir bombayı etkisiz hale getirir veya zaman sınırı içinde bombanın yerleştirilmesini engellerse Terörle Mücadele Kazanır.

reklam


Bu bilgileri kaybetmemek için CTRL + D tuşuna veya URL kısmında yer alan yıldız işaretine tıklayarak sayfaya yer işareti ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hypasos, yüksekte anlamına gelen “hypsos”un Türkçeleştirilmiş versiyonudur.